Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 497

Zelenymuz- Jo nadhera !!! :-)
Presne takhle krasna byla i ta ma matka nez prisly ty zhoubne mrdky.
http://grower.cz/home/potw.php?acti...&photoid=592701

Ted jsem kokukal kdy se presne objevily poprve ty smutnice, cca cely dlouhy mesic a neco skodily.

Odik- Zda se ze se nakvet po vcerejsku opravdu trochu zvyraznil.

Old Post 18-08-2017 v 07:40 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 498

Odo: no, je to foto asi 4 roky stare, domaci kompost a model krizenec Ace mix s Esbeho erdpurt/arne/danish passion. Nakonec docela slabota, ale prave to zdedilo dost z Ace mixu a tyhle lopuchy a sativni palicky. Ted kupuju 5 ks Bangi haze, zkusim v tom najit neco jako Amnesia haze, kde je taky genetika Congo (velmi silna). Je to dokonce f6 a na venek to zkrizim to s Leb27.

Moje kyti jsem hnojí 1:10 moci a prave to bylo znat v chuti, ale nespalil jsem to. Zkousel jsem tou dobou i windoor no-till. To si zkusim jeste pristi rok. V kveti jsem mel krome jedne rostliny konopi take trochu oseni, malinko soji, hrachu a rerichy. Vonelo to ultimatne, ale bylo to spis na seeds

Old Post 18-08-2017 v 09:43 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 499





Uz to zas zloutne v plne sile.
Kvety se sice stale zvetsuji a bobtnaji ale ty spicky listu zloutnou fakt rychle.
Pokud se to vubec podari dojet do konce tak urcite ty problemy budou pretrvavat az do konce.

Old Post 18-08-2017 v 18:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 500

Jeste me napadlo ,ted kdyz jsem napoustel kanystr RO vodou...pokazde zacnou zloutnout listy hned po zaliti, se mi zda.
Uz ji mam cca 8 mesicu a jeste jsem nemenil ty filtry uvnitr.
Napadlo me jesli tam nevznikaji nejake patogenni bakterie a ja vzdy kdyz zaleju tak pridam ty patogeny do hliny.

Protoze PH je jakz takz ok a EC je taky dobry.
Nemuze to byt teda tim ???????????

Old Post 19-08-2017 v 07:48 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 501

Ty na tom nemáš oplachovej ventil? Jinak nemyslím si, že by v tom měl být problém, pokud napouštíš často. Mícháš to s obyč vodou z kohoutku?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-08-2017 v 09:59 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 502

Nemam zadny oplachovej ventil.
Ale mezi temi mymi pesty byal par mesicu pauza tak to stalo.

Micham presne napul s kohoutkovou.

Old Post 19-08-2017 v 11:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 503

Zkusim tak tyden dva zalivat jen kohoutkovou a uvidim jesli to pomaha.
Myslim si ze se tam urcite musi hromadit bakterie.

Old Post 19-08-2017 v 18:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 504

Domnievam sa, že v tej vode také patogény, čo vplývajú na pest nebudú. Osobne zalievam dažďovkou zo sudu pri baráku a problém s tým nemám. Ak zaleješ tvrdou vodou z kohútika, tak ten systém ešte viac rozhodíš a budeš riešiť ďalšie problémy.
Si hrozne netrpezlivý. Tým koreňom chvíĺu potrvá, kým sa zotavia po šokoch a trochu zregenerujú. Až potom budú schopné reagovať na ďalšie zásahy.

Naposledy upravil odo 20-08-2017 v 05:40 AM

Old Post 20-08-2017 v 05:30 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 505

Zelenymuz-"Moje kyti jsem hnojí 1:10 moci a prave to bylo znat v chuti, ale nespalil jsem to" - můžeš toto nejako vysvetliť podrobnejšie? Bol tam nejaký problém s chuťou, alebo bola tá chuť akože výraznejšia z organiky, nebodaj bola chuť slabá-mdlá?

Naposledy upravil odo 20-08-2017 v 07:51 AM

Old Post 20-08-2017 v 05:35 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 506

Ok, Odo, dam tomu tedy jeste cas aby se to zpamatovalo samo.

Odo, na paprikach nebyla zadna pachut chcanek, vubec nebylo poznat na chuti ze to bylo hnojneny chcankama , naopak ,komu sem dal ochutnat tak tvrdil ze chutnejsi a stavnatejsi papriky neochutnal.
Samozrejme by se to melo flushovat jako u vsech hnojiv cca 14 dni.
Dokonce ani v boxu neni zadny ani naznak zapachu podobajici se tomu jako kdyz jdes kolem pruchodu a citis ze tam bezdomovci chcijou.

Evidentne v hline se ta moc vstreba a rozlozi na ziviny driv nez by se ta moc mohla zacit kazit a smrdet. Moc zacne smrdet az kdyz se tam rozmnozi ty spatne bakterie.

Po flushingu neverim ze by to mohlo mit pachut chcanek.
Neboj Odo, jesli sklidim tak podam report jak to opravdu je.

Dokonce ani nesmrdi ta sklenice do ktery od rana ten den co hnojim chciju.
Na zachode mam tmu a hned to uzavru tu sklenici aby tam bylo co nejmene cerstveho vzduchu.
Po hnojeni sklenici vydesinfikuju pro dalsi pouziti Hypermanganem a pak jeste octem a poradne ji vymeju cistou vodou.
Chcanky nejsou ve skenici dele nez cca 12 hodin.

Old Post 20-08-2017 v 07:12 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 507

Dnes jsem hnojil 1:10, stale s RO vodou.
PH od posledni zalivky je stejna -6,8 (Whormhumus trochu zvysil)
EC- ale kleslo z 1,7 na 1,4 ! Cemuz vubec nerozumim. Pokud kytky zloutnou tak si berou ziviny z listu ,proc tedy klesa EC?
Spis bych ocekaval ze EC bude mirne stoupat.

Kytky stale zloutnou jako svine, zamerne je neodstranuji abych to mohl nafotit a vy lepe posoudit.

Naposledy upravil Madical-Strains 21-08-2017 v 08:47 AM

Old Post 21-08-2017 v 08:06 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 508

To Ec si meral na vstupe, alebo na výstupe z kvetináča?
Inak, môžeš mať aj menej koncentrované chcanky - záleží od pitného režimu a milion iných veci. 1,4 na vstupe do kvetináča sa mi v kvete zdá dosť málo. Ak si mal pôvodne 1,7 a teraz iba 1,4 tak to je jasne nedožvivené a pravdepodobne dôvodom toho žltnutia. Pridal by som na koncentrácii, čiže riedil by som to menej s vodou. Ten oplach zalievkou na wormhumus na povrchu evidentne nestačí. Si v období nákvetu. čo je obdobie, keď sú rastliny najviac hladné.

Old Post 21-08-2017 v 10:35 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 509

To EC jsem meril samozrejme na vytoku.
Takze pridat trochu na sile, jesli sem te dobre pochopil.

Old Post 21-08-2017 v 13:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 510

Moc bych tomu ec neveril , wormhumus jsi dal na povrch, staci podruhe pri mereni zalit trochu jinak a ty ziviny su uvolni taky uplne jinak , nehlede na to ze jedes organiku.
Vem si ze kdyz jedes superpudu ,taky musis prihnojovat act .
Byt tebou ,tak to nejak resim ,protoze uz ted ocividne muzes prohlasit ze ti to nevyslo podle predstav, tak si aspon zachran kytky a 2 mesice sviceni a vyser se na nejakej test.

Old Post 21-08-2017 v 14:10 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 511

Bitire, mas na mysli koupit Biobizz a zacit hnojit poradne tim?

Ja zkusim jeste teda posledni moznost podle Oda (dam tomu jeste tyden) a to jeste prisolit chcanky na 1:8 az 1:7 a pokud ani to nepomuze vyseru se teda na ten test a koupim ten Biobiizz grow a Bloom a zacnu hnojit tim.

Old Post 21-08-2017 v 14:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 512

Ještě na tebe mám dotaz, davas čistou RO a nebo to redis? Čistá RO dost dobře nefunguje, já osobně to redim pul na pul a EC je 0.4. I kdyby ta moc na květ nefungovala i tak je to dobrej výsledek, pokud dochází pouze k žloutnutí, chybí dusík a i kdybys mel koupit třeba biobizz s tím, ze jej jednou za cas použijes, tak je to dle mého názoru výhodné. Jak píše Bitir, vyser se na to, aby byl test stopro a zavčas to dokrm, at se zbytečně neochudis o slusnej výsledek. Přeji hodně zdaru.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 21-08-2017 v 14:48 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3951560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív