Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 465

Pro mě jsi taky maskot groweru.:
Znám všelijaký typy ,ale ta tvoje starost o kytky je texaský masakr motorovou pilou.
Ať se ti daří.

Old Post 23-12-2016 v 16:25 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 466

Co je to tady za show:-D
S plagronem royalty mix a plagron terra bloom přidávanej od 20 dne v květu, by jsi byl pán světa.
Tam jsem začínal já a trvalo několik let, než jsem v jiným systému dosáhl lepších výsledků jak v hlíně s touhle kombinací....

Kvalitní, drahej, plně předhnojenej substrát na 8 týdnů je prostě radost, tam to jede samo.

And I'm stoned!

Old Post 23-12-2016 v 18:39 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 467

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Pro mě jsi taky maskot groweru.:
Znám všelijaký typy ,ale ta tvoje starost o kytky je texaský masakr motorovou pilou.
Ať se ti daří.


Jo ? Tak to me tesi ze si nasel sveho "kasparka" na pobaveni.

Old Post 23-12-2016 v 19:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 468

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Jo ? Tak to me tesi ze si nasel sveho "kasparka" na pobaveni.

Není sám, já jen čekám kdy jim budeš vařit kafe a v děšti vyndavat ven. Každopádně tohle téma rozhodně sleduji (dokonce jsem si stihl přečíst i tu bajku o botanické zahradě než jsi jí smazal) a držím palce ať to nějak dorazíš.

Old Post 23-12-2016 v 20:02 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 469

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Jo ? Tak to me tesi ze si nasel sveho "kasparka" na pobaveni.


Ja se omlouvam, ja se musim pridat taky Jako jses upe nejvic borec Nemyslim to vůbec zle a myslim si, ze kluci taky ne. Ted jsem cetl nahlas sve pritelkyni tu pasaz o tom, jak jsi shanel po okoli vodu a shodli jsme se, ze to bylo jako něco od Simka a Grossmana - jak jsme pestovali Jako nejvic jsme se ted nasmali kamo, jses killer Doufam, ze se neurazis, je to fakt srandovni Na druhou stranu...pokud se opakuji jen osvedcene metody, tak se nikdy nemůže prijit na něco nového. A ty na něco nového uplne klidne prijit muzes, si myslim At se dari!

Old Post 23-12-2016 v 20:19 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 470

Efendy- Bajku?

To je hosiku holy fakt a prepsal jsem to z duvodu ze jsem si uvedomil ze nema cenu se o tom ve vlakne zmininovat.
A ten dovetek za tou zavorkou, tak tomu uz vubec neverim!

Krome toho tve urazky uz jednou Carlos tady v tom vlakne smazal tak bud tak laskavy a dej mi laskave pokoj , nejsem na tve kidy o bajkach zvedavy.

Asi te zrejme jeste lezi v zaludku ze se ti nepovedlo me vnutit pres pm nejake stare predrazene prepravky.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-12-2016 v 20:52 PM

Old Post 23-12-2016 v 20:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 471

citace:
Původní příspěvek od pankytka


Ja se omlouvam, ja se musim pridat taky Jako jses upe nejvic borec Nemyslim to vůbec zle a myslim si, ze kluci taky ne. Ted jsem cetl nahlas sve pritelkyni tu pasaz o tom, jak jsi shanel po okoli vodu a shodli jsme se, ze to bylo jako něco od Simka a Grossmana - jak jsme pestovali Jako nejvic jsme se ted nasmali kamo, jses killer Doufam, ze se neurazis, je to fakt srandovni Na druhou stranu...pokud se opakuji jen osvedcene metody, tak se nikdy nemůže prijit na něco nového. A ty na něco nového uplne klidne prijit muzes, si myslim At se dari!


Ne , v pohode, od tebe a od Bitira to samozrejme beru protoze to myslite uprime a bez urazek a snazite se opravdu pomoci.

Ale uprime ,vadi me prispevky od opravdovych "S...u" kteri bez zjevnych duvodu nekoho napadaji a urazeji aniz bych se jich cimkoliv pred tim dotknul.
Zamerne jsem slovo dal do uvozovek s nedopsanym textem abych nepridelaval praci Carlosovi s promazavanim.

Ale abych se vratil k jadru veci , na druhou stranu trochu srandy nikdy nezaskodi ,nebo ano?

Pokud bych byval neudelal hned na zacatku tak zasadni chybu pri michani substratu s tim spatnym pomerem Wurmhumusu tak mohlo vlakno vypadat jinak a neresil bych neustale se kumulujici problemy.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-12-2016 v 21:00 PM

Old Post 23-12-2016 v 20:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 472

Klidek Medi, myslim ze to opravdu nikdo nemysli zle. Jsi opravdu, rekneme vyjimecny grower svym zbrkle starostlivym pristupem,.Nektere tvoje prispevky opravdu zni i vtipne, s odstupem casu si to treba sam uvedomis. Ale lidi to bavi, vsichni ti urcite fandi a sklizen tady s tebou beztak oslavi spousta lidi ...Tvoje vlakno ma skoro 21 tisic navstev a jeste neni u konce. V tomhle ohledu to tady celkem valcujes! To je slusny cislo a je to taky meritko uspechu. Vsichni tady prezentuji aby to lidi sledovali, tobe se to dari naramne maskote!

EDIT: Tvoje prvni vlakno ma 128 tisic zobrazeni?!?! Ty nejsi maskot, ty si kral...!!!

Old Post 23-12-2016 v 20:58 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 473

Kluci to mysli taky ze srandy. Jak se jiz psalo, kdo nezkousi nic neobevi. Vem si ze hned po threadu galerie odrud mas nejctenejsi tema s nejvice prispevkama. Nikdo se tady nesleduje vic nez ty ,takze klobouk dolu.
Metracek. Predbehl jsi me :-D

Old Post 23-12-2016 v 21:02 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 474

To mi chces rict ze tvoje prvni vlakno proletelo 120 tisic lidi :-O . Nevim jak to delas ,ale u me jsi paaaaaan .

Old Post 23-12-2016 v 21:09 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 475

citace:
Původní příspěvek od metracek
Klidek Medi, myslim ze to opravdu nikdo nemysli zle. Jsi opravdu, rekneme vyjimecny grower svym zbrkle starostlivym pristupem,.Nektere tvoje prispevky opravdu zni i vtipne, s odstupem casu si to treba sam uvedomis. Ale lidi to bavi, vsichni ti urcite fandi a sklizen tady s tebou beztak oslavi spousta lidi ...Tvoje vlakno ma skoro 21 tisic navstev a jeste neni u konce. V tomhle ohledu to tady celkem valcujes! To je slusny cislo a je to taky meritko uspechu. Vsichni tady prezentuji aby to lidi sledovali, tobe se to dari naramne maskote!

EDIT: Tvoje prvni vlakno ma 128 tisic zobrazeni?!?! Ty nejsi maskot, ty si kral...!!!



V tom duchu (vtipu) jsem ty prispevky take tak psal a bylo to mym zamerem. Jsem totiz ve skutecnosti vesely clovek a srandista.
Vzdy jsem jim byl !
Ale zcela jiste se mylis v tom ze "vsichni" fandi ,vzdy se najde par neprejicich jedincu kteri mozna z toho budou smutni az a pokud vubec budu sklizet.
Je tu dost slusnych lidi kterych si opravdu vazim, nebudu jmenovat sami dobre vite koho mam na mysli a take je tu bohuzel spousta neprijemnych a zlych lidi kteri se okamzite jakmile viciti prilezitost do nekoho navazeji bez zjevne priciny a tim se snazi posilit si sve vlastni slabe ego.
Vemte si takovou masarku nebo tu zeleno-kovovou mouchu co seda na hovna a pak obtezuje okoli svou pritomnosti a v nestrezene chvili vam sedne na vasi hosku se salamem zrovna v tom okamziku kdyz se chcete do housky zakousnout ,tak proste existuje a priroda ji take bohuzel stvorila a zije tak dlouho dokavad ji nekdo nezaplacne.

Proste takovy lidi tipu "kovova moucha" ja proste nemam rad !
Zkazi vam chut na cokoliv.

Ale jinak moc diky Metracku za vsechno.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-12-2016 v 22:22 PM

Old Post 23-12-2016 v 21:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 476

Hele nečil se, to že ti přeju aby jsi to dojel je fakt. To že děláš jednu blbost za druhou je také fakt, ale co jsou to tvé blbosti a tvůj pěst a přesně to popsal pankytka (Simka a Grossmana). Jako nejdřív se tu rozčiluješ že nikdo nepíše a když ti někdo napíše a nevoní ti to tak se rozčiluješ zas.

Old Post 23-12-2016 v 22:39 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 477

Já bych to viděl na Plagron Terra Bloom v plný palbě, pokaždý při vyschnutí květníku.

Jestli jsi chtěl jet bio, tak ten substrát měl být bohatý na živiny hned zkraje.
A teď se mají dělaj čaje z worm humusu, nebo z toho organickýho hnojiva co je lepší na květ, to teď nevim, asi netopíři bobek? Možná to je obráceně.
Minerální hnojiva to zacelí rychleji a pořád na ně není pozdě a litr bude stát tak 250,- a ještě ti zbyde...

Teď jsem se podíval na par stránek dozadu a vidim, že to chceš mít zakaždou cenu ¨¨örganic´´ .... V tom případě, byl třeba jen ustoupil a přidával kyselinu fosforečnou do vody z vodovodu..... Ta bude držet jako beton....

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 24-12-2016 v 05:41 AM

Old Post 24-12-2016 v 05:26 AM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 478

citace:
Původní příspěvek od Negative Creep

Teď jsem se podíval na par stránek dozadu a vidim, že to chceš mít zakaždou cenu ¨¨örganic´´ .... V tom případě, byl třeba jen ustoupil a přidával kyselinu fosforečnou do vody z vodovodu..... Ta bude držet jako beton....


Naprosto souhlasím, prostě jsi si dal velké sousto, polev odjeť si pár kol ať vidíš poznáš co se děje s kytkama a pak půjde vše snáz.

Old Post 24-12-2016 v 08:48 AM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 479

No, fakt nevim , uvidim jak kytky budou po dnesku reagovat, pokud se problem nezlepsi budu o te fosforecne uvazovat ale snazim se se tomu vyhnout pokud to pujde.

Metracek i Odo me stale zduraznuji ze hnojim nedostatecne a mozna ze vysvetleni zloutnuti listu bude prostsi nez si myslim a to -nedostatek dusiku, tak dnes zalivka pouze 1/2 litru do kazdeho kvetniku.

Bio-grow-3ml1l, bloom-3ml/1l, topmax-1ml/1l a bio-heaven-4ml/1l
to same za dva dni. Jelikoz se nafukuji docela dost palicky tak je i logicke ze potrebuji poradne nakrmit.

Na pristi grow uvazuji o JIDB a vratim se ke kokosu, reverzni osmozu poridim a doufam ze mam tlak alespon 3 bary, bydlim totiz hodne vysoko.

Preji vsem krasne proziti svatku Vanocnich!

EDIT:

Jesli se vam nelibi trocha toho humoru se Simkem a Grossmanem nedela mi vubec problem se pouze omezit na ciste strohou aktualizaci s fotkama!

Naposledy upravil Madical-Strains 24-12-2016 v 09:15 AM

Old Post 24-12-2016 v 08:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 480

Madical,hele tady jsou lidi v klidu.
Ber to s humorem a nadsázkou a věř ,že nikdo si nepřeje aby se ti to pojebalo.
Proto ti lidé tady chodí ,aby přidali pár rad i když někdy dost rypou.
Prostě každý člověk se jinač vyjadřuje.
Udělej pár kol a uvidíš ,že takové problémy v hlíně už mít nikdy nebudeš,ale na druhou stránku zase třeba příjdou různé nemoci ,havěť atd.
Prostě hodně lidí si myslí,že je to jednoduché zasadit v boxu a pak po pár kolech zjistí ,že je jednoduchší si koupit hotový product.
Moje začátky byly těžké a 2x jsem stím praštil.Myslel jsem si po 4 kolech ,že jsem pán pěstitel a na to jsem tvrdě doplatil.
Ale už být bez toho nemůžu.Je to krása jak to roste a někdy se přistihnu jak si s nimi povídám.Je to můj nejlepší koníček.
Takže,s pokorou a jeď dál.
Přeji všem vše nejlepší na ty naše vánoce a hlavně:
Ať to roste!!!!!

Old Post 24-12-2016 v 09:16 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5326230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív