Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
juppup
Nový Člen

Karma uživatele juppup - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 497

Disaster,někdy je to fajn že ti vaši všechno povolej,teda skoro všechno, ale to taky není ono,já si teď říkám proč na mně nebyli naši přísnější, byl bych na tom líp,prostě byli pohodlní,nehřeš na to a makej na sobě sám,holt jak si usteleš tak si lehneš.
Teď je v kurzu vzdělání a jak říká moje bývalá tchýně papír na jakékoli vzdělání.

Old Post 08-01-2006 v 23:50 PM
juppup je offline   Profil uživatele juppup   Find more posts by juppup   Foto galerie člena juppup   Click here to Send juppup a Private Message   Add juppup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 498

No jo vzdelavani. O tom premyslim uz 2 roky ze bych se dal jeste na nejakou skolu. Ale zatim nic. Ale mas pravdu jak si kdo ustele tak si lehne.

Old Post 09-01-2006 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 499

Moje mati nevi ze hulim to jako nikdo ale uplne fpohode mam ve svym pokoji nasazenou trevicku aji se mi na to kouka chodit a ted mi bude radit jaky mam pouzit hnojivo A s tatikem taky fpohode ten si dokonce aji pricuchul k pytlu takze jako uz mam rodice fpoho

Old Post 15-01-2006 v 13:02 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rika_hehe
Nový Člen

Karma uživatele rika_hehe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 500

mne matka dowolila pouziwat skleniktagze to asi wedia

Old Post 15-01-2006 v 13:58 PM
rika_hehe je offline   Profil uživatele rika_hehe   Find more posts by rika_hehe   Foto galerie člena rika_hehe   Click here to Send rika_hehe a Private Message   Add rika_hehe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 501

Jej no to kdyby ještě tak fotři vědeli!!! Snažim se to fše udržet v tajnosti bo mojim fotrum bych to asi fakt nevysvětlil take pojeb fotry asi nemá nikdo, nedokažou nic pochopit! maximalně to tak tuši moji brašini nebo bratranec a tak pulka vesnice no ale jak to doleze aš k fotrum tak nevim nevim co semnou bude!

Old Post 15-01-2006 v 16:51 PM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miilliin
Nový Člen

Karma uživatele miilliin - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 502

Jo Jo
Mí rodiče to ví a nějak zvlášť jim to navadí. "je to lepší než chlast" říkají. Mama semnou i sem tam hulilí, jen tata občas prudí.

Old Post 16-01-2006 v 10:46 AM
miilliin je offline   Profil uživatele miilliin   Find more posts by miilliin   Foto galerie člena miilliin   Click here to Send miilliin a Private Message   Add miilliin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kurdt
Stálý Člen

Karma uživatele kurdt - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 503

No moje mati to zatim nevi,ale myslim si,ze by mi nic neudelala,ani nemuze,maximalne me vyhodi z bytu,ale na to me ma moc rada,takze si myslim,ze to pochopi.Ale jeste jsem neprisel na zadnou vhodnou chvili,kdy bych ji to rekl.Ona je tak trochu hysterka...Otce uz nemam Takze to vyresit jen s matkou...Bracha to vi a v poho a segre to taky vadit nebude...Jinak kamaradi co nehuli se to o mne postupne dozvidaj a nekteri to berou v klidu,ale nekteri si mysli,ze se ze me stava fetak(coz vubec neni pravda...).Takze cekam na vhodnej okamzik,ale moc se nebojim ji to rict...

Old Post 17-01-2006 v 13:37 PM
kurdt je offline   Profil uživatele kurdt   Find more posts by kurdt   Foto galerie člena kurdt   Click here to Send kurdt a Private Message   Add kurdt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 504

Mno...snažil sem se to sice ňákou dobu zkrývat, ale páč mám staršího bráchu, kterej si éru "každejdenjakpaprika" taky pár let úspěšně odskoušel, přišlo se na mě vcelku rychle. Červené oči a přihlouplý výraz byl pro mamču asi prvním ukazatelem, no a když sem omylem někde nechal ležet papírky-musel sem s pravdou ven. Dá se říct, že mi to toleruje, ale 2x nadšená zase asi taky není U tatíka popravdě vůbec nevim, na čem sem-tváří se že neví a mě to takhle vyhovuje

Old Post 17-01-2006 v 19:57 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sexiff
Nový Člen

Karma uživatele Sexiff - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 505

Jasné že ví, jakápak s tim věda, zaprvé hulyhuly i můj mladší brátr a navíc máti za mlada taky okusila!!!A je tio tak cca rok, co si se mnou, mojí mladou, kámošem a jeho mladou naši zahulili!!! Trochu!!!!

Old Post 30-01-2006 v 11:00 AM
Sexiff je offline   Profil uživatele Sexiff   Find more posts by Sexiff   Foto galerie člena Sexiff   Click here to Send Sexiff a Private Message   Add Sexiff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcsvk
Stálý Člen

Karma uživatele thcsvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 506

hulim uz njeco cez 2roky(mozno3) a prelom dosiel min.rok v januari------kamarat mi dal ak47 a tak som to isiel koštnuť na taku staru vodaren.......zhulil som sa ako debil a 5min nato som stretol mamu na aute ako hladala brata(tiez kvoli ganji).....zastavila primne a zavolala ma do auta (bol som rozbity na sračky)sadol som si knej a ona zacala ze co som robil ked mam take červene oči(wtedy som ešte nepoznat VISINE).....ja jej hovorim ze len som fajcil cigarety a ze ma nejak ztoho hlava boli(uz som myslel ze vsetko ok)dosli sme domov a foter na mna kuka ze co som robil ja som powedal pribeh o cigaretach a viac sa tym nezabivali.....o dva dni som prisiel domov zo skoly a na stole ma cakal test reku že nech naštim a uz som vedel ze je zle..............odvtedy sa to nejak ututlalo az do teraz ked zase zacinaju picovat ze to zase zacinam fajcit..............newiete mi njekto poradit ako im to mam vysvetlit ze to neni phet ale len cista priroda???

Old Post 30-01-2006 v 12:54 PM
thcsvk je offline   Profil uživatele thcsvk   Find more posts by thcsvk   Foto galerie člena thcsvk   Click here to Send thcsvk a Private Message   Add thcsvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Richi
Nový Člen

Karma uživatele Richi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 507

vi vi... otce se mi podarilo uz i dvakrat zkourit ale ma to na neho naky divny vlivy asi uz ho repukavat nebudu (nezaslouzi si) a mati vi ale semnou nepukala. aar

Richi

Old Post 31-01-2006 v 10:29 AM
Richi je offline   Profil uživatele Richi   Find more posts by Richi   Foto galerie člena Richi   Click here to Send Richi a Private Message   Add Richi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Richi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špek_Ulant
Nový Člen

Karma uživatele Špek_Ulant - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 508

na rodicov treba napokon opatrne aj ked si clovek mysli ze ich pozna oni vsak vedia prekvapit vzdy v tu najnevhodnejsiu chvilu

Old Post 31-01-2006 v 22:16 PM
Špek_Ulant je offline   Profil uživatele Špek_Ulant   Find more posts by Špek_Ulant   Foto galerie člena Špek_Ulant   Click here to Send Špek_Ulant a Private Message   Add Špek_Ulant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 509

isto nieco tusia, ale su zo starej skoly a ja im vzdy nieco poviem, cim ich uzemnim. napriklad ze je to moje HOBBY.

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 01-02-2006 v 07:42 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacz
Nový Člen

Karma uživatele honzacz - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 510

Zdar, vcera sem mel s maminou takovou rozmluvu, vite jak, rikala ze je to prestupni droga etc., sem ji rikal ze uz sem to zkousel ( zkousim stale ), a rikal sem ji ze ji donesu naky material o tom, co doporucujete?

Old Post 02-02-2006 v 08:45 AM
honzacz je offline   Profil uživatele honzacz   Find more posts by honzacz   Foto galerie člena honzacz   Click here to Send honzacz a Private Message   Add honzacz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 511

2honzacz : taky sem tohle matce rekl doesl sem ji knizky a letaky a tadyty sracky a ani se na to nepodivala a mele si porad to svoje ale tak co postupne si zvyka

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 02-02-2006 v 13:27 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Obecné Příspěvek č. 512

Moje mama to asi ví
I když sem ji to neříkal.Furt říká že sem vyšramaný z Ganji atd že nemám hulit atd.

Ale co
Ukazoval jsem ji i videjka z Canab.cupu Ptala se skoro na všecko
Ale co navždy !!!

Ale kdyby sem jí řekl že si každý týden kupuju sagl tak mi asi přestane dávat kapesné (a to je mi 18 ) s výmluvou že mám asi peněz dost když si to kupuju.Tak nevím.

Ale pamatuju si jak mi ve 13 říkala že jestli požiju nějakou drogu,třeba i travu tak mě vyhodí z bytu
A vidíte.Řekl sem jí že sem to 3 krát zkoušel.Ale myslím že to ví.

Chci jí to nějak říct ,abych furt jak piča nemusel chodit potajnu hulit,schovávat skla matroš atd. ale nevím jak začít.
Třeba to je i tím že vychovává ségru 12,a bráchu 5.

ale jebat

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Naposledy upravil 02-02-2006 v 22:08 PM

Old Post 02-02-2006 v 16:33 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5527070 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív