Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » materiál na fajku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
iboy
Stálý Člen

Karma uživatele iboy - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 33

Dobrý sou dubový kořeny, ty co koukaj nad zem. Dřevo je pěkně tvrdý takže neprohořívá.A fakt nejlepší jsou takový ty samorosty. To sou teprv fáji...

Old Post 10-07-2004 v 17:55 PM
iboy je offline   Profil uživatele iboy   Find more posts by iboy   Foto galerie člena iboy   Click here to Send iboy a Private Message   Add iboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CarloSSS
Stálý Člen

Karma uživatele CarloSSS - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 34

Já nejraději dělám vodní dýmky z chemického skla ze školy!!!Mám zbírku nejrůznějších spirál a velkých sklel!!!Taky rád hulím z obrovské dřevěné indiánské faji ze které jsem hulil s Brazilskýma indiánama čaras a ganjenu!!!Ta má ale průtah, že byste nechápali!!!Dobře to čistí!Ale jinak raději motám mistrálky v průběhu dne a semtam si dám sklíčko, ale jedině Skunu!!!Má to skvělou chuť a skope to jako prase!

Old Post 12-07-2004 v 13:08 PM
CarloSSS je offline   Profil uživatele CarloSSS   Find more posts by CarloSSS   Foto galerie člena CarloSSS   Click here to Send CarloSSS a Private Message   Add CarloSSS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 35

->budvar: daleko od pravdy nebudesh

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 14-07-2004 v 20:13 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.goldie
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.goldie - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 36

zdarec....
už jsem udělal nepočítaně šlukovčiček....z násad...z železa...z cilindru od lustru..z pet láhvý a brček... ale prostě brko je brko
pokud mám hovořit o fajfkách..jednoznačně dřevo
při práci voní a dáváš svejma rukama dřevu tvar..tloušťku atd
je to skvělá práce tvořit fajfky nožem..

Nejhorší je srážka s demagogickým blbem, který nejenže popírá všudypřítomnou realitu, ale je schopen popřít i vás samého.

peAce in your soul

Old Post 16-07-2004 v 14:07 PM
Mr.goldie je offline   Profil uživatele Mr.goldie   Find more posts by Mr.goldie   Foto galerie člena Mr.goldie   Click here to Send Mr.goldie a Private Message   Add Mr.goldie to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.goldie! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shwit
Nový Člen

Karma uživatele shwit - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 37

daji se pouzit i bombicky do sifonu.trocu se uriznou,navrtaj a mala prirucni rozkladaci fajfka je na svete

do not drink and drive,
if you can smoke and fly

Old Post 19-07-2004 v 07:34 AM
shwit je offline   Profil uživatele shwit   Find more posts by shwit   Foto galerie člena shwit   Click here to Send shwit a Private Message   Add shwit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubo
Nový Člen

Karma uživatele bubo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 38

fajky sux najlepsi je kybl

goregrind forever!

Old Post 22-07-2005 v 15:56 PM
bubo je offline   Profil uživatele bubo   Find more posts by bubo   Foto galerie člena bubo   Click here to Send bubo a Private Message   Add bubo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bubo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selassie
Stálý Člen

Karma uživatele Selassie - 12% PěstitelskáKarma uživatele Selassie - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 39

Dělám fajfky ze všeho co se mi dostane do ruky, naposled jsem dělal hlavičku ze švestky a jako chladič 120 cm dlouhou hliníkovou trubičku zkroucenou do tří závitů.
Ale upřednostňuju dřevo a ruční práci )

Old Post 25-07-2005 v 15:30 PM
Selassie je offline   Profil uživatele Selassie   Find more posts by Selassie   Foto galerie člena Selassie   Click here to Send Selassie a Private Message   Add Selassie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Koblihostrom
zdravím Ender jestli jí budeš vyvařovat,tak ti zcela jistě praskne,zkus raději nějakou chemku.alkohol atd........

imho blbost... pokud se bude rovnoměrně zahřívat a není z nějakého šitového bublinkového skla tak by rozhodně prasknout neměla, pokud vydrží ohřev při hulení vydrží i vaření
laboratorní sklo by mělo vydržet teplotní skoky do 100°C bez problémů

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 30-07-2005 v 00:30 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 41

ja mám svoju dobru staru petersonku ,tj super kvalitna drevena fajka a som s nou velmi spokojný..vydrží vela ale musí aj oddychovať...

jaman

Old Post 30-07-2005 v 01:00 AM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 42

dnešní pokus o výrobu skleněnky ze zkumavky nad plynovým sporákem skončil fiaskem, bez kahanu to nejde...
nějakou hezkou bych si chtěl vyrobit, dopouručje se tu tvrdé dřevo, můžu použít buk? nechce se mi jít krást strom
ještě zajímavé by mohly být kotle ze syntetiky, dělal jsem pokusy s matlaninou z roztoku křemičitanu sodného, koloidního oxidu křemičitého a oxidu zinečnatého, má to hrubší pěnovitou strukturu a výbornou tepelnou izolaci, akorát trochu měkčí

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 01-08-2005 v 01:20 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 43

bohužel letlampa po haluzi pořízená ve šrotu má vadné těsnění... kdosi mi doporučoval do ní nalít místo benzínu aceton, pak je použitelná na sklo >:] zkusím ten buk, a kotel nějaký vypalovaný z křemičitanu, uvidíme... ještě přemýšlím o vrbě jako přídavném tělu, je to měkké dřevo a mě celkem hezky vonící.. no, uvidíme, času mám že envím co s ním

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 02-08-2005 v 10:56 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selassie
Stálý Člen

Karma uživatele Selassie - 12% PěstitelskáKarma uživatele Selassie - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 44

maharada: třešeň ti praskla ? Měl jsi jí opravdu vyschlou ? Na fajfky to chce tak alespoň pět let a naporcovaný na menší kousky.

Old Post 03-08-2005 v 05:45 AM
Selassie je offline   Profil uživatele Selassie   Find more posts by Selassie   Foto galerie člena Selassie   Click here to Send Selassie a Private Message   Add Selassie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 45


moje několikadenní prácička, ještě není hotová, ale skoro.. materiál buk, ten lístek má být šalvěj

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 06-08-2005 v 19:45 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selassie
Stálý Člen

Karma uživatele Selassie - 12% PěstitelskáKarma uživatele Selassie - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 46

Ja bych to videl s tim drevem asi takhle:

1. Bruyer - Nejvyssi zapalna teplota, neutralni chut.
2. Ovocne dreviny, svestka na prvnim miste, dale tresen, visen atd...
3. Exoticke dreviny - eben (spatne se s nim pracuje), mahagon, atd, atd...
4. Briza
5. Buk - ale zpocatku je hodne citit
6. Dub - neni tolik citit, ale tezko se s nim dela.

Jinak kamen je super, ale nepodarilo a nedari se mi sehnat vrtak, kterym by sel nejak normalne vrtat.
Pokud mate nekdo zkusenost, budu moc a moc vdecny za kazdou radu.

Sklo je taky bezva, ale zatim mi sklenenka nevydrzela dyl jak 14 dni (

Zelezo mi prijde taky dobry, obzvlast anticorro.
Nemuzu se nejak donutit verit hliniku, maximalne tak nejaky prvky, ktery neprijdou do primeho kontaktu s vysokou teplotou.

No a ted nove zkousim orech Tanqua, vypada jako slonovina a je pekne tvrdej. Pokud to nekoho zajima da se najit bud jako tagua, nebo jako vegetable ivory.

Old Post 15-01-2008 v 12:26 PM
Selassie je offline   Profil uživatele Selassie   Find more posts by Selassie   Foto galerie člena Selassie   Click here to Send Selassie a Private Message   Add Selassie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 47

ja mam nejrači joint protoze vsechny tyhlety veci jak se jednou pouzijou tak zacnou smrdet..

Old Post 15-01-2008 v 13:50 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo.b
Stálý Člen

Karma uživatele dodo.b - 63% PěstitelskáKarma uživatele dodo.b - 63% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 48




Zdravim
Tak ja som sa vcera vybral do lesa zo psom.Samozrejme brko vo vrecku a tak pekne zmastenej som sa prechadzal a zrazu som zakopol o klat dreva,kopla ma muza a hned som videl ze z nej urobim faju.Hned som pribehol domov a zacal pracovat.Sory ale neviem ake je to drevo.A fotky tiez niesu kvalitne.Uz mala svoju premieru,je krasne citit vonu dreva.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33415-Hulite svoje?
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1-Moja Salvia divotvorna
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33047-Správny outdoor pre začiatočníkov
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33545-Outdoor 2008 by dodo.b
Čorky

Old Post 28-01-2008 v 16:40 PM
dodo.b je offline   Profil uživatele dodo.b   Find more posts by dodo.b   Foto galerie člena dodo.b   Click here to Send dodo.b a Private Message   Add dodo.b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4332290 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív