Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sunpro Sundocan 250w,bcn Diesel Cbd,cbd Therapy,cbg La Berna Bcn Critical Xxl Auto/fe
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 33



Zdravím mám bad news,jeden critical to nějak nedal a trochu se spekl asi pravděpodobně spálení,nevím jestli od světla nebo potřebuje nachlastat poraďte mi prosím.
Probral jsem žluté listy a ostatní posádka vypadá v pohodě.

Old Post 23-07-2021 v 15:57 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HACK_TOR
Stálý Člen

Karma uživatele HACK_TOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele HACK_TOR - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2021
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 34

zdar. zrejme to nebude svetlom, skor smutnicami, no vysoke teploty a stres tomu isto napomohli. alebo mas hemp mites, nevim isto no 100 pro tam mas nejake breberky, toto nevyzera na spalenie. v tomto stadiu kvetenstva to hlavne nestriekaj ziadnymi chemkami, skor nieco na prirodnej baze-taky tabakovy výluh, mne minule kolo pomohol, vystriekaj nim totalne vsetko a totalne vsade, hlavne nezabudni nastriekat aj zospodu listy. a zohni trochu tu najvyssiu kytku nech ju nepali svetlo zbytocne resp. nieje v tieni. ganja potrebuje lumeny nie tieň. alebo ho zdvihni o kus. nech sa dari. peace

citujem uzivatela SATISFACTION
“TABAK
Insekticidni ucinky latek obsazenych v rostlinach tabaku byly objeveny velmi brzy a tyto vlastnosti zacali byt vyuzivany v ochrane rostlin pred skudci
Nikotin je v okolnim prostredi neobycejne stabilny, a vykazuje proto dlouhodoby rezidualni ucinek po postriku. Na hmyz ucinkuje velmi rychle a pri velmi nizkych davkach jako takzvany srdecny (nervovy) jed.
V roce 1904 se bodarilo nikotin syntetizovat a pozdeji se stal zakladem pro vyvoj mnohych syntetickych insekticidu – neonikotinu.

EXTRAKT : z listu tabaku lze jednoduse pripravit I doma. Potrebujeme k tomu tabakovou drt, kterou smichame s teplou vodou v pometu 1:30
Nechame macerovat minimalne 24.hodin (obcas promichame), smes pote precedime pres platno nebo filtracni papir a muzeme naredit zhruba 10 krat. Potpm aplikujeme na skudce beznym postrikem.
Je nutne si uvedomit, ze v posledni dobe dochazi k slechteni rostlin tabaku na mensi obsah nikotinu, nebo je obsah nikotinu upravovan pri vyrobe cigarette. Je proto lepsi pouzit napr kvalitni doutniky. Pokud pouzijete levnou digaretovou drt, je nutne odzkouset ucinnost extraktu v zavislosti na pomeru redeni.
Pouziti je vsestranne, nicmene ucinnost je zavisla na kvalite pouziteho tabaku a zaroven kvalite postriku. Bezproblemove je uplatneni proti msicim, molicim, sviluskam a trasenkam. Proti housenkam funguje, jeslize sou v nizsim vyvojovem stupni, pokud sou housenky uz velke, je nutne dat mene redeny roztok. Stejne tak dobre funguje I na larvy mandelinky bramborove”

rubyyyyy...

the notorious HEmp proteCTOR

young HECTOR aka prerastený baklažán v mephystovej dielni

8xA.HAZE sa rovná ďalšií hydro-speciálek

Naposledy upravil HACK_TOR 23-07-2021 v 17:59 PM

Old Post 23-07-2021 v 16:26 PM
HACK_TOR je offline   Profil uživatele HACK_TOR   Find more posts by HACK_TOR   Foto galerie člena HACK_TOR   Click here to Send HACK_TOR a Private Message   Add HACK_TOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 35

Rád bych ti poradil, ale jde tam hovno vidět. Vyfoť nějaké detaily.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 23-07-2021 v 18:01 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 36





8.týden,+-25dní 12/12.
Kveteme,critical RQS zlobí,proto jsem přemístil ofuk nad něj.
Dnes dostali koktejl,A+B 3,5ml/l,greensensation 1ml/l,calmagu jsem dal trochu víc než preventivně +-1ml/l,rhizotonic 2ml/l.+Hesi boost urychlovač kvetení 2ml/l.
Dělají mi radost i když je furt co zlepšovat.

Old Post 25-07-2021 v 15:47 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 37

.. miesas hnojky spravne ? ako casto zalievas? bufferoval si ten kokos? ten gs si daval moc skoro si na zaciatku stvrteho tyzdna kvetu az teraz si ho mal zacat pridavat ale to hadam az tak nevadi.... ale paci sa mi to ze mas tam nedostatky jak svina namiesto toho aby si to preflushoval s calmag a nanovo im spravil spravne prostredie tak dam zas naperes full hnojky + dake nezmysly ) ale hlavne je aby ti robili radost peace


https://www.cocoforcannabis.com/

Naposledy upravil w_rhino 26-07-2021 v 02:06 AM

Old Post 26-07-2021 v 01:43 AM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 38

Máš v pořádku PH ? To vypadá na problémy s PH popř. Špatným hnojením.

Old Post 27-07-2021 v 11:53 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 39



Ano míchám hnojky správně,zalévám 2x týdně,teď je budu víc hlídat protože některé mají větší spotřebu.Greensensation jsem nedal neskoro dávám ho podle tabulky jako vše ostatní akorát třeba místo kořeňáku dostávali rhizotonic což je taky kořeňák,kokos byl prolit jednou týdně čistou vodou s dusíkem.Nesmysli to asi nejsou i ten urychlovač květů se možná pere s tím greensensationem ale což EC je v normě=2,5 s vstupní vodou 0,5.Ph metr už se mi druhý rozbil ale v tom bych chybu neviděl.
Criticalu už žloutnou i velké listy má zkrácenou dobu květů ale jede pěkné.
Dnes dostali 10litrů vody s A+B 3,5ml/l,hesi boost 2ml/l,greensensation1ml/l,calmag 0,7l/l.

Old Post 02-08-2021 v 22:11 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 40




......

Old Post 10-08-2021 v 00:00 AM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 41

Za mě je PH mimo. Ten problém je vidět od začátku. Zasolíno a PH mimo. A zálivka 2x týdně v čistym kokosu se mi taky nezdá? Přesychá to, zůstavaj tam hnojky a zasolilo se ti to. To mělo dávno zažít flush jak svině se správným PH a bez hnojek

Old Post 25-08-2021 v 12:15 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2679680 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív