Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 513


Je to hermac jak si myslim? Je to muj prvni grow a vypada to jako koule a jsem skoro presvedceny.

Old Post 20-08-2012 v 14:01 PM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 514

citace:
Původní příspěvek od stara_baterka
Je to hermac jak si myslim? Je to muj prvni grow a vypada to jako koule a jsem skoro presvedceny.

Žádný samčí květy nevidim.
Zkus tu kouli utrhnout a čichnout si jsou to perflowers bo jaxe to píše.

Old Post 20-08-2012 v 14:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 515

citace:
Původní příspěvek od stara_baterka
Je to hermac jak si myslim? Je to muj prvni grow a vypada to jako koule a jsem skoro presvedceny.


anglicky nazov je calyx,mala by to byt slecna,aj ked zisla by sa detailnejsia fotka https://www.icmag.com/ic/picture.ph...ictureid=216721

Old Post 22-08-2012 v 06:38 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aja50
Nový Člen

Karma uživatele aja50 - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 516

prosím o shovívavost a radu, jsem tu nováček, mám jen jedno kvítí, které nutně potřebuji JEN na mast, podle příspěvků tady co jsem prohlížela si myslím, že tato moje kytička je samec nebo hermac, zkusím připojit foto, vzhledem k věku si moc nerozumím s PC.

aja

Old Post 22-08-2012 v 21:23 PM
aja50 je offline   Profil uživatele aja50   Find more posts by aja50   Foto galerie člena aja50   Click here to Send aja50 a Private Message   Add aja50 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aja50
Nový Člen

Karma uživatele aja50 - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 517

prosím o určení pohlaví, jsem tu nováček a vzhledem k věku si moc nerozumím s počítačem, mám jen jednu rostlinku-fotky v galerii. Kvítí potřebuji pouze na mast, po pročtení příspěvků tady si myslím, že na fotce je samec nebo hermac, jsem z toho smutná, pěstuji poprvé, fakt jsem potřebovala materiál na mast. Je to samec? Nebo hermac? Děkuji.

aja

Old Post 22-08-2012 v 21:34 PM
aja50 je offline   Profil uživatele aja50   Find more posts by aja50   Foto galerie člena aja50   Click here to Send aja50 a Private Message   Add aja50 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 518

Myslím samec ...

Old Post 22-08-2012 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 519

citace:
Původní příspěvek od aja50
prosím o určení pohlaví, jsem tu nováček a vzhledem k věku si moc nerozumím s počítačem, mám jen jednu rostlinku-fotky v galerii. Kvítí potřebuji pouze na mast, po pročtení příspěvků tady si myslím, že na fotce je samec nebo hermac, jsem z toho smutná, pěstuji poprvé, fakt jsem potřebovala materiál na mast. Je to samec? Nebo hermac? Děkuji.


Je to samec. A jestli je na ní něco samičího, tak to přes samčí květ není vidět.

Old Post 22-08-2012 v 22:38 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eLh
Nový Člen

Karma uživatele eLh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 520

Samec nebo samice?

https://webapi.bumpserver.com/v1/da...6a-1dd6a91e5131

Děkuju

Old Post 23-08-2012 v 13:37 PM
eLh je offline   Profil uživatele eLh   Find more posts by eLh   Foto galerie člena eLh   Click here to Send eLh a Private Message   Add eLh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 521

citace:
Původní příspěvek od eLh
Samec nebo samice?

https://webapi.bumpserver.com/v1/da...6a-1dd6a91e5131

Děkuju

Je to samička!

Old Post 23-08-2012 v 13:42 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 522

ahoj vsem, prosim o radu....samec ci samice....uz jsem to resila s kamosem, ale nebyl zrovna ok, verila jsem, ze je zkusenny a pozna samce, tvrdil, ze je to samice. Vedle mam 2 krasne holky, ktere zacinaji kvest.....hilfeeeee, je mi z toho blbe predem!!! Soudim podle fotek tady, ale jista si nejsem. Poradite??

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 25-08-2012 v 09:09 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 523


znova foto

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 25-08-2012 v 09:15 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 524


a dalsi foto

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 25-08-2012 v 09:17 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 525


jde poslat jen jednu fotku, takze dalsi

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 25-08-2012 v 09:18 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 526


a posledni, kvetouci palicky...stale stejna rostlinka

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 25-08-2012 v 09:19 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 527

citace:
Původní příspěvek od lluuiissaa
ahoj vsem, prosim o radu....samec ci samice....uz jsem to resila s kamosem, ale nebyl zrovna ok, verila jsem, ze je zkusenny a pozna samce, tvrdil, ze je to samice. Vedle mam 2 krasne holky, ktere zacinaji kvest.....hilfeeeee, je mi z toho blbe predem!!! Soudim podle fotek tady, ale jista si nejsem. Poradite??


Neřešíš problém jestli samice či samec. Otázka zní: Samice či hermafrodit? A na 100% ti neodpovím. Když si zvětším fotku natolik, abych byl schopen rozeznat samičí preflowers od samčích koulí, tak se mi rozmázne a nic nevidím. Co mě vede k tomu, že by to nemusely být preflowers? To, že samičí preflowers většinou v této části kytky nevytvářejí takového shluky.

Old Post 25-08-2012 v 09:46 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 528

lluuiissaa


100% hermafrodit.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 25-08-2012 v 09:53 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2010 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - 1098 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2103700 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív