Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 513

citace:
Původní příspěvek od Libovka.com
Ahoj groweri...Tenhle rok bych chtel poprve vyzkoušet outdoor a aspon 10 kyticek bych rad dal do kukuřice a tak se ptam nevite nekdo kdy kukurice tacina rust? Deky vsem za odpoved!:-)
(asi bych rekl že na moji otazku už tu odpoved je ale bolužel nemam čas hledat :-/ )


Tak si ho udělej a ČTI !!!

citace:
Původní příspěvek od Libovka.com
Ahoj vsichni...co byste doporucili proti divocakum?:-/...dik vsem za rady:-)


Začal bych prvni stránkou tohoto trydu a přečetl si ho , možna stači prvních pár přispěvků , je toho tady 34stránek , tak přestan laskavě tady spamovat , diky Hlava


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=10548

Old Post 25-03-2011 v 22:05 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libovka.com
Nový Člen

Karma uživatele Libovka.com - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 514

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Začal bych prvni stránkou tohoto trydu a přečetl si ho , možna stači prvních pár přispěvků , je toho tady 34stránek , tak přestan laskavě tady spamovat , diky Hlava


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=10548

DDDDDDDDD

Old Post 25-03-2011 v 22:14 PM
Libovka.com je offline   Profil uživatele Libovka.com   Find more posts by Libovka.com   Foto galerie člena Libovka.com   Click here to Send Libovka.com a Private Message   Add Libovka.com to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 515

hehehehehehe:-D se poch.iju smichy:-D

Old Post 26-03-2011 v 07:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 516

Trochu jsem to tu pročítal,ale ne všechno tak se nikdo nezlobte jestli něco zopakuji.
1.) Srát si u pole ?? Jestli je někdo takový humusák tak proč ne
2.) Ostnatej drat ?? Lidi ste v přírodě...v prostředí kde zvířata žijí a vy příjdete a dáte jim tam ostnatej drát.Jak lidi tak zířata jsou zvědavá a podle mě jednou to očíhnou příjdou a může se stát že se o ten drát nějak škrábnou...můžou z toho chytit nějakej hnus do nohy a kvůli toho pozdějc umřít.Je to sice velmi malá pravděpodobnost,ale stát se to může.
3.) http://www.facebook.com/home.php#!/video/video.php?v=132212626837129&oid=101431416596046&comments
Zajíc se nezastaví před ničím

Podle mě je nejlepší zají do květinky (teda aspoň u nás to tam mají,popřípadě pohledat třeba v Obi,Bauhaus...) a tam si koupit takovou síťovinu.Je to síť která má očka tak 2*2 cm (je jich víc tipů).Já si vždycky beru 1m vysokou (stačí i menší).A dlouhou to už je individuální .Potom si to vezmu na políčko,najdu si 4 statné klacky, zaostřim si je,vezmu nějaký šutr a zatluču je pořádně do země ať vydržej samozřejmně okolo políčka.Samozřejmně že si nechám kousek kterým budu chodit pro klid duše si to tam můžete ještě okolo zechcat ale já myslím a ze zkušeností věřim že je to 100% ochrana

PS:Nedělejte v přírodě bordel !!!!!

Old Post 09-04-2011 v 13:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 517

Já jsem použil na srnčí a divočáky srst s mého línajícího psa, ktrou jsem dal dp punčošky. A na slimáky šmrgl a pro zichr ještě VANISH.

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 21-05-2011 v 10:42 AM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 518

foto

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 21-05-2011 v 10:44 AM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 519

Já můžu doporučit hukinol nebo kornitol sice sou dražší ale fungujou takřka na100%!

Old Post 15-08-2011 v 12:41 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farmer36
Stálý Člen

Karma uživatele farmer36 - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 520

Zdravím vrelo doporučujem : Srnky-Punčošky plnené vlasmy.
Diviak-natiahnutie vokol pevného drotu/lana
Slimák-kruh z PVC 10L olejov vzemy .
- Dookola rastlinky vykopaná jamka s vápnom . čuss

Old Post 15-08-2011 v 21:46 PM
farmer36 je offline   Profil uživatele farmer36   Find more posts by farmer36   Foto galerie člena farmer36   Click here to Send farmer36 a Private Message   Add farmer36 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spicoli
Nový Člen

Karma uživatele Spicoli - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 521

Tož tak toto fungujé

http://www.ceskatelevize.cz/ivysila...-odpuzuji-zver/

kdyby měl někdo zájem, mám několik lahviček s touto tekutinou

Old Post 22-02-2012 v 09:29 AM
Spicoli je offline   Profil uživatele Spicoli   Find more posts by Spicoli   Foto galerie člena Spicoli   Click here to Send Spicoli a Private Message   Add Spicoli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spicoli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dark Lotus
Nový Člen

Karma uživatele Dark Lotus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 522

zdarec
ja pouzivam , ikdyz to neni uplne košér , takovy ty vonitka do WC . normalne to povesim okolo fleku , na par mistech a nikdy zadna srna z Brna neotravovala , a ze mam kolikrat fleky i v lese nerikam , ze je to nej , ale me to funguje !

Old Post 08-03-2012 v 09:20 AM
Dark Lotus je offline   Profil uživatele Dark Lotus   Find more posts by Dark Lotus   Foto galerie člena Dark Lotus   Click here to Send Dark Lotus a Private Message   Add Dark Lotus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Bobr Příspěvek č. 523

Máte někdo zkušenosti s bobrama? Letos sadím u řeky. Flek je to parádní. Nedostupný, slunný,dobrá půda a dostatek vody. Kromě rizika vylítí řeky z koryta jsou tam jen bobři. Je jich tam určitě dost. Mám zkušenosti se srnama,zajícema a prasatama. Proti nim se bránit umím klasicky, vlasama, petrolejem a močí. Když jsou kytky malé tak okolo mám síť proti okusu. Nicméně bobry jsem zatím řešit nemusel. Myslíte že si budou hledět svojí kůry ze stromů a moje bylinky nechají napokoji, nebo pujdou po nich? Za zkušenosti předem dík.

Old Post 30-03-2012 v 14:13 PM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 524

zkušenosti nemám, ale tak logicky vzato když to přitahuje všechny možné zvířata, tak proč ne i bobry...když tam budeš mít třímetrové krásky tak ti je ožere na stavbu a když malé tak to vezme jako potravu...v lepším případě se jich ani nedotknou. No snad ti někdo poradí víc.

,,Bobr evropský se živí především lýkem a větvičkami vrby, topolu případně dalších dřevin (jasan, javor, jilm) a některými bylinami. Bobr většinou kácí dřeviny asi 50 m od břehu, jen výjimečně i dále. Nepohrdne ani úrodou kukuřičného nebo řepného pole. V létě dává přednost bylinnému patru. Toto období také využívá pro nahromadění potravy na zimu. Tvrdé dřevo dubu či jasanu používá spíše jako stavební materiál na hráze a v okolí řek tyto dřeviny aktivně ničí, aby poskytl více prostoru preferovaným vrbám."

Old Post 30-03-2012 v 14:26 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 525

Bobre ? tak to možeš čakat vela ludi lesnikov ochrancov prídody atď
a inak ak vážne veríš že bobre su jediný porblém tak http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=10548

Old Post 30-03-2012 v 16:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 526

Oni ti bobři nejsou nijaká zvláštnost nebo vzácnost na místě kde bych rád sadil. Proti proudu i po proudu je několik vyditelných kolonií a v zásadě na celé jižní moravě jich začalo být víc než dost.
A jiná zvěř mě, jak jsem již psal, nepřekvapí. Nesadím prvním rokem, takže proti zvěři se bránit umím. Bobr je pro mě jako hrozba novinka. Takže ano, bobr je pro mě jediným problémem, který potřebuju vyřešit a proto jsem sem napsal.
Nejspíš budu muset omotat každou kytičku nějakým rozuným pletivem abych zamezil těm přírodním motorovkám v kácení těch mých drahoušků. Snad si najdou lepší rostlinku k ohlodání.

Old Post 30-03-2012 v 17:16 PM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SakulVonRamlak
Nový Člen

Karma uživatele SakulVonRamlak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 527

Zdravim...Číal som tu toho dost...a slimaci su teda pekny previti...dva roky ma obchadzali....ale teraz mam nove miesto a mam taky pocit, že tolko šťastia mať nebudem....Zaujala ma možnost so šmirglom, nakolko vanish by mohol aj detickam dosť ublížiť...išlo by to tak že by som šmirgel polozil priamo na zem a nie okolko stonku....má to niekto vyskúšané...?....Za odpovedi budem velmi rád....PEACE...

Old Post 30-03-2012 v 23:49 PM
SakulVonRamlak je offline   Profil uživatele SakulVonRamlak   Find more posts by SakulVonRamlak   Foto galerie člena SakulVonRamlak   Click here to Send SakulVonRamlak a Private Message   Add SakulVonRamlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vorman
Nový Člen

Karma uživatele vorman - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 528

ahoj,mám možnost zohnat tigrý trus(kámoška pracuje v ZOO parku),čo myslíte,bude dobrý proti srnkám?

Old Post 31-03-2012 v 07:26 AM
vorman je offline   Profil uživatele vorman   Find more posts by vorman   Foto galerie člena vorman   Click here to Send vorman a Private Message   Add vorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8806370 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív