Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » HobbyMicroGrow 36w lineárky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 33

Nemel jsem duvod je zastipavat - FIM by bylo podle me zbytecne uz jen kuli prostoru ( kytky jsou cca 15cm vysoke) takze jsem je nechal rust normalne, a hlavni stonek se plazí - jinak boční větve jsou všechny pěkne přez sít a to je podle mě a SOG zn. ideál na takhle malé květinky super práce - dneska je to 6 den 12/12 a kytka roste celou dobu, i na květu takže no stress a pohoda

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 13-04-2011 v 15:11 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 34

zdar

No mohl jsi to nechat trochu dele na rustu, "vyplnit" cele pletivo a potom az prepnout ... Ale tady taky zalezi, jak moc se tahne tvoje genetika .... nejak jsem neobjevil, co to vlastne mas (jenom nejaky "Hugana" HEHE) ale na indiku to nevypada, tak by se to mohlo jeste rozjet ...

kolik mas jeste mista nahoru, kam muzes az pustit vrcholy ??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 13-04-2011 v 15:42 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 35

Teď když to vidím tak sem to ještě pár dní nechat mohl, ale je to poprvé takže pro příště sem ponaučen, holt sem měl zbytečně strach, aby to nepřerostlo Jinak je to Northern Lights od člena tady z G a dle jeho infa by to měla být 100%indika a po přepnutí mu to pod 400w vyjede o 30-40cm. Aspoň takhle me instruoval. Jinak na výšku to má nad sít cca 15cm, box mám holť velice prťavej

EDIT : A Hugo je model místního guru , nikdo neví z čeho to vzniklo, ale je to killer jak IN tak OUT

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 13-04-2011 v 16:28 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 36




LED naistalováno !

Neuvěřitelná piplačka , ale hotovo a ozkoušeno
Uvidíme co to udělá a jak se projeví větší porce červeného spektra
Foceno bez lineárek, v nich to není vůbec poznat
Jinak už jsou znát krásně preflowers

Zítra dostanou první květovou holubí hnojku , ať se nažerou

Nakvetly 8 dní od přepnutí , teplota den26 noc 19

Kvasinky a perlit s vodou sem dal pryč.

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 15-04-2011 v 18:19 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 37




.......

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 15-04-2011 v 20:56 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 38



11 den 12/12 , 3 den od prvních blizen :P

Zatím všechno podle plánu, netušil jsem jaká to může být posedlost

Dneska sem testoval kolik prosvítí LED a jaká je intenzita červené a na 18cm úplně parádně. Lineárka je teď 10cm nad vrcholama.

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 18-04-2011 v 18:26 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 39

vůbec bych se nebál to šoupnout tak na ty 3-4cm Jinak jo je to fakt posedlost ... jak by řekl 2.technik A.J.Rimmer "Kam se hrabe Sex!"

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 18-04-2011 v 18:51 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 40

Sešoupnuto no teď s tím není žádná práce až se nudím, takže započala příprava na OUT a zkusím SOG i na něm, ta technika se mi prostě šílené líbí ! a Rimmer je klasik

EDIT : Díky za K+ ! sem rád že tohle micro baví

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 18-04-2011 v 19:56 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 41



.....

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 20-04-2011 v 19:57 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 42

Pic všem co sledujou tenhle thread !

Napadla mě jedna věc - odstavit lineárku a nechat svítít pouze LED

Co vy na to ?

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 21-04-2011 v 11:18 AM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Power
Nový Člen

Karma uživatele Power - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od honzacek
Pic všem co sledujou tenhle thread !

Napadla mě jedna věc - odstavit lineárku a nechat svítít pouze LED

Co vy na to ?

Však čím vic Watts tim víc Grams ne? tak přoč odstraňovat?

Old Post 21-04-2011 v 11:22 AM
Power je offline   Profil uživatele Power   Find more posts by Power   Foto galerie člena Power   Click here to Send Power a Private Message   Add Power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od honzacek
Pic všem co sledujou tenhle thread !

Napadla mě jedna věc - odstavit lineárku a nechat svítít pouze LED

Co vy na to ?


no pokud tam mas jenom cervene ledky, tak bych ty linearky nechal svitit, uz jenom proto, aby ti to doplnilo barevne spektrum. Jenom cervena barva pro spravny rust a kveteni nestaci

at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 21-04-2011 v 11:30 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 45

Tak, tak.. a každej další foton se přeci hodí ne

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 21-04-2011 v 11:34 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 46

Děkuji pánové !

A proto miluju G, když člověk chce znát názor druhých tak ho v kvalitní porci prostě dostane

Nejlepší komunita na celý síti.

Nic se odstavovat nebude

EDIT :
citace:
Původní příspěvek od Power

Však čím vic Watts tim víc Grams ne? tak přoč odstraňovat?


To si piš, jen moje hlava někdy produkuje myšlenky v dimenzi píč*vin , hokusu a pokusů
H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 21-04-2011 v 13:23 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 47



.......

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 22-04-2011 v 11:37 AM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lapaj
Stálý Člen

Karma uživatele lapaj - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 48

ledky máš jen o jedné vlnové délce, ten zbytek by rostlinám chyběl. jen to hezky nech a poctivě sviť. zapaluje se ti to hezky.

Old Post 22-04-2011 v 20:14 PM
lapaj je offline   Profil uživatele lapaj   Find more posts by lapaj   Foto galerie člena lapaj   Click here to Send lapaj a Private Message   Add lapaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3396550 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív