Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
mama
Nový Člen

Karma uživatele mama - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 465

jsem z druhe strany barikady, tedy rodic, mame doma dva hulice - pestitele, nehulime s nimi aby jim vic zbylo ale hlavne jsme s manzelem propadli daleko vetsimu svinstvu (nikotin). Jak zacali hulit doma ani uz si nepamatuji, ale radim vam vsem: vzdelavejte sve rodice, neustale a trpelive, pohodte doma knizky a nechte je, at si neco prectou nebo jim sami prectete kapitolu u vecere, jednou musi prijit na to, ze trava nikoho nezabije a jezdit autem zhulenej je mensi pruser nez vozralej. Ale chce to trpelivost ne vsichni jsou ochotni naslouchat. Mne osobne to velmi zajimalo, hlavne jsem se chtela dozvedet, jestli to neni svinstvo jako pecko, heroin a podobne sracky, ale ted uz vim ze ja jsem s nikotinem na tom hur.. Drzim palce

Old Post 26-08-2005 v 16:17 PM
mama je offline   Profil uživatele mama   Find more posts by mama   Foto galerie člena mama   Click here to Send mama a Private Message   Add mama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 466

mamo, děkuju moc za Tvůj příspěvek, to je vlastně poprvé, kdy slyším něco takového i z té "druhé strany barikády" smekám

Old Post 26-08-2005 v 17:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitmagor
Nový Člen

Karma uživatele Pitmagor - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 467

Tohle tema je tady ranec dlouho ale jelikoz sem tu novej , klidne bych to matce rekl ale pruser tkvi v tom ze hulil i muj starsi bratr, vsichni ho maj za hvezdu rodiny, matka to o njem vedela, dokonce s nim i davala, ale vadilo ji to. Mam celkem strach ji to rict o sobe, protoze ona si mysli ze to nici mozek. A nejhorsi je ze matka v zivote nechlastala ani nekourila, ani nic jinyho. Takze abych to schrnul kdyz ji to reknu urcite me ani nevyhodi z domu, ani nezabije, ani nezmlati (), ale spis to vidim tak ze dostane velmi dlouho trvajici depresy, asi ji to fakt veme... nevim jestli ji to mam rict....

to mama: Todle je parada slyset , ale aby to matka pochopila musel by ji to rict kdokolif jinej nez ja... kdyz ji to reknu urcite to ani nepochopi ani nevezme...

Old Post 26-08-2005 v 21:56 PM
Pitmagor je offline   Profil uživatele Pitmagor   Find more posts by Pitmagor   Foto galerie člena Pitmagor   Click here to Send Pitmagor a Private Message   Add Pitmagor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mama
Nový Člen

Karma uživatele mama - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 468

to pitmagor : doporucuji knizku "Marihuana myty a fakta" kapitola 7,8,9. (ale je dobre precist ji celou) A proc ty bys nemohl taky byt hvezda rodiny, kdyz brachovi to mozek neznicilo?

Old Post 27-08-2005 v 09:17 AM
mama je offline   Profil uživatele mama   Find more posts by mama   Foto galerie člena mama   Click here to Send mama a Private Message   Add mama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zapla
Stálý Člen

Karma uživatele Zapla - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 469

Já mám s našima vypracovaný velmi dobrý vztah.Oba ví že kouřím trávu.Ale jsou rozumní a ví že ikdyby mi to zakázali tak tomu prostě nezabrání a já budu kouřit dál. Můj tatík to dokonce zkoušel ale dle jeho slov "mu to moc nechutnalo" (jn tati,poprvé to nikdy moc nedá).Na balkóně mám nějaké kytky a pohoda.V tomto směru jsou naprosto pořešení......




Balkón 05 Zapla

"You smoke herb in Zimbabwe? "Yeh, One night we go to a soldier place and a guerilla call out to me and give me a touch of something... and that was it. No wonder they won the war! Tell ya boy, dem mon smoke some god herb mon! Dem tell me they smoke that herb and feel brave. Them tell me it make them... invisible."

Old Post 27-08-2005 v 18:45 PM
Zapla je offline   Profil uživatele Zapla   Find more posts by Zapla   Foto galerie člena Zapla   Click here to Send Zapla a Private Message   Add Zapla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zapla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitmagor
Nový Člen

Karma uživatele Pitmagor - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 470

tomama: Kazdopadne diky za odpoved a za ten tip na knizku, premejslim ze ji dam mati k vanocum . Asi sem nenapsal podstatnou cast, a to ze muj bratr nedodelal stredni a momentalne zije s kamosem a videlava si taxikarenim, ale mati si proste mysli ze tu skolu nedodelal protoze zacal hulit. Nerad bych aby ve me ztratila duveru...

Old Post 27-08-2005 v 21:41 PM
Pitmagor je offline   Profil uživatele Pitmagor   Find more posts by Pitmagor   Foto galerie člena Pitmagor   Click here to Send Pitmagor a Private Message   Add Pitmagor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Underground.
Nový Člen

Karma uživatele Underground. - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 471

ja som na skolskom vylete dunil s otcom, ale velmi prijemne to nebolo, celkom pohoda stavy ale boli z toho aj blbe flipy ze z toho bude problem alebo tak, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a sfajcili sme sa jak take trosky =D som rad ze sa to stalo.... aj gajna je pre ludi !

Old Post 28-08-2005 v 02:34 AM
Underground. je offline   Profil uživatele Underground.   Find more posts by Underground.   Foto galerie člena Underground.   Click here to Send Underground. a Private Message   Add Underground. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

předefčírem Příspěvek č. 472

No, naši nic nevědeli. Ale předefčírem se mě ptali co mi to hučí za bednu v pokoji, a tak jsem to fšechno na sebe prásknul a voni to vzali fpohodě. A tat se eště ptal co to je jako za světlo aby to rostlo a tak jem jim ukazal celou skřiň a bylo to naprosto Fpoho.
Takže hurrrrrrráááááá mam to doma "legálně"

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 28-08-2005 v 10:23 AM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katana
Stálý Člen

Karma uživatele katana - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 473

cau, mam takovy pocit, ze kdyby na to rodice prisli ze kourim, ze je asi trefi



Nefetuju, léčím se. A baví mě to.

Používám SSL

Old Post 28-08-2005 v 22:35 PM
katana je offline   Profil uživatele katana   Find more posts by katana   Foto galerie člena katana   Click here to Send katana a Private Message   Add katana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 474

Když mi bylo asi 15 , tak mi máma začla nacházet fajky po kapsách. Křik. Jak jinak. Pak se celej můj svět tak nějak posral a zahučela jsem do fetu. Asi po roce a něco jsem se vrátila domů a hulení vzala v pohodě. Hlavně že už neberu.... a pak jsem si to posrala znovu a na dlouho. Nikdy mě nenechala ve štychu. Pak za mnou přijela i do léčebny. A všechno jsme nějak zpravovali. Důvěra je nazpět a minulej týden mi zas našla hulení. Takovej křik si neumíte představit. Už je zbytečný ji říkat, že do toho znova nevlítnu. Má utkvělou představu, že kdykoliv jsem začla hulit, tak to vede k heráku. Takže mýty o marihuaně mojí mamce fakt nevysvětlím.
Nicméně se jí snažím ukázat, že mám fakt pravdu, jelikož už hafo let neberu. Takže já to mám doma takhle. V poslední době neříká tak nějak nic. Myslím, že se těší, až se odstěhuju do svýho. Bude mít svůj klid a já jí ho ráda dám.

Takže si to lidi nepokažte a budete to mít v klidu. Mír všem

Old Post 29-08-2005 v 20:40 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 475

Jak sem řikal u nás o tom ví jen matka.Jestliže člověk neni uplně blbej dá se hulení tajit dost dlouho.A když to člověk umí nemusí na to rodiče příjt třeba nikdy.Foťa do ted neví že hulim.Je to jednoduchý domů chodim jen když mam svoje chování pod kontrolou a svoje hulící potřeby mam neustále v batohu v autě který je moje a je zamčený.Matka to ví po incidentu s těma 11 kytkama venku.Možná že to tuší.Ale co.

Old Post 30-08-2005 v 06:24 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 476

no tak ja se zase hlasim tak u nas to vypada asi takto matka se s tim stale (zatim) nemuze smirit ze sem ji natrvrdo rek ze hulim a nehodlam prestat a kdybyc chtel tak si s ni o tom muzu kdykoli popovidat ale ja mam malo argumentu na to co ona rekne pac je ona strasnej lajk a taky rikaly kamosum z my party ze jestli mi jeste daj nejakou "navykovou" latku tak prej poda trestni oznameni takze zatim nic podnikat nebuidu ja shanim materialy na precteni my matce aby ji to snad do pristiho zacatku sezony pustilo a taky se snazim vyhejbat vsem trablum co dou a otec ten vzdicjy jenom prohodi nejaky skurveny vety treba napriklad co ted s tema vytrhanyma kytkama budes delat?? a ja no tak je vyhodim asi(delal sem si prdel) a on na to ne to si nekde nasus ty to budes potrebovat a nebo dneska zapadla nejaka sklenicka za kuch. linku a matjka prsim te vyndal by sui mi ji a ja ja tam nedosahnu a fotr na to tak mu tam strc travu a bude venku hnedka ( a tim me uz pekne sere ) ale jinak vim ze je v pohode
tak to j vsechno

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 30-08-2005 v 17:05 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 477


nevedia ale často sa ma pýtajú, že kam beriem tú flašku....

Old Post 30-08-2005 v 17:27 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zapapa
Stálý Člen

Karma uživatele zapapa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 478

matka i fotr vědí že hulím. jasně že maj kecy, ale snažím se jim osvětou vysvětlit jaká je pravda. holt jina generace. ale myslím si že za ty léta co hulím to už berou mnohem lépe. i když fotr si neustále rád rejpne takovejma kecama, že až mě zavřou že mi to jen prospěje. no, ale stejně brzo musí nastat legalizace marihuány. protože aby mi stát zakazoval pěstovat a hulit trávu je totální fuckárna, ve srovnání s alkoholem což je mnohokrát nebezpečnější droga je to silně nespravedlivé, nebo spíš vykurvené. no ale českej národ je znám svou vykurveností hlavně ta politická scéna, tak že..

Old Post 31-08-2005 v 18:29 PM
zapapa je offline   Profil uživatele zapapa   Find more posts by zapapa   Foto galerie člena zapapa   Click here to Send zapapa a Private Message   Add zapapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
halperin
Stálý Člen

Karma uživatele halperin - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 479

tak mně na to máti přišla, když jsem byl sám doma, nechal nějaké hulení v obýváku na stole a šel na záchod a ona mezitím přišla. přišel jsem do obýváku a ona na mně ... CO JSOU TO ZA DROGY ? já na to tráva, chceš ? a ona jen ... nezdá se ti, že už jsi dost vymatlaný ? no a tím to haslo, dneska doma pěstuju

en ma laasot - neuděláš nic

Old Post 05-09-2005 v 21:38 PM
halperin je offline   Profil uživatele halperin   Find more posts by halperin   Foto galerie člena halperin   Click here to Send halperin a Private Message   Add halperin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 480

citace:
Původní příspěvek od halperin
... CO JSOU TO ZA DROGY ? já na to tráva, chceš ? a ona jen ... nezdá se ti, že už jsi dost vymatlaný ?


... HÉZKÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!

Old Post 05-09-2005 v 22:00 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3461030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív