Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 513

Ja nepsal ze mam z kohoutku vodu dobrou, prave ze je velmi tvrda a po odstati PH-8,4 ,nekdy 8 ,meni se to casto. Neni vubec idealni.

Presne tak , ano , chci zustat u organicy a resim stale vodu z duvodu abych mel nejakou vodu se stabilnim ph aby se PH nemelo kam nahoru vracet a jako bonus by odpadlo zaroven i jakekoliv snizovani PH cimkoliv, vyjma samozrejme hnojiv. Nejlepsi aby osmoza vyrabela ph 6,5 pak bych namichal vodu s kohoutkovou na PH-7 a nasledne namichal hnojiva a vysledek by byl cca PH-6,5. Ovsem pokud to takto bude fungovat i v praxi ale melo by, podle prispevku z rybicky.net.
Na kokos jsem se jeste nekoukal kolik a jake PH je idelani asi to bude nekde kolem ph 6.

Nevim jak to budu resit kdyz osmoza bude mit nakonec ph 7-7,5 ,to budu zas v riti.

EDIT:

(Pokud by se ten problem tykal pouze spodnich listu tak uz bych zustaval v klidu a nic v tomhle pestu bych uz neresil)

Naposledy upravil Madical-Strains 25-12-2016 v 12:25 PM

Old Post 25-12-2016 v 12:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 514

Biobizz jsem jel 2x (nikdy víc nepojedu) a už je to nějakou dobu tak si nejsem zcela jistej ale, mám tušení že pokud jsem namíchal růstový poměr bylo PH např. 7, ale pokud jsem namíchal květové bylo PH např. 6,5. Tím chci říct, že se upravování PH možná nevyhneš at už bude voda jakákoliv. Ale už je to dlouho tak si nejsem jistej, schválně si to otestuj aby jsi tu neřešil osmozu a pak byl zase nazačátku.

Jinak pro info. zpočátku jsem hodně testoval a první kolo odjel na hnojivech z Hoštic (naprosto bezproblémové kolo). Pak jsem si řekl že chci něco víc tak jsem koupil Biobizz problémové kolo ale nijak extrémně. Další kolo jsem udělal test půl kytek Hoštice a půl Biobizz.
Rozdíl výnos +-0
průběh Hoštice bez problému, Biobizz menší problémy jako v předcházejícím kole.
Závěr Hoštice asi o polovinu levnější, jen 2 složky a lze je použít i v kapénkové závlaze.
Biobizz - málo muziky za hodně peněz a ten růstovej asfalt... to je fakt jen pro ruční zalévání - TO JE JEN MŮJ NÁZOR, NIKOMU HO NENUTÍM a nepochybuji že je moře lidí kteří mají s Biobizz jen dobré zkušennosti.

Old Post 25-12-2016 v 12:28 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 515

Pripada mi dost povedome ten prvni prispevek ....
a je to prave aktualni tema.

V rustu jsem take problemy s tim ph nemel.


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=78133

Old Post 25-12-2016 v 12:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 516

citace:
Původní příspěvek od odo
METRAČEK - diky, že si to dal na pravú mieru, je to presne tak v tom miešacom pláne, ako si napísal....je to mojou nepozornosťou...samozrejme to dáva logiku s vyparovaním....ja svietim IBA LEDmi a zalievam 2x denne, lebo mi to takto príde vhodné a jednoducho si to vyžadovalo pridať na koncentrácii...

....existuje v nejakej krajine nejaký certifikačný predpis, že lekársky cannabis sa má pestovať v hline?....prečo sa obecne tvrdí, že je organika viac BIO, než minerál???..existuje na to niekde nejaký rukolapný dôvod podložený faktmi??/rozbormi/....neriešim chuť cannabisu a ani to nedokážem takto porovnať, lebo nehulim :-) zaujímam sa aj o iné plodiny
a pri paradajkách to ale porovnať viem a tam teda na chuti rozdiely necítim...
.....ano za BIO sa schová všetko...myslím, že taky odpad z rýb má docela dosť bordelu v sebe, aby to nebolo akože BIO a dokonca škodlivé...nehovoriac o ostatných ingredienciach, čo do organických zmesí nacpu...zachádzam ďaleko...
To, čo JIDB píše v prvých 2 odstavcoch http://www.jungleindabox.cz/jungle-info.html je iba marketing?? Ako to my zistíme, veď podobné kecy sú skoro na všetkých hnojivách???

BITIR - píšeš, že chceš zdvihnúť EC ....načo dvíhať EC, keď je všetko ok?


Ano exisuje, v americe to kontroluje jak USDA tak mnozstvi mensich "organizaci" ktere tyto certifikace poskytuji a na jejich zaklade pak lekarny vykupuji marihuanu od pestitelu. Ten system se tam meni, nesleduju to nejak pozorne. Pokud si to chces overit budes muset zapatrat v anglictine. Ale on i profesor Hanus se o tom nekde zminoval mam pocit a hodnotnejsi zdroj tykajici se medical cannabis asi nepotkas.

Michas dohromady tri pojmy "hlina, bio, organica" Nikdo ti neporouci pestovat v hline, jde o to pestovat organicky. To uz dneska myslim jde i v hydru. Slovo bio je vylozene ceskoslovenska zalezitost, zvrhlo se tu v strasnej fenomen. Organika je spravnej pojem.

Ano to co pisou vyrobci hnojiv je predevsim jejich marketing, svete div se Ti kluci prisli vydelat penize. Vy pravdu zjistite jenom tak ze se budete sami vzdelavat a spolehat na svuj rozum. JIDB jsou obchodnici, obchodnik ma za cil predevsim prodat. Takze ti o tom rekne a napise kde co. Opet, nehanim je (vlastne jim docela fandim) ty hnojiva jsou kvalitni. Ja narazim jen na urcity druh mystifikace. Ale za to si muze kazdej dost i sam, ze se necha

A k tomu testu s paradajkama.....i u marihuany neovlivni mineral negativne chut kazdeho odrudy. Nektere strainy chutnaji v mineralnim dripu stejne jak v organice, sam se to sice neochutnal ale dospeli k tomu nazoru groweri zkusenejsi nez ja takze jim verim. Jenze nektere strainy, myslim ze hlavne ty sativovejsi, bez organiky neukazou plnej potencial. To je overeno stejne dobre, ja to u sour dieselu vyzkousel na vlastni kuzi. Na JIDB to neni ani zdaleka tak legendarni vec jako kdyz se povede v organice. To ale neznamena ze ku prikladu LSD, ktere se tu hojne pestuje, nechutna stejne v mineralu i organice. Jiste to tak muze byt.

Naposledy upravil metracek 25-12-2016 v 13:34 PM

Old Post 25-12-2016 v 12:42 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 517

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Pripada mi dost povedome ten prvni prispevek ....
a je to prave aktualni tema.

V rustu jsem take problemy s tim ph nemel.


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=78133


No v tvém případě, podle toho co jsem četl si dovolím tvrdit že je problém v hlíně (jejím složení) a je téměř neřešitelný. Protože se domnívám že máš špatné PH půdy takže ti vodu vždy upraví.

Old Post 25-12-2016 v 12:49 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 518

Ano , problem v hline ale v rustu se nezvyssovalo ph substratu, mel jsem stabilni ph 6,4 skoro cely rust, problem zacal az v kvetu.. Me pripada ze az v kvetu to snizovani ph v tom spatne namichanem mixu zacalo delat neplechu.

Jinak si myslim ze to nevylucuje to ze pokud bych NEmel substrat spatne namichany tak se to ph take nemuze zvyssovat. On take v rustu nemel problem az na kvetu, tak se me to pripada dost podobne.

Old Post 25-12-2016 v 12:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 519





Tady mala aktualizace 28 den kvetu.

Prvni dve fota pro potechu oka.
Divim se ze uz ted je to pocuktrovani videt krasne i pouhym okem, dokonca i pri mem spatnem zraku

Old Post 25-12-2016 v 19:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 520


Dalsi foto

Palicky se docela rychle nafukuji.

Old Post 25-12-2016 v 19:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 521

:-) myslím, že nemáš dôvod k panike!

Old Post 25-12-2016 v 19:56 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 522

Kyz si posledni fotku stahnes do sveho pc a ulozis na plochu a pak si fotku otevres a zvetsis na detaily tak uvidis jak zloutnou uz i horni patra a mozna i zmenis nazor.

Ale vsimnuli jste si jak albin zezelenal?
Ostatni zloutnou a albin jde ze zlute do zelene. :-)

Old Post 25-12-2016 v 20:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 523

Něco podobného jsem měl v posledním kole v hlíně Light Mix , hnojky byly Plagron Alga Grow a Bloom , v rustu žadný problem , jakmile jsem přepl tak to šlo do hajzlu , od cca 15 dne květu to žloutlo cim dal vic , tak jak u tebe , každý den jsem odjebal hafo zlutych lístu , tak tak tam něco zbylo , modlil jsem se at to vydrží do konce , pak jsem se nasral a už hlínu nikdy , ted mám kokos - JIDB a jsem spokojenej jak nikdy předtím , ale to už víš , psali sme si.Dojeď to do konce , už bych se nějak nevzrušoval a nic neřešil a jen se chystal na "lepší" další round + začít slušně řešit tu vodu.

Old Post 25-12-2016 v 20:12 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 524

No a zjistil jsi cim to tedy bylo? Ja mam spatne namichany substrat ale nemuzu s jistotou tvrdit ze to zpusobuje on.

Ja uz hlinu taky nikdy vic !!!
Maximalne u kamose out.

A ty se domnivas podle toho jak to ted cca mesic pred kosou vypada a sohledem bna pocet jeste zatim stale zelenych listu ze mam sanci to dojed ? Bojim, bojim.

Old Post 25-12-2016 v 20:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 525

O tom mužu jen spekulovat , ale myslím si že to zapřičinilo hraním s PH a špatné hnojení.Když sem začínal , tak jsem jel Light Mix s obyčejnyma hnojkama z OBI ( Hoštické Hnojivo - slepičince ) Žádné upravovadí vody , nic , voda byla z kohoutku , PH kolem 8 , do 10Litru vody jsem dal 2-3 víčka jednou,dvakrat tydně a cajk.Kytky krasné , sem tam nějaky zlutý list ke konci a pohoda , sklizel jsem okolo pul... pak jsem začal vymýšlet "pičoviny" a koupil hnojky od Plagronu , Grow a Bloom,hnojeno v každé zálivce co 2-3 dny,pár kol dobrý , pak jsem si kdesi přečetl něco o PH , tak já frajer začal upravovat PH a problem byl na světě.Holky jsem přepl , a problem vedle druheho,pomalý nákvět,kytky škaredé,čím dal víc žluté,až mi bylo trapně kolik listu jsem každý den utrhl,jak vypelichané kuře, každý den sem se třepal aby tam něco zbylo Kolo jsem dojel tak tak že jsem to sekl o tyden dřív.Od těch kuřincu jsem šel jen dolu... tak jsem se nasral , svedl to na Plagron a vysral se na to. Kolo dojedeš v pohodě,nějaky list tam zustane,nestresuj se,hod to za hlavu a jak říkám,řeš vodu a nový lepší začátek.

Old Post 25-12-2016 v 21:00 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 526

Ahoj, na 99% to bude spôsobené zlým PH pri koreňoch, takže jedine úprava vody.
Ak by si mal pH správne, môžu listy umierať ešte kvôli prevodneniu alebo podvodneniu. Ak by si mal nedostatok dusíka, odumierali by na úkor mladých horných listov tie najstaršie naspodu.

Old Post 25-12-2016 v 21:01 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 527

OBAVAM SE ze problem
je pravdepodobne na 999% vyresen !!!

Po otevreni boxu jsem nenasel jediny novy zluty list za posednich 20 hodin. A co vic, kytky povyskocily za noc o 4,5 cm!

Hledal jsem od zacatku kvetu duvody problemu hlavne ve zdroji vody ale predevsim ve spatne namichanem substratu.
I kdyz zdroj vody neni vubec idelani a namichany substrat s humusem v chybnem pomeru taky kytickam nic neprinese vyjma negativniho kolisajiciho a nestabilniho ph tak presto by tyto nedostatky vubec kytickam neprekazely v celkem uchazeicim vyvoji.

Je velmi poucne pokud udelame chybu zjistit pricinu, jedine tak se muzeme poucit ze svych chyb!

A ta chyba byla nedostatecne hnojeni !
Uz si nevzpominam kdo z vas me jeste na tento problem upozornoval ,vybavuji si jen Oda ale predevsim "Pana Meteracka " zamerne pisi Pana
s velkym P. protoze pri kazdem hnojeni uz tyden pred kvetem me pokazde Metracek upozornoval abych hnojil co to jde!
Ja ho sice poslechl a opravdu jsem zacal vice hnojit ale spatne jsem si vylozil davkovani.

Nevim z jakeho duvodu jsem mel v mozku zafixovano ze se ma hnojit jen jednou za tyden tak jsem ty davky hnojiv zkratka chybne delil do kazde jednotlive zalivky tak aby v tydennim vysledku daly dohromady to co Biobizz doporucuje na letaku.
Nastesti si toho vsiml Metracek a na tuto chybu me primo upozornil,
zacez mu mnohokrat z celeho srdce dekuji !!!

Jen to shrnu.

Prvni chyba byla spatny pomer substratu vuci zizalimu humusu ne tak idealni voda ale to jsou evidentne ty mensi podruzne chyby ktere je jeste kyticka schopna velmi dobre tolerovat.

Prvni velka chyba byla a ted se to pravdepodobne nebude vubec nekterym z vas libit byla kyselina dusicna v organice !
Jiz od semenacku se zacaly kumulovat problemy s listy ktere neustavakly a cim vice se rozsirovaly (ty deficity listu) a opet to byl "Pan Metracek" kdo me poslal pm a nalehal at okamzite vymenim kys. dusicnou za citronovou a dodal k tomu jednak kvalitni a siroke vysvetleni podlozene silnymi a podlozenymy argumenty.

I pan botanik me psal ze takhle na dalku me nemuze dobre poradit.
A vsude se to take pise ze spravne poradit presnou radou na dalku je zhola nemozne ale Metracek ukazal ze to mozne je
a to dokonce hned 2x po sobe v rustu i v kvetu !

Takze jeste jednou mu timto dekuji za vyresene problemy v boxu a hlavne ochotu a trpelivost se mnou .
Tech pm co me poslal by se jen tezko daly spocitat.

To si zaslouzi opravdu uznani !
Metracku sklanim se pred tebou az k zemi a ver ze ja se jen tak pred nekym nesklonim.
Bohuzel me nejde poslat K+ tak bych timto chtel poprosit kazdeho growera ktery mi fandi aby prosim poslal K+ Metrackovi , ne za to ze me pomohl a pomaha ale za to jaky je to odbornik a Pan pestitel !

HOWGH !

EDIT:

Dekuji samozrejme take i vsem ostatnim kteri nezistne a ochotne pomahalii, jako je Odo, Bitir a sammosrejme Masuro ! A mnoho dalsich..... :-)
Take vyjadruji velke uznani !

Naposledy upravil Madical-Strains 26-12-2016 v 11:02 AM

Old Post 26-12-2016 v 10:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 528

Jak můžeš bez evidentnich zkušeností a praxe okamžitě po troše zlepšení vyvozovat takovéhle závěry, podivam se na poslední foto na kterym je vidět nedostatek dusíku ale zároveň usmazeny špice na listech který znacej prehnojeni (je to vidět i pri ty nekvalitní foto) takže to asi úplně tak nebude a ten citron radsi nemluvit
Spíš by ti neškodilo trochu pokory pribrzdit a trochu si vše osahat ozkouset a pak psát že je to tak a tak a bude to mít nějakou váhu
Takhle tu máš akorát tri prdele keců poradna dokumentace žádná a nedej bože ti rict že placas blbosti neuraz se prosimte jsem člověk co na srdci to na jazyku ale takhle to je spíš o mystifikaci než aby si z toho někdo neco odnesl ,akorát hafo spekulací na dvě věci
Psat uz ti sem dál nebudu ani sledovat uz je to na mě moc ,nech si to smazat jestli ti z toho naběhne žíla

Old Post 26-12-2016 v 10:38 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3252100 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív