Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33 »
Autor
Téma 
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 481

Jediné co mě matka řekla bylo to ať mě nikdo nevidí a to mě překvapilo , protože jsi pamatuju jak jsem byl zhruba o 10 let maldší , tak říkala opovažse kouřít mariánku nebo to neřežiješ , no a pořád jsem tu

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 09-09-2005 v 07:50 AM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuře
Nový Člen

Karma uživatele Kuře - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 482

Já to řekl matce dneska docela hukot přijdu domu po brčku a matka co je s tebou si nějakej zkouřenej kouříš trávu ?
A já na to Ano kouřím už půl roku (i když je to krapátek déle) a že to kouřím jednou týdně otec to vzal v pohodě ale matka ještě z toho šílí....
Můžu k tomu říct ledajedno * Tuhle situaci zažiješ jen jednou... tak si ji užij *

Říká se, že něco tak malého,jako je třepetání motýlích křídel,může v konečném důsledku...vyvolat tajfun na polovině světa.
Teorie chaosu.

Old Post 10-09-2005 v 16:39 PM
Kuře je offline   Profil uživatele Kuře   Find more posts by Kuře   Foto galerie člena Kuře   Click here to Send Kuře a Private Message   Add Kuře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 483

2Kuře: jo moje rec uzivej si tu situaci jak jen muzes uz se to nikdy (NIKDY) neda zopakovat!!!!takhle se pohadat na mtku a jeste k tomu o tvych konickach

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 13-09-2005 v 10:34 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 484

Naši to vědí. Tatík to přešel a máti to vzala celkem v klidu. Myslel sem, že to nerozdejchá ale ani neřvala ani nijak neprudila. Zjistili to tak, že sem se odstěhoval a když po mě vyklízteli, našli tam plechovku s listím na vaření. No prostě vzali to nad očekávání v cajku. Vono to je taky možná i tim, že máti viděla, že se o sebe dokážu postarat. Pracuju, uživim se a nejsem z toho žádnej pomatenec.

Old Post 13-09-2005 v 10:43 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skopec
Nový Člen

Karma uživatele Skopec - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 485

Zdar!!! Našli mi kyti:-)

Old Post 13-09-2005 v 15:51 PM
Skopec je offline   Profil uživatele Skopec   Find more posts by Skopec   Foto galerie člena Skopec   Click here to Send Skopec a Private Message   Add Skopec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 486

2Skopec. A nechali ti je??

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 13-09-2005 v 15:54 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
heikki
Stálý Člen

Karma uživatele heikki - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 487

Mama vie foter tak isto takze neriesim

Old Post 23-11-2005 v 16:45 PM
heikki je offline   Profil uživatele heikki   Find more posts by heikki   Foto galerie člena heikki   Click here to Send heikki a Private Message   Add heikki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cheops
Nový Člen

Karma uživatele cheops - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 488

Táta o tom ví,ale žádnou vědu už z toho nedělá.Co má taky dělat? Ví,že to záleží na mě,jestli v tom budu pokračovat nebo ne. Každý se musí nějak bavit.Já vůbec nepiju,takže co jiného mám dělat? Kůřo mi z 98% vyhovuje.

Old Post 25-11-2005 v 08:17 AM
cheops je offline   Profil uživatele cheops   Find more posts by cheops   Foto galerie člena cheops   Click here to Send cheops a Private Message   Add cheops to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 489

uf, to zní dost děsivě - "co jiného mám dělat?"
cheopsi, to není útok na Tebe, Tys jen obecný pocit vtělil do slov

já si občas říkám, jak já jsem se bez "dospěláckých" šidítek dostala do věku 18 let, kdy jsme zkusili "marjánku" (byla to marjánka pouze "prý" ) poprvé, další joint byl až někdy v pětadvaceti nebo kdy, ale to už medical use, jinak jsem po mařce nikdy netoužila

to už přestaly existovat zájmy, záliby, zájem o informace, zájem o zvládnutí něčeho nového?

nebo kde se vzal takový defétismus - "co jinýho můžeme dělat"?

Old Post 25-11-2005 v 08:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 490

VoidMAN: jouk, souhlas s tím, cos napsal, já mám jen z cheopsovo povídání furt stejnej pocit já jsem zatím to vždycky viděla tak, že si jdu sednout do hospy pokecat a teprve jako cosi navíc vypít skleničku vína nebo dát špek, v tom je asi ten rozdíl, proč mi to přišlo dost depresivní, to "co mám dělat jinýho"

Old Post 15-12-2005 v 19:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 491

To je to nejhorší, co se huličovi může stát- když se centrem jeho zábavy a dění vůbec stane hulení. Hulení z nudy je zabiják veškeré kreativity, spontánní zábavy a prohlubování mezilidských vztahů. To si kamarádi vždycky řeknou:"Co budeme dělat? Zahulíme..."Tímhle obdobím jsem si prošel a byl bych nerad, kdyby se to opakovalo.

na druhou stranu cheopsovi (či cheopsině) rozumím. Tohle mé období se totiž vztahuje na dobu, kdy jsem byl co se týče alkoholu absolutní abstinent. A být o víkendech v hospodě, na akcích, kdekoli jediný, kdo je střízlivý, člověka, který je zvyklý se "podporovaně" bavit, dříve či později přestane bavit

Btw sorry za OT

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 15-12-2005 v 22:15 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cheops
Nový Člen

Karma uživatele cheops - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 492

VoidMAN:Přesně tak jsem to myslela.Moc mě nebaví sedět celý večer v hospě s kamošema,kteří kalí a já nic. Pak už máme moc jiné stavy a to je na prd(a) :-) Jinak zájmů mám hodně - hlavně právě ty informace - zjišťování,bádání,filozofie, historie apod.- to je moje.

Old Post 16-12-2005 v 08:00 AM
cheops je offline   Profil uživatele cheops   Find more posts by cheops   Foto galerie člena cheops   Click here to Send cheops a Private Message   Add cheops to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juppup
Nový Člen

Karma uživatele juppup - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 493

Je mi 40 let,kouřím asi tak 20-25 let,nikdy jsem žádný problémy s psichykou neměl,ba právě naopak,sice je to mírně demotivační droga,to jedinné se jí dá vytknout.Mám 16 letýho syna a často si pokouříme spolu a pokecáme,myslím že nás to sbližuje a padají generační rozdíly.

Old Post 02-01-2006 v 09:34 AM
juppup je offline   Profil uživatele juppup   Find more posts by juppup   Foto galerie člena juppup   Click here to Send juppup a Private Message   Add juppup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacko
Nový Člen

Karma uživatele Kacko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3  

Pohodička Příspěvek č. 494

Mno já hulim už asi 6 let (je mi 20) a sem celkem spokojenej, žádný psychický vymaštění atp. že hulim rodiče vědí skoro od začátku-ve 14 nebo 15 mi matka šla vyprat kalhoty ve kterejch byla plna jetka a ani vymluva s africkejma koprivama nepomohla Jinak u nas nikdo ani nekouri, takze musim chodit na balkon, coz je ted v zime dost nahovno, ale da se to. Jo jinak po celejch 6 let nasi ani jednou nepoznali kdy sem zhulenej Celkem to prekousli. Akorat pak kdyz sem pestoval(asi v 17ti) v pokoji a nadaval sem jim do alkoholiku, tak se nasrali, kytky vytrhali a od ty doby sem od nich nedostal ani korunu a spis se tak nejak tolerujem

Jo jinak po vzoru JXD jim neustále vysvětluju, že k huleni me privedla babicka s dedou, kteri mi jako prvni dali okusit alkohol a ja o nekolik let dyl zacal chodit do hospod a tam pak se seznamil s ganjou a hasisem(a to je kua sere!). Ale ono do tech hospod bych stejne zacal chodit tak nebo tak..

CT pico!

Old Post 08-01-2006 v 03:07 AM
Kacko je offline   Profil uživatele Kacko   Find more posts by Kacko   Foto galerie člena Kacko   Click here to Send Kacko a Private Message   Add Kacko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kacko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juppup
Nový Člen

Karma uživatele juppup - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 495

Já jsem začal v partě mániček,jestli víš co to je,jinak ve mně i když idiotsky přatrvává postivost,a vyžaduju ji i od mýho syna a myslím že
se mi to daří.Myslím že tvůj vstah k rodičům by se mněl zlepšit,nechci tady blábolit nějaký moralistický řeči,ale jsou jediní kdo ti pomůže jak doufám,i když jsou jakýkoli a kam se můžeš vrátit a to je nadevše.
Jinak ahoj a hulení zdar

Old Post 08-01-2006 v 14:59 PM
juppup je offline   Profil uživatele juppup   Find more posts by juppup   Foto galerie člena juppup   Click here to Send juppup a Private Message   Add juppup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 496

No ja hulim 7 let a nasi vedi ze kourim ale nemaji radi kdyz kourim v pokoji. Vetsinou chodim do sklepa to kdyz je zima nebo na balkon bo zahradu. Pred nasima normalne hulim,balim,pestuju a ouplne v poho. Pral bych to tak kazdymu kdo s tim ma problemy.

Old Post 08-01-2006 v 22:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7327430 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív