Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33 »
Autor
Téma 
Pengeren
Nový Člen

Karma uživatele Pengeren - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 5  

Dotaz Příspěvek č. 481

Co myslíte, stihne dozrát ?

Děkuji předem.

Old Post 02-09-2010 v 20:24 PM
Pengeren je offline   Profil uživatele Pengeren   Find more posts by Pengeren   Foto galerie člena Pengeren   Click here to Send Pengeren a Private Message   Add Pengeren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 482

2 Pengeren

Myslim ze urcite,c o je to za genetiku?

live fast, die young

Old Post 02-09-2010 v 20:30 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pengeren
Nový Člen

Karma uživatele Pengeren - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 483

No-Name, puvodni produkt byl citit uplne moc po citronu. :O Jak dlouho si myslite ze to bude jeste potrebovat ? tak mesic a pul ne ?

Old Post 02-09-2010 v 21:09 PM
Pengeren je offline   Profil uživatele Pengeren   Find more posts by Pengeren   Foto galerie člena Pengeren   Click here to Send Pengeren a Private Message   Add Pengeren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 484


zhruba měsíc, do konce Září bych řekl že máš sklizeno, to samý já. Model neznámý, ja si ho pojmenoval jako Karotka, sušina je cítit po mrkvy. Fotka stará asi týden, už hnědnou pestíky.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 02-09-2010 v 21:30 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connor
Nový Člen

Karma uživatele Connor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 485

5.9 a jeste mi to nekvete vyska 2,5m nemate nejakou radu? 3x jsem to pohnojil pkckem konskou davkou jsou to rezy sazene 30.5 dik za rady

Old Post 05-09-2010 v 21:56 PM
Connor je offline   Profil uživatele Connor   Find more posts by Connor   Foto galerie člena Connor   Click here to Send Connor a Private Message   Add Connor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 486

citace:
Původní příspěvek od Connor
5.9 a jeste mi to nekvete vyska 2,5m nemate nejakou radu? 3x jsem to pohnojil pkckem konskou davkou jsou to rezy sazene 30.5 dik za rady

Čeho řezy?
Mě už kvete více i méně všechno

Old Post 05-09-2010 v 22:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connor
Nový Člen

Karma uživatele Connor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 487

jj jsou to rezy

Old Post 05-09-2010 v 23:28 PM
Connor je offline   Profil uživatele Connor   Find more posts by Connor   Foto galerie člena Connor   Click here to Send Connor a Private Message   Add Connor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 488

citace:
Původní příspěvek od Connor
jj jsou to rezy

Jo, ale čeho řezy, já nevím, třeba Nebuly, nebo Jack Flash, fakt nevím

Old Post 05-09-2010 v 23:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connor
Nový Člen

Karma uživatele Connor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 489

aha no to uz si ten matkar nepamatuje ale bral jsem jich 100 ma to jeste cenu to hnojit a starat se kdyz uz je skoro podzim?

Old Post 05-09-2010 v 23:48 PM
Connor je offline   Profil uživatele Connor   Find more posts by Connor   Foto galerie člena Connor   Click here to Send Connor a Private Message   Add Connor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 490

Máš do konce Října čas, možná i kus Listopadu, akorát by to chtělo aby počasí se začalo chovat normálně, teď je venku 7 stupňů, a přes den taky nic extra zatim.
Snad nenapadne sníh jak minulej rok v Říjnu.

Old Post 06-09-2010 v 00:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connor
Nový Člen

Karma uživatele Connor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 491

no jo ale nebude to plesnivet? v listopadu je celkem vlhko

Old Post 06-09-2010 v 00:22 AM
Connor je offline   Profil uživatele Connor   Find more posts by Connor   Foto galerie člena Connor   Click here to Send Connor a Private Message   Add Connor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 492

citace:
Původní příspěvek od Connor
no jo ale nebude to plesnivet? v listopadu je celkem vlhko

Některý genetiky jsou dost odolný vůči plísni.
Ale jestli to bude nebo nebude plesnivět ti na sto procent nepoví nikdo, ale spíš bude

Old Post 06-09-2010 v 01:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 493

Ahoj chci se jen zeptat mám nějaký kytky venku a doma genetika neznámá, paličky se ukazujou jen na menších kusech venku ,větší kousky stále nic.Kytky co mám doma taky vůbec nekvetou (mám je v kuchyni a občas se tam svítí tak nevim jestli jim to nevadí přes den tam jde sluneční svit).Tak se chci zeptat za jak dlouho je kytka schopná vykvést? A co dělat abych ji k tomu co nejrychleji pomohl.Tendle rok je nějakej divnej kámoš má naprosto stejnej problem s jinou genetikou.

Old Post 06-09-2010 v 10:01 AM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 494

citace:
Původní příspěvek od galejda
Ahoj chci se jen zeptat mám nějaký kytky venku a doma genetika neznámá, paličky se ukazujou jen na menších kusech venku ,větší kousky stále nic.Kytky co mám doma taky vůbec nekvetou (mám je v kuchyni a občas se tam svítí tak nevim jestli jim to nevadí přes den tam jde sluneční svit).Tak se chci zeptat za jak dlouho je kytka schopná vykvést? A co dělat abych ji k tomu co nejrychleji pomohl.Tendle rok je nějakej divnej kámoš má naprosto stejnej problem s jinou genetikou.


To může být třeba i nekvetoucí .. některá ti prostě nezakvete . Navíc když jsi psal že tam svítí občas tak chudák kytka .. kytka potřebuje sluníčko .. z čeho myslíš že dostane energii ? Navíc taky je že to třeba hnojíš nebo né ..

Old Post 06-09-2010 v 12:16 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 495

citace:
Původní příspěvek od MDe_


To může být třeba i nekvetoucí .. některá ti prostě nezakvete . Navíc když jsi psal že tam svítí občas tak chudák kytka .. kytka potřebuje sluníčko .. z čeho myslíš že dostane energii ? Navíc taky je že to třeba hnojíš nebo né ..



tak pokud to máš doma mohl bys to zatemňovat...na 12hod to schovej někam do komory-to že na to svítíš přes "noc" umělým světlem taky není výhra..po týdnu by to mělo květ nahodit..jinak přikrmit květovkou by mohlo pomoct

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 06-09-2010 v 12:33 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 496

citace:
Původní příspěvek od WERD



tak pokud to máš doma mohl bys to zatemňovat...na 12hod to schovej někam do komory-to že na to svítíš přes "noc" umělým světlem taky není výhra..po týdnu by to mělo květ nahodit..jinak přikrmit květovkou by mohlo pomoct


Ještě by ti mohlo pomoct se podívat zda tam máš preflowers nebo nějaký náznak slabého květu . Pokud nebude tak to zahod nebo nech rodině na mastičky .. zkus jak říkal WERD přihnojit na květ a sám uvydíš zda ti zakvete nebo né.

Old Post 06-09-2010 v 12:39 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2457250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív