Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
gabu
Nový Člen

Karma uživatele gabu - 30% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 465

dvě g? To je dost malé množství. Normálně si je dej ve stahovací folii do úst a při nejhoršim je polkni...někdo to řeší i jinými otvory, ale na to ja nejsem stavěnej...
Ale u dvou g bych to moc neřešil, kor pokud tam jsi s cestovkou a ne solo s báglem na zádech

Mnoho zdaru

Old Post 21-07-2008 v 10:28 AM
gabu je offline   Profil uživatele gabu   Find more posts by gabu   Foto galerie člena gabu   Click here to Send gabu a Private Message   Add gabu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 466

to gelu na vlasy.,.....alebo proste do niecoho takeho

kamos preniesol okolo 50g z NL v Chipsoch(takych tych co maju pevny obal)...uz viackrat

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 21-07-2008 v 10:38 AM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R3dm4n
Stálý Člen

Karma uživatele R3dm4n - 96% PěstitelskáKarma uživatele R3dm4n - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 467

No tak to je fakt.2g je dosť malé množstvo na to aby si sa mal niečoho obávať.Ja by som to strčil do topánky a hotovo Alebo ho nadrtiť(alebo ani nie) ,dať to do sačku a ten sačik dať do kávy(káva zakríva voňu hašišu,teda aspoň som to niekde počul ) Už ma nič nenapadá ,ale tých možností je fakt veľa,na to,že to je len 2g


Outdoor 2011

Old Post 21-07-2008 v 10:48 AM
R3dm4n je offline   Profil uživatele R3dm4n   Find more posts by R3dm4n   Foto galerie člena R3dm4n   Click here to Send R3dm4n a Private Message   Add R3dm4n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 468

Zdar, těch možností je fakt hafooooo, můžeš to nacpat třeba do prupisky, do mobilu, zašít to do batohu-odpáráš někde kousek a poté to zašiješ, popřemýšlej těch možností je fakt hodně, neřeknu kdybys měl těch gramů třeba 100 to už by byla teda zapeklitá otázka, kde to schovat a při takovém množství se nemusíš bát odhalení

Old Post 21-07-2008 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiris
Stálý Člen

Karma uživatele jiris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 469

zadar dvojku bych moc nehrotil normalne si ji dej do kufru nekam ji tam ukryj nebo ja to prevazim v nejakym gelu nebo zubni pasta ale dvojku ti nenajdou

Old Post 21-07-2008 v 12:15 PM
jiris je offline   Profil uživatele jiris   Find more posts by jiris   Foto galerie člena jiris   Click here to Send jiris a Private Message   Add jiris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gabu
Nový Člen

Karma uživatele gabu - 30% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 470

a nebo menší množství dávám s oblibou do foťáku místo filmu ( nikdy mi to celník neotevřel-okamžité znehodnocení filmu, pokud tam je...)

nevýhoda je digitál. Jám mám zásadně kinofilm

Old Post 21-07-2008 v 14:08 PM
gabu je offline   Profil uživatele gabu   Find more posts by gabu   Foto galerie člena gabu   Click here to Send gabu a Private Message   Add gabu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 471

no myslim ze 2 ge jsou tak akorat minimalni mnozstvi na tech 6 dni co ti zbyva a ze to spalis jeste pred odjezdem.
gely a pod jsou imho provarene kava asi nejvic;

imho nej napad ma gabu

Old Post 21-07-2008 v 15:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 472

No pokud seš tam ještě šest dní tak se docela divim že počítáš s tím že ještě povezeš neco domu

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 21-07-2008 v 20:02 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 473

hecker> si s tim raci udelej hezky odpoledne, ne?

Old Post 22-07-2008 v 06:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 474

pěkný suvenýr.
něměl by to být problém někam schovat, držim palce.
kup bomboniéru a dej to di ni jako bombón.. snad ale nebudou chtít stráže ochutnat.

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 22-07-2008 v 21:18 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 475

...to jsou mi ale nápady....
Jsem provážel hašík ze španělska a měl jsem ho zabalenej v origo obalu od bonbonu,hnedka v první řadě těch bonbonů byl právě ten který skrýval kus hovínka stejného objemu jako zbytek v pytlíku.....Projdu přes rám,v poho,osobní prohlídka,v poho,teď přišla na řadu prohlídka zavazadel...v poho....při osobní prohlídce roštěnka na přepášce chtěla vidět bonbony... opět v poho jsem ji nabídnul jestli si nechce vzít-byla docela hezká-jako španělky dokážou být....pěkné postavy,široké plodné pánve,dlouhé černé vlasy a oči tak hluboké, že by jste se v nich utopily...no prostě něco parádního...Nabídnutý bonbon odmítla stejně rychle jako mé tel.číslotakže jsem si to opět v poho vykračoval do letadla.....


Takže já doporučuju flirtovat a mít hašík a vše kolem hezky pěkně pod kontrolou.....


Sun

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 22-07-2008 v 23:32 PM

Old Post 22-07-2008 v 23:09 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 476

drakchen: A nemůže ti ta želva za dobu pobytu pod žárovkou přerůst ten pytlík?

Mě se jeví jako nejlepší volba zde už zmiňovaný gel - nepropouští žádný vzduch (tudíž si myslím, že i pachy by měl zadržet). Jen by mě zajímalo, jestli by v něm hash našli, při projížďce zavazadla rentgenem .... Nevíte někdo?

Old Post 22-07-2008 v 23:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 477

chlupatyjohn:
pes rozpozna specifickou vuni i pres obrovske mnozstvi dalsich pachu

Old Post 23-07-2008 v 13:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 478

pokud si nestaci cich necim poskodit. je spoust sracek kery vyradej psi cuch, od koreni po chemikalie.

Old Post 23-07-2008 v 13:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirians
Stálý Člen

Karma uživatele sirians - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 479

Mě už se párkrát podařilo převézt hulení jen v tabáku, prostě normální Drum, hašiš pěkně na dně a při kontrole si v klidu balit cigárko...

Operace procesoru trvá 0.000000001 sec, během mrknutí 80.000.000krát přesune registry, pětatřicetkrát překreslí 995.328 bodů obrazovky a ...- tak se ptám: Co ten word doprdele už minutu dělá???

Old Post 23-07-2008 v 13:57 PM
sirians je offline   Profil uživatele sirians   Find more posts by sirians   Foto galerie člena sirians   Click here to Send sirians a Private Message   Add sirians to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrosePig
Nový Člen

Karma uživatele GrosePig - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 480

Kvůli 2g to je zbytečný riskovat... vyčaď to než odjedeš, u nás to je taky dobrý.

Old Post 23-07-2008 v 14:23 PM
GrosePig je offline   Profil uživatele GrosePig   Find more posts by GrosePig   Foto galerie člena GrosePig   Click here to Send GrosePig a Private Message   Add GrosePig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1760230 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív