Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 497

hele, davat ke kytkam naky zdechliny je podle me pekna blbost, Přiláká to všemožnou haveť, pokud to dřív nesežerou mravenci, stejne to tam tak jako tak vydrží chvíli. nevim no, ja bych do toho nešel teda

Old Post 21-10-2010 v 11:12 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 498

Na zvěř používám 2 věci a stačí bohatě.
1) Vlastní vlasy / psí chlupy, rozházet po okolí.
2) Nějáký granule proti slimákům / Vanish ...
(proti slimákům prý taky funguje obsypat kolem kytky kolečko drceným dolomitem, ale to jsem nezkoušel nikdy)

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 21-10-2010 v 13:33 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 499

Moj osvedceny trik na odplasenie zveri je jednoduchy ... ocuram to ... ALE POZOR!!! nejaku tu hodinku pred tym sa fajne najem nejakeho gulasu z divyny (srncie. jelenie a diviacie meso) a ziadne zviera mi tam ani neprdne ... pretoze si budu mysliet ze to tam ocurava dravec .. co je v podstate pravda ...

pestovanie na okne-jednoducho a lacno

Old Post 03-11-2010 v 01:04 AM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 500

Jasný,stačí vlasy a pořádně to okolo očůrat a ani si před tim nemusíte vařit guláš

Old Post 05-11-2010 v 17:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 501

Letos mi nějakej myslivec hodil ke kytkám hlavu, kůži a pajšl z divočáka.. Přišel k poli úplně z jiné strany než chodím já a myslím že kytky ani nenašel. Každopádně ta zdechlina tam festovně smrděla asi měsíc.... Docela hrůzostrašnej deodorant
Zajimave bylo že pokažde když jsem přišel na pole byla ta lebka na jinem mistě. Asi o ni byl zájem

Old Post 05-11-2010 v 17:59 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 502

na zver jedine pletivo. stalo sa mi ze som nasiel kus pancuchy kam som narval vlasy/chlpy roztrhany vsade okolo + ten flek bol aj kvalitne ostaty, trocha aj osraty. zver nic nezastavi. pevne pletivo + na buduci rok ho potrem Aversolom. (niekto z modov sem daval link na ten Aversol, pre istotu aj ja to sem hodim http://www.torasro.cz/index.php?mod=produkty&typ=1 )

Old Post 05-11-2010 v 19:04 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aix
Nový Člen

Karma uživatele Aix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 503

Smrt divočákom,letos mě zežrali uplně všechno (jestě že sem si nechal jednu kytku v zahradce)

příští rok plot a hotovo

Old Post 10-11-2010 v 15:11 PM
Aix je offline   Profil uživatele Aix   Find more posts by Aix   Foto galerie člena Aix   Click here to Send Aix a Private Message   Add Aix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 504

citace:
Původní příspěvek od hej-rup
Letos mi nějakej myslivec hodil ke kytkám hlavu, kůži a pajšl z divočáka.. Přišel k poli úplně z jiné strany než chodím já a myslím že kytky ani nenašel. Každopádně ta zdechlina tam festovně smrděla asi měsíc.... Docela hrůzostrašnej deodorant
Zajimave bylo že pokažde když jsem přišel na pole byla ta lebka na jinem mistě. Asi o ni byl zájem


Právě proto jsem psal zdechliny nedávat! Zájem o to je mezi zvířátky velkej. Přiláká je mršina, při tahání zválej kytky a když je červen - červenec a sucho, proč si neukousnou šťavnatou travičku..
Bejt na tvym místě, tak to tam ale taky nechám, nešáh bych na to ani lopatou! Možná bych k tomu přidal další protizvířecí repelent - vlastní blitku.

Old Post 11-01-2011 v 21:27 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 505

citace:
Původní příspěvek od bull


Právě proto jsem psal zdechliny nedávat! Zájem o to je mezi zvířátky velkej. Přiláká je mršina, při tahání zválej kytky a když je červen - červenec a sucho, proč si neukousnou šťavnatou travičku..
Bejt na tvym místě, tak to tam ale taky nechám, nešáh bych na to ani lopatou! Možná bych k tomu přidal další protizvířecí repelent - vlastní blitku.


bull : každopádně letos žádná sčořená kytka, deodorant zabral na 100% A kytky mi žrali jen slimáci z jara, srny o ně neměli zájem i když jsem tam našel otisky kopyt.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 13-01-2011 v 12:04 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 506

chlapy mam ozkouseny vlasy ty jsou 90% ale nejlepsi jsou zvireci chlupy chodim pro ne do strizny psu 2 igelitky psich chlupu proste vemu a polozim na fleku tak kde chlupy nejsou jsou kytky v hajzlu ale kde jsou chlupy nebo vlasy se mi nestalo ze by mi treba jen listecek ukously

Old Post 07-03-2011 v 07:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 507

citace:
Původní příspěvek od FanTomas
chlapy mam ozkouseny vlasy ty jsou 90% ale nejlepsi jsou zvireci chlupy chodim pro ne do strizny psu 2 igelitky psich chlupu proste vemu a polozim na fleku tak kde chlupy nejsou jsou kytky v hajzlu ale kde jsou chlupy nebo vlasy se mi nestalo ze by mi treba jen listecek ukously


Dobře vědět Muj pejsek lina přeš jaro jak prase

Old Post 07-03-2011 v 08:24 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Re: vlasy Příspěvek č. 508

citace:
Původní příspěvek od vdg
K těm vlasům. Je jisté, že to funguje! Ale zkuste se zamyslet nad tím, když na Vaše políčko přijde policejní komando. Chomáče vlasů jsou jako otisk Vašich prstů. Pozor tedy na DNK.

Při procházkách v lese jsem narazil na jednu lesní školku, kde byly ošetřeny malé smrčky proti okusu chomáčkem přírodní ovčí vlny.


vole určitě budou dělat kuli par kytkam gandže testy DNA...uplna kokotina

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 07-03-2011 v 08:31 AM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 509

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Mrtvá slepka nemá chybu Ale asi ne moc lidí si chce dát u kytek špeka a čumet na rozkádající se slepici

Proč to nedelat jednoduše a s 99% učiností? http://www.e-lescr.cz/products/aversol-1-kg/

Do tohodle letos určitě jdu!
Rychlý jednoduchý a levný!

Old Post 07-03-2011 v 10:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 510

a je normalni ze se kolem pole davaji na klacek do sacku vlasy dela se to hlavne kolemm kukurice u nas je to bezne na morave co asi udela srna nebo diivocak kdyz k ni po vetru prijde pach cloveka? urcie to nepujde obhlidnout....:-)

Old Post 07-03-2011 v 11:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 511

citace:
Původní příspěvek od FanTomas
a je normalni ze se kolem pole davaji na klacek do sacku vlasy dela se to hlavne kolemm kukurice u nas je to bezne na morave co asi udela srna nebo diivocak kdyz k ni po vetru prijde pach cloveka? urcie to nepujde obhlidnout....:-)


Jojo , když si nekdo sundaval dredy , tak ty byli na to nejlepši , to když jsi kolem rozházel tak žadna zvěř nepřišla nic ožirat .,..

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Mrtvá slepka nemá chybu Ale asi ne moc lidí si chce dát u kytek špeka a čumet na rozkádající se slepici

Proč to nedelat jednoduše a s 99% učiností? http://www.e-lescr.cz/products/aversol-1-kg/


Mrtvý zvíře pak bych viděl pokaždy když to budu hulit , to ne ...

A zkoušel nekdo ten avresol ?? Sem hledal a to co je tim postřikany je dost chemicky !!! http://www.pesticideinfo.org/Detail...?Rec_Id=PC34574 , docel nářez

Old Post 07-03-2011 v 11:48 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 512

Nebudu tim cákat kytky, ale porosty okolo, kopřivy, nějaky ty keřiky atp.

Old Post 07-03-2011 v 11:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6160490 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív