Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33 »
Autor
Téma 
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 481

citace:
Původní příspěvek od Efendy
2ml na litr? V návodu je 1-3% tedy 10-30ml na litr. Dal jsem nejnižší dávku tedy 10ml na litr a sviluškám se zda to nevadí. Zkusím 20 a uvidíme.


Hoj no mas pravdu s tím poměrem na první postřik sem dal asi půlku ty odměrky a listy jsou v háji co mim automatum určitě nedělá dobře zkusím nafotit a hodím foto. GL peace

ab imo pectore

Old Post 12-07-2015 v 11:02 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 482

...

ab imo pectore

Old Post 12-07-2015 v 11:13 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 483

Hoj nejdou mě připojit fota ale určitě to sem hodím. Neměl sem svilušky, ale zahlédl sem pidalky a po po postřiku jakoby uschly nebo co, nebo si kousli a chcipli. No přípravek je i přímo proti sviluškám tak mě nejde do hlavy ze by ti to nepomohlo. No dva postřiky po sobě? nevim ale nedoporucuju, každopádně do dnes sem to stříkal 3x a nic na kytkách není žádné breberky a zmizeli i pidalky GL peace.

ab imo pectore

Old Post 12-07-2015 v 11:21 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 484

No celkem dost jsem toho nastudoval a fungovat by to mělo, takže zkusím 2% snad to zabere.

Old Post 12-07-2015 v 11:31 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 485

Tak postřik 2% roztokem a kontrola po cca. 3hodinách. List na kterém jsou svilušky- i po postřiku tam jsou stále jsou, ale zdají se mrtvé. Bohužel jsem našel i listy kde jsou sviluše stále živé, tak uvidíme zda budou nebo nebudou žrát.

Old Post 12-07-2015 v 17:09 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 486

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Tak postřik 2% roztokem a kontrola po cca. 3hodinách. List na kterém jsou svilušky- i po postřiku tam jsou stále jsou, ale zdají se mrtvé. Bohužel jsem našel i listy kde jsou sviluše stále živé, tak uvidíme zda budou nebo nebudou žrát.


Dej vědět jak to dopadlo. Peace.

ab imo pectore

Old Post 13-07-2015 v 09:43 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 487

snažte se pochopit smysl ochrany rock effectu, ten obsahuje přírodní pongamový olej a jeho kontaktní účinek s protipožerovým efektem, rostliny prostě škůdcům nechutnají

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 14-07-2015 v 17:51 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Nový Člen

Karma uživatele Ronnie - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 488



Ahoj, může mi prosím někdo poradit ?
Jsem z toho už docela zoufalý , pěstuju úplně poprvé, ze začátku jsem tomu nevěnoval nějak extra pozornost ale ted mám napadenou celou kytku - začínají žloutnout listy.
Pod listama jsou takové žluto-oranžové vajíčka, jinak všude na kytce takové malé bílé věci , nevím co to je .
Co sem se tak díval na obrázky tak sem u kytky určitě zahlédl létat smutnici, ale to by nevysvětlovalo zdaleka všechny problémy.
Dále všude po listech i stoncích lozí mravenci , ale fakt moc, může to být taky problém?

Další kytička je hned vedle téhle a žádné takové problémy nemá.

Co mám teda dělat ? Kytce už moc do sklizně nechybí takže se to bojím něčím stříkat aby to pak nebylo poznat na výsledném produktu.
Pokud máte někdo nějakou radu tak prosím pište, určitě odměním K+

Old Post 22-07-2015 v 20:13 PM
Ronnie je offline   Profil uživatele Ronnie   Find more posts by Ronnie   Foto galerie člena Ronnie   Click here to Send Ronnie a Private Message   Add Ronnie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 489

No co, máš to napadený hmyzem. Určitě mšicema a nejspíš i housenkama, podle toho jak je to vyžraný. Ale proto že to už kvete, tak já bych nestříkal, jen bych všechny větší listy potřel štětcem zespoda i svrchu třeba Neudorff Spruzitem, nebo Rock Effectem. Ten roztok by neměl přijít na květ aby to nechytlo plíseň. A hlavně to nenatírat za slunce ale večer, když je klid.

Old Post 22-07-2015 v 20:44 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 490



Zdravím, prosím pomoc, dal jsem kytky zvenku do místnosti pod lampu a přitáhnul jsem si nějaké zelené housenky. Je jich strašně moc a žerou listy. Jsem tak v půlce kvetení možná víc. Co s nimi? Zítra je jdu všechny zkusit shodit a vyčistit celou pestrou od nich. Ale bude to hrozný boj.
Nevíte.co to je? Když jsem venku hnojil, hnojim jidb, kopřivy kam hnojky odtekaly byly hrozně mocný, a pak jich všechny sezraly jiné housenky, černé a chlupaté... Nevěnoval jsem jim pozornost, po dobytí placu odešly a zbylé dva keře nechaly.
Jen na kytce asi zůstala nějaká, a najednou jsou všude.
Za radu diky

Old Post 15-09-2015 v 17:31 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 491

Housenky sesbírej ručně, není to takový problém.

Old Post 15-09-2015 v 21:10 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 492

citace:
[iJsem tak v půlce kvetení možná víc. Co s nimi?
Za radu diky [/B]


Hoj
Určitě už ničím nestrikej ;-)

ab imo pectore

Old Post 16-09-2015 v 12:07 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 493

http://www.pestujtejednoduse.cz/kon...ky-obrazky.html

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 16-09-2015 v 16:43 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 494

Tak většina sesbirana, ale sezraly teda hodně listů. Jungly jim proste jedou, jsou jak potrhlý když jsem je sundaval:-)
A stříkat už nebudu ničím to vím. Díky
Zítra jdu opět sbírat jestli je to všechno, nedají mi spát...
Snad se toho moc nezkazílo tím hejbanim a strihanim některých větví...

Old Post 16-09-2015 v 22:05 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Larvy vysávající listy Příspěvek č. 495

Zdravím. Řeším teď problém který jsem si přinesl s klony..... Klasika. Problém je že je nemám jak vyfotit protože jednotlivci jsou vidět nejlépe pod zvětšením aspoň 60x a mobil to prostě nedává s tím mikroskopem. Nemůžu ty potvory nikde najít . Jde o larvy které se shlukují na listech . Listy se pak kroutí do nedokončené ruličky či jak to popsat . Stříkal jsem to několik hodin nějakou chemkou co jsem koupil v zahradnictvím ale stejně to přežilo. Rada by mi moooc pomohla .

Naposledy upravil Borda 10-10-2015 v 19:28 PM

Old Post 10-10-2015 v 19:08 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 496

RockEffect..už ten samotný název je pěkný nářez. Garantuji ti úspěch.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 11-10-2015 v 11:00 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4218460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív