Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 513

Nazdarek,
takze,nasi to vedi, jsme tri brasi,nejstarsi ma 37, ja 33 a nejmladsi ma 29.Ja ziju v zahranici, starej bracha s mladym jsou v Praze a asi tak dvakrat do roka se sejdem u nasich doma.Hlavne kdyz prijedu domu ja.Mati vari, otec se diva na telku, nebo je s nama v kuchyni a keca.Jeden z nas vytahne naradi a smotne brcko.Zahulime, jako by se nic nedelo dve tri brcka kvalitniho skerka a rozejdem se do svych domovu a nebo jdeme nekam na pivo.Jen mati sem tam nadava at nehulime tak casto, ze ji pak smrdej zaclony.
Ale letos na silvestra jsme se u nasich sesli asi hodinu po pulnoci,no a jak se patri jsme oslavili novy rok novorocni dymkou miru, ovsem tentokrat si s nama dala i mama.Panove, chlamali jsme se do peti do rana a jeste dlouho jsme vzpominali.Bez alkoholu jen zhuleni.
Doporucuji vsem.

Old Post 05-02-2006 v 14:59 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 514

OŇAF :
kdyby lidi věděli, kolik lidí ve skutečnosti hulí, tak bych mohl začít chodit jako hippy

Old Post 13-02-2006 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittka
Stálý Člen

Karma uživatele mittka - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 515

rodicia nevedia ze hulim, ale oocovi som parkrat "neco na huleni" zhanala.. Ale nebolo by dobre aby vedeli ze hulim.. Takze nevedia.. :/ skoda, a to som mohla mat nejaky pekny vecer s ocom pri telke, plne kotliky... no jo...

Realita je plná pesimizmu, preto žijem mimo nej ...

Old Post 13-02-2006 v 19:51 PM
mittka je offline   Profil uživatele mittka   Find more posts by mittka   Foto galerie člena mittka   Click here to Send mittka a Private Message   Add mittka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 516

Chtěl jsem to našim říct. Moc jsem si přál, aby to věděli. Připravoval jsem je na to. Asi tak dva roky jsem se jim snažil udělat osvětu, ale nepodařilo se mi je přesvědčit ani o tom, že alkohol je přinejměnším stejně nebezpečný. Měli všechny podklady, neměli žádný protiargumenty, ale prostě se jim to nezdálo. Nedokázali to přijmout. Tak jsem to vzdal a nic jsem jim radši neřekl. Nemám jim to za zlý. Chápu je. Taky mi ve škole dali všechny důkazy k tomu, že kvantová teorie platí víc, než všechny dosavadní, ale prostě mi přijde nějaká divná. Celej život jsem si totiž svět představoval úplně jinak. A stejné je to i s našima, kteří maj za celej život zažitý, že tráva je něco jako kokain. A ten hashish je ještě horší.

Old Post 14-02-2006 v 00:21 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 517

Moje matka mi v dospivani vysvetlila tipnutim cigarety o muj oblicej, ze se ji to nelibi a tak nekourim cigara, ale hulim jointy poslednich 15 let bez jejiho svoleni, otec..nic.
Mam 13ti letou dceru a oba mame otevrenou a uprimnou komunikaci.
"Jsme tolerantni generaci, protoze verime v inteligenci nasich potomku a omlouvame nevedomost nasich predku"
preji vsem klid :-)

Old Post 14-02-2006 v 03:07 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
supersmažka
Stálý Člen

Karma uživatele supersmažka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 28 

Obecné Příspěvek č. 518

u nás to vý skoro fšichni ale jen máma to vobčas řeší,hlavně když je nasraná kvůli známkám, jinak se vo tom nemluví

Don't worry be grower

Old Post 18-02-2006 v 11:01 AM
supersmažka je offline   Profil uživatele supersmažka   Find more posts by supersmažka   Foto galerie člena supersmažka   Click here to Send supersmažka a Private Message   Add supersmažka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 519

Jasně.Mama už ví že hulím Ale prostě hulení domů netahám,protože mám 4 letého bráchu a 12 letou ségru.Ségra ví že hulím,fotr něco tuší.
Ale prostě hulení domů netahám.Jo,mám ho v šuplíku,ale jak se chci zhulit tak jdu na balkon nebo ven

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 18-02-2006 v 12:17 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 520

Mě máti taky přišla na to že hulim a bylo celkem veselo...teď už je to tak nějak v pohodě...zakroucení hlavou a je po tom.....

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 27-05-2006 v 10:25 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 521

moji rodice o tom nevi ale doma pestuju na balkone rek sem jim ze z matrose udelam mast samozrejme ze sem lhal

Old Post 05-06-2006 v 19:43 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 522

mno u nás to je takhle , jelikož otčín je taky dost dobrej vyhulenec , tak když jsem přišel domu zhulenej , tak se mi je smál.... ale máti to už bylo horší.... ale když mi nedívno bylo xnáct :-P , tak mi řekly , at si dělám co chi , že jsem přeci jen dospělej
...jinak to s tou mastí atd ... to jsem máti nakecal taky ... jinak táta semnou pěstuje out ,takze mam dobrýho sponzora

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 05-06-2006 v 20:01 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 523

heh,kouknete na my foto...ten zapalovac u palic drzi moje mati
ne,puvodne fotrik byl hodne proti,a mati o tom taky nerada slysela....pak jsem prinesl kykty...a vyrovnali se s tim...(zijou oddelene)tak jsem je se segrou zkouril...(je ji 35) a hrali jsme do rana na kytaru a na sago na zahrade...tak mati pochopila,ze to nebude tak strasny...no a tak jsem zacal palit otevrene...a ted,kdyz jdu sklizet a testovat sklizen,tak volam mame,at po me ted tri hodiny nic nechce,ze asi budu v <>
sice jeste nehulila,ale uz mea bramboracky,palacinky,mliko,olej...no dost
ale tak o me to vi kazdej...sice na to nevypadam ve svy kozeny bundicce a kosili,ale palim a pestuju a mluvim o tom naprosto otevrene..sef,zakaznik....jejich problem,kdyz to nepoberou)
akorat uz by to mohli legalizovat...abych mohl jako kazdej hrdej tata nosit u sebe v penezence fotky svejch milovanejch deti

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 08-06-2006 v 15:01 PM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digital
Nový Člen

Karma uživatele Digital - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 524

Moji nevedia že hulim keby vedeli tak by ma asi vyhodili s domu su zasadne proti drogám

Old Post 08-06-2006 v 15:07 PM
Digital je offline   Profil uživatele Digital   Find more posts by Digital   Foto galerie člena Digital   Click here to Send Digital a Private Message   Add Digital to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Digital! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 525

neví, ale příjde mi to až směšné když chodím dom zbombený...sice jednou mi fruitu našla, ale zahrál jsem to úspěšně do outu

Old Post 09-06-2006 v 11:51 AM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miloush
Nový Člen

Karma uživatele Miloush - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 526

Ja to mam vpoho, nasi vedi ze hulim. Nejsou z toho kdovijak odvareni, ale respektuji me. Vi to o me aj babicka, u ktere jsem dokonce na zahradce pestoval! Denne to zalivala a starala se me o to a diky ni jsem mel peknou sklizen :-D
Jedna kytka byla hned vedle slepicarny a slepice skrz pletivo ozobavaly listy. Chvili nam trvalo nez jsme dosli na to, proc porad cely den slepice spi :-D

Old Post 09-06-2006 v 21:48 PM
Miloush je offline   Profil uživatele Miloush   Find more posts by Miloush   Foto galerie člena Miloush   Click here to Send Miloush a Private Message   Add Miloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 527

Tak to se musim zeptat,ví to jen babička s dědou,a těm to nevadí,babičku jsem jednou zhulil dobrym venkovnim skérem,to mi pak říkala že lítaj jahody,že je mám chytat,měla docela záchvat smíchu,nojono,hold radost v každém věku...

Old Post 19-06-2006 v 21:14 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 528

u mě v rodině si všichni myslej,že kdo má dredy tak hulí,,takže já sem jasná bez vysvětlování,,ale jelikož sem spolehlivá a hodná,tak si (asi)taky myslí, že vím co dělám...samozřejmě ale hulim dýl,,takže po příchodu domů sem musela poslouchat hlášky:

ty máš zas červený oči
nehul tolik,budeš blbá

mamka se po pár prdikách uklidnila,sice jí jen bolela hlava(podle ní)(já viděla jak měla záchvaty smíchu úplně u blbýho filmu a zakousla se pěkně mlsně do bagetky se sýrem a rajčátkama co sem jí připravila)
......já se smála o to víc, jelikož mi to přišlo jak ve snu..........
tak asi tak

RASTA

Old Post 02-08-2006 v 22:50 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9633780 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív