Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. pěst v Amazonu 12x SS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 33

Roztok drž na 21-23 stupňov, nad 24 už začínajú hniť korene.

Old Post 12-10-2020 v 15:20 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 34



Tak.. Po týdnu se opět hlásím

Aktuálně jsme dnešním dnem začali 2. týden květu..

8.den 12/12

PH 5,8
EC 1,45 ( kořeny jsou krásně bílé )
Teplota přes den 26°C / v noci pokles na 20°C
Teplota živného roztoku 21°C
Výška rostlin 25-33cm

Holky už hezky roztou i do šířky Stala se mi menší patálie s nekvalitníma kolínkama.. žačal jsem kyti hezky tvarovat do stran, vypadalo to,že to bude ok.. Do druhého dne se mi všechny kolínka úplně narovnali, takže jakoby tam ani nebyly.. Objednal jsem nové ( snad pevnější ) tak v pondělí jak mi přijdou, okamžitě začnu kyti tvarovat do prostoru.

P.S kořeny už jsou ve spodní nádrži.. na čerpadlu je filtr, takže problém by snad neměl být

Old Post 18-10-2020 v 10:49 AM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 35

trosku uber ec myslim ze to je vela do 1 staci na to v akom systeme to robis a este ked mas 0,1 vstupnu vodu

Old Post 19-10-2020 v 10:58 AM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 36

w_rhino : já myslím, že je to ještě v pohodě.. Kořeny se nepálí, jsou krásně bílé a ani listy se jinak nekroutí. Jinak vstupní vodu nemám 0.1.. Dyť to bych tam musel lit jen destilku. Vstupní vodu upravuju na cca 0.4-0.5. Jinak co se toho EC týče.. Co jsem se díval i na jinačí pěsty od zkušenějších například Kcb tak ten to měl úplně stejně. Jasně pokud by to ty kytky nějakým způsobem nedávaly tak jim to upravím na nižší hodnotu 🙂

Old Post 19-10-2020 v 13:33 PM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 37

Už by sa ti to malo začať ťahať, teším sa na túto fázu, aj keď myslím si že tým vysokým ec si ten rast zbrzdil- 1,2-1,5 a šlo by ti to trochu rýchlejšie - idem cca s tebou 2-3 dni pred a už tie rastliny vyzerajú úplne inak.

Old Post 19-10-2020 v 18:42 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 38

DrGrinspoon : Ty jo já myslím,že to bude cajk Tak jestli jsi měl kyti už s kořenama tak jo.. Mrkni na ty chudinky jak vypadaly když jsem je bral.. tam prostě stěží byl kořen prorostlý skrz rw :/ takže to dalo taky dost času než sa rozjely kořeny. Každopádně několikrát denně sleduji holky a kořeny a hlídám jich.

Old Post 19-10-2020 v 18:57 PM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 39

Rezy som robil sám. V každom priprade držím palce, teraz by to už malo začať rast do džungle fakt som na to zvedavý B)

Old Post 19-10-2020 v 21:00 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 40

Ahoj chtel bych se zeptat ohkedne amazonu, premyslel jsem o tom systemu ale stava se nam tu ze nejde 12h v kuse elektrina, zvladnou to kytky v aeru? Rekord je 3 dny bez elektr8ny po vichrici....

Jinak tbuj pest v amazonu je peknej a myslim ze bude pro hodne lidi inspiraci mas v topicu mnoho cennych rad

Old Post 20-10-2020 v 07:34 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 41

Gramy : Tak v tom případě bych ti doporučil to co mám já. Koupit prostě záložní zdroj, baterku a napojit to aby v případě výpadku čerpadlo jelo stále. 100Ah baterka ti pojede jen s čerpadlem 100% 3 dny a po obnovení proudu zdroj automaticky dobije baterii. Když je na 100% nabitá , tak do ní žádný proud nepouští vyloženě jen v případě kdy není na 100% kapacitě.

Jinak nevím koho jsi myslel s těma radama, ale řekl bych,že asi DrGrinspoona že ?

Old Post 20-10-2020 v 10:44 AM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 42



10. den 12/12

Dnes proběhlo tvarování holek do prostoru Tak doufám,že se to hezky časem zaplní ať nejsou "hluchá" místa

Ph 5,8
EC 1,40
teploty stále stejné

Old Post 20-10-2020 v 11:35 AM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 43

Zaujímavé, že pod dvoma sodíkmi nemáš problem s teplotou. Akú máš teplotu mimo boxu?

Old Post 21-10-2020 v 04:47 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 44

DrGrinspoon : teplotu mimo box přes den kdy se svítí mám cca 18°c a když se zhasne tož to vyleze na 20-21°c. Už jsem si to tak nějak tu teplotu vychytal. Navíc na odtahu mám teplotní čidlo, takže pokud mi to překročí nastavenou teplotu, zapne na plný výkon a zase klesne pod tu teplotu co mám nastavenou. Takže dvojí regulace 🙂🤘

Old Post 21-10-2020 v 09:39 AM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 45



Tak po týdnu se opět hlásím

Aktuálně máme 15. den 12/12

Holky krásně rostou, ale jde vidět, že žádné dlouhánky to nebudou Jsou relativně malé, ale za to hodně husté.. Začínají to pěkně zaplňovat Jinak snažím se kolínkovat aby nebyly hluché místa, tak snad se dílo podaří a zaplním alespoň díry nad amazonem.

EC 1.45
PH 5.8
Teploty vesměs stále stejné

Old Post 26-10-2020 v 09:42 AM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 46

Jsem čekal , ze to teda vystřelí nahoru v tom Amazonu teda ... možná to bude tím , ze SS je převážně Indika ale i tak .

Kolik mají Cm na výšku ?

Old Post 26-10-2020 v 16:25 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
Ak si to prepol len teraz a nemáš strop aspoň 2,40m (alebo silné svetlo s modrým spektrom) tak čakaj že ti to prerastie podstatne viac ako by si chcel. Inak udržať teplotu roztoku pod kritickú hodnotu je bez poriadneho chillera celkom problem.
Tohle mi přišlo přitažený za vlasy hned... nyní je v 15 dni a nevypadá to, že by to ani kloudně vyplnilo box... tahle rada moc nevyšla...

And I'm stoned!

Old Post 26-10-2020 v 18:20 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Scruffy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Scruffy - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Scruffy - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 48

Tak jako já jsem to stejně celé bral s rezervou, protože každý vzor se bude chovat jinak.. Jako celkem mě štve, že to neroste, ale to nemohl nikdo tušit, že to udělá co to udělalo.. uvidíme co to udělá během 1-2 týdnů ještě.. ten flowering stretch je prý 3-4 týdny.. tož uvidíme no. počítám s kytkama max do 60cm

Old Post 26-10-2020 v 18:51 PM
Mr.Scruffy je offline   Profil uživatele Mr.Scruffy   Find more posts by Mr.Scruffy   Foto galerie člena Mr.Scruffy   Click here to Send Mr.Scruffy a Private Message   Add Mr.Scruffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7795440 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív