Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » u teaboostera ;)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
FILIP
Nový Člen

Karma uživatele FILIP - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 9 

hadice Příspěvek č. 33

Nechci ti do toho kecat ale jelikož jsem vzduchař tak bych ti doporučil jiný typ hadice.Tento typ flexo aludek je určen ke konečnému připojení koncových elementů a to do délky 30cm.Prostě tato hadice ma obrovský odpor protože je to harmonika.Každý metr znamena velkou strátu proudění a nárůst hlučnosti.
Když použiješ hladkou flexo hadici okamžitě poznáš rozdíl.

FILIP

Old Post 18-07-2002 v 09:41 AM
FILIP je offline   Profil uživatele FILIP   Find more posts by FILIP   Foto galerie člena FILIP     Add FILIP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 34

- to filip - tak sem, prosim tě, napiš jakej je to přesně typ a kde se dá sehnat, dík

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 18-07-2002 v 10:10 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Dotaz hadice?? Příspěvek č. 35

to filip
jen keceéj od toho tu přece jsme
harmonika-to máš pravdu
ale když jí natáhnu,tak je Ok- igelitovej (nebo jak ho nazvat) povrch hadice mi připadá celkem ideální-docela asi malý ztráty né? a manipulace perfektní.
Taky si všimni že délka neni nijak závratná-stínidlo má 50 cm a hadice na každou stranu maximálně 60cm.
Takže mi připadá,že když hadicí o průměru 10cm a délce kolem 1,5 -2 m (celkem i se stínidlem) proháním vzduch
80m/h-nemusím se trápit nějakými ztrátami-nebo jo?
Hadice když je natažená tak se mi fakt zdá jako nejpřijatelnější ze všech zkoušených.
Navíc hlučnost je také nižší-ted když otom přemýšlím-nebude to tim úplně hladkym povrchem?
možná jsem ale ještě nezkoušel hadici kterou uvádíš Ty
-Když použiješ hladkou flexo hadici okamžitě poznáš rozdíl-ouh,jaká to je?
a taky bych potřeboval vědět co za hadici tam mam vlastně já-nejsem vzduchař,fakt nevim
jediný co mě natýhle hadici prudí-že jsem jí nemohl sehnat a nakonec stála 150,-/m což se mi zrovna nezdá nejmín

Old Post 18-07-2002 v 12:08 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FILIP
Nový Člen

Karma uživatele FILIP - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 9 

Hadica Příspěvek č. 36

V podstatě to není věda ktera by porazila medvěda.Jedná se pouze o flexo-hadici z hliníkové folie,výrobců je mnoho a je to základní sortiment obchodů se vzduchárnou nebo v kutílnách.Rodíl je ten že v ní není vynutej drát jak máš ty ale je z malých varhánků.Cena je kolem pár stovek za metr kterej natáhneš tak na pět.Vyděl jsem ji i tady v galerii.Samozřejmě že tvoje hadice není problém,naopak to maš na velmi vysoké úrovni o které se může mým kytkám jenom zdát.

FILIP

Old Post 19-07-2002 v 14:13 PM
FILIP je offline   Profil uživatele FILIP   Find more posts by FILIP   Foto galerie člena FILIP     Add FILIP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 37


to filip, myslíš tím tuhle flexo hadici?

je to flexo hadice SEMIFLEX, tu jsem tam měl ze začátku,
ale špatně se s ní manipuluje, je na to moc tvrdá a neohebná,
proto jsem poté použil flexo hadici ALUFLEX, a chystám se pořídit plastovou,
možná se vyrábí i jiná?

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 22-07-2002 v 13:40 PM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FILIP
Nový Člen

Karma uživatele FILIP - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 9 

Palec nahoru Hadice Příspěvek č. 38

Vyrábí se moc druhů hadic ze všeho možnýho.Takhle na světlo se kterým se hýbe je fakt dobrý dát plastovku ale dej bacha aby měla co nejmenší varhánky,prostě čím hladší tím líp.Vypadá jak hadice od vysavače s velkým průměrěm.

FILIP

Old Post 23-07-2002 v 13:08 PM
FILIP je offline   Profil uživatele FILIP   Find more posts by FILIP   Foto galerie člena FILIP     Add FILIP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

jak pokračujou Příspěvek č. 39


hadici už teda asi necháme prozatim na svém místě
dokud se neobjeví nějaká lepčí než tu co tam mam
taaaaaak.....řízečky už zakořenily a jsou nyní pod zářivkama a kytičky se i v tomhle horku pěkně rozrostly-nikde nic nestálo jako každý léto
no řekněte sami

Old Post 29-07-2002 v 09:11 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subi
Nový Člen

Karma uživatele Subi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 40

Moc,moc pěkný kytičky,jenom by mě zajímalo v jaký místnosti jsi to pěstoval?Hlavně rozměry,samozřejmě K+

Old Post 15-02-2005 v 12:57 PM
Subi je offline   Profil uživatele Subi   Find more posts by Subi   Foto galerie člena Subi   Click here to Send Subi a Private Message   Add Subi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7436190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív