Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Kebronův pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kebron
Stálý Člen

Karma uživatele kebron - 90% PěstitelskáKarma uživatele kebron - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 47 

celek po 2 měsících Příspěvek č. 33


A ještě foto celku. Nevím proč, ale vždy mi to nějak vyjde, že udělám 6 fotek místo 5

Old Post 10-11-2020 v 14:23 PM
kebron je offline   Profil uživatele kebron   Find more posts by kebron   Foto galerie člena kebron   Click here to Send kebron a Private Message   Add kebron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kebron
Stálý Člen

Karma uživatele kebron - 90% PěstitelskáKarma uživatele kebron - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 47 

10. týden Příspěvek č. 34




Ahoj všem,
tak jsem tady s updatem - měl bych dělat nějaké věci do práce na zítra, ale radši v rámci prokrastinace napíšu report sem

Potom, co se blizny na wedding caku a gelatu dost začaly zbarvovat do oranžova a už jich bylo na palicích víc než půlka v poměru k bílým, udělal jsem ve čtvrtek flushing. Každou kytku jsem prolil zhruba 6l vody s ph 6.5. Na víkend jsem jel pryč a když jsem se vrátil, našel jsem kytičky ve stavu, ve kterém je vidíte vy teď.

Listy Wedding Caku už změnily barvu a vypadají, že už jsou ve finální fázi - alespoň, dle mého oka a Gelato vypadá, že už tam bude co chvíli taky.
Už ze začátku pěstu jsem objednal na aliexpressu kapesní mikroskop, abych mohl sledovat vývoj terpenů, ale bohužel mi stále nepřišel. Shodou okolností jsem ve čtvrtek objednával luxmetr (chci od příštího pěstu vědět jakou intenzitou svítím na kytičky a podle toho upravovat světla), tak jsem do košíku přihodil ještě jeden mikroskop navíc. Už mi došla sms od pošty, že mi ho zítra doručí, takže hned jak přijde, mrknu na terpeny a podle toho přesunu wedding cake do tmy na dva dny a pak cut. Podle letmého pohledu a porovnání ready kytek na netu, mi přijde, že už tam jsme.

U gelata vidím přesun do tmy na konec týdne a 60 day wonder má před sebou tak ještě tři týdny, né-li víc. To mě shodou okolností docela mrzí, protože jak už jsem avizoval na začátku pěstu, tak začátkem prosince se budu stěhovat a možná budu muset stříhnout Wonder dřív, než bude uplně ready.

Co se týče zálivky, tak Wedding Cake a Gelato už dostanou jen vodu 6.5ph s final solution na vyčištění. Wonder dostane klasicky polovinu doporučeného dávkování AHček.

Na příští kolo mám v plánu koupit BioCannu a možná zkusím koupit experimentálně ještě i Jungle inda Box (hlavně protože jsou češi a chci podporovat čechy). Můj thinking behind je ten, že chci mít v boxu 120x120 6 strainů a od každého 2 kusy. Jelikož budu mít ke každému 2 kusy, tak bych jeden hnojil Bio Cannou a druhý JIDB a na konci srovnal výsledky, které odrůdě sedělo víc které hnojivo (výsledky budu zde publikovat). Bude to stát určitě víc peněz, než kdybych jel jen s jedním, ale má analytická povaha a chuť si hrát s více možnostma převládá.

Taky bych chtěl vyhlásit tipovačku, kolik si myslíte, že toho celkově bude.
Budu postupně postovat fotky ze sklizně a vývoj Wonderu. Jelikož je to ještě chvilka, tak svůj tip můžete kdykoliv změnit.
Jelikož jsem vděčný za to, že Grower existuje, kolik rad jsem tu dostal a co vše jsem se zde naučil (a taky že je to můj první ind pěst), tak chci přidat krom Kček i malé ceny.
Takže pro ty co jsou v Praze popřípadě v okolí Uherského Hradiště, tak ceny za tipovačku pro první tři místa:
K+ + pozvání na brčko vzorku dle vlastního výběru + semínko výberu dle vlastního výběru z odrůd co jsem jel.

Vyhlášení nečekejte nějak brzy, protože než bude po curingu, tak to s rychlostí, kterou wonder roste vidím tak kolem nového roku.

Všem přeji hodně štěstí do tipovačky - můj tip, který si tu odkládám je 72g - celkově je na kytičkách 20 hlavních větví (ček) a tipuju že na jedné bude tak 3-5g (ale taky můžu být totalně mimo )

To už je ode mě vše a klasicky posílám klid na duši a přání co největších sklizní

Foto:
1. Celek
2. Wedding Cake
3. Gelato

Old Post 15-11-2020 v 23:02 PM
kebron je offline   Profil uživatele kebron   Find more posts by kebron   Foto galerie člena kebron   Click here to Send kebron a Private Message   Add kebron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kebron
Stálý Člen

Karma uživatele kebron - 90% PěstitelskáKarma uživatele kebron - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 47 

Harvest season is coming Příspěvek č. 35




Ahoj všem,

tak jsem si dneska na poště vyzvedl balíček s mikroskopem a luxmetrem. Myslel jsem si, že mrknu na trichomy a už budou mléčné a Wedcake + Gelato půjdou do tmy. To jsem se ale pletl. Gelato má kapénky trichomů ještě do skleněna a laickým pohledem bych řekl, že potřebuje ještě tak týden. Trichomy Wedding Caku už začali lehce mléčnět, ale furt bych řekl, že tak ze 3 dny ještě potřebujou. Doufám v to, že by mohl do pátku být hotový a než pojedu na víkend pryč, tak bych ho hodil do tmy a v pondělí sklidil.

U 90 day wonder (jak jsem ji překřtil z 60day) je to stále běh na dlouhou trať, ale paličky začínají nabývat na hmotě. Dávám teď poloviční dávky doporučeného dávkování AH ob zálivku.

Rovnou jsem vyzkoušel i Luxmetr a hrozně mě s tím baví měřit hodnoty světla po boxu. Upravil jsem výšku a intenzitu světla tak, aby kolem vrcholků paliček bylo kolem 70 000 luxů. Snad to třeba ještě na poslední tři týdny Wonderu pomůže

To už je z mého rychlého updatu vše, přeji rychlé přežití posledních pracovních dní a hezký víkend
Čus, K.

Foto:
1. celek
2. trichomy Wedding cake
3. trichomy Gelato

Old Post 18-11-2020 v 16:08 PM
kebron je offline   Profil uživatele kebron   Find more posts by kebron   Foto galerie člena kebron   Click here to Send kebron a Private Message   Add kebron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kebron
Stálý Člen

Karma uživatele kebron - 90% PěstitelskáKarma uživatele kebron - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 47 

Konečná Příspěvek č. 36




Ahoj všem,
moc jsem neměl poslední dobou čas a tak jsem sem nepřispíval. Ale jelikož dneska putovala 60 day Wonder na 2 dny do tmy jako poslední z bojovnic, tak jsem si řekl, že by bylo čas updatnout mé první snažení.
Wedding cake i Gelato už jsou 3 týdny po seknutí. Před seknutím šli na dva dny do tmy. Poté byly 9 dnů v sušírně při vlhkosti 50-55%. A teď dva týdny ve sklenicích, kdy jsem jim prvních pár dnů pravidelně otvíral víčka.
Váhu pro první dvě už mám a jelikož 60 DW jde na sušení, tak připomínám tipovačku, kterou jsem zmiňoval výše. K tomu přidávám fotky z mobilu pro představu, jak budu mít čas, tak stáhnu fotky ze zrcadlovky a přidám do dalšího příspěvku.

Foto
1. 60day Wonder dnes v noci
2. Gelato než šlo střihnout
3. Wedding cake než šel střihnout - zjistil jsem, že fotky celé rostliny wedcaku jsou nevím proč rozmazané, tak jediná použitelná fotka tato, ale pro potřeby tipování můžu prozradit, že celková váha gelata byla od 2g vyšší než Wedding caku, tak snad pomůže.

A to už bude ode mě všechno. Doufám, že se Vám daří dobře, nepropadáte Vánočním depresím a květinky hezky rostou. Já mám za sebou hektické tři týdny, kdy to mám jak na houpačce. Další kolo začnu po novém roce po návratu ze svátků s čistě cbd rostlinkama a pokud místo dovolí, tak možná někdy později šáhnu opět i po klasických rostlinkách. Tenktokrát bych si však chtěl zkusit fotoperiodiky + mě láká kombinace Wilma dripu a kokosu.
Zdraví K.

Old Post 09-12-2020 v 10:41 AM
kebron je offline   Profil uživatele kebron   Find more posts by kebron   Foto galerie člena kebron   Click here to Send kebron a Private Message   Add kebron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kebron
Stálý Člen

Karma uživatele kebron - 90% PěstitelskáKarma uživatele kebron - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 47 

Konec Příspěvek č. 37



Ahoj všem,
píšu poslední příspěvek do tohoto vlákna, abych to uzavřel
Trochu mě zamrzelo, že když jsem chtěl rozdávat semínka a šišku za tipovačku, tak se nikdo neozval, ale to už je jedno.
Každá z kytiček dostala 9 dnů na sušáku + pár týdnů ve sklenicích a celkový výsledek je:

Wedding cake: 33g
Gelato: 34g
60 Day Wonder: 39g

Dohromady: 106g

Kuřivo je to super a až budu mít chvilku času, tak napíšu smoke report, ale teď už na mě čeká kámoš a jdeme na brko.

Co se fotek týče, tak palice jsou z trimmingu 60day wonder a na fotkách vidíte tři balení limitovaných semínek od Ripper Seeds, co jsem si nechal ze Španělska poslat. Semínka už jsou zasazená a další kolo už má 10 dnů za sebou. Možná pak vytvořím vlákno třeba až budu přepínat na květ, kdyby někoho zajímaly tyto limitky od RS

Děkuji Všem co tohle vlákno sledovali a přeji úspěšný start do nového roku

Old Post 26-12-2020 v 20:00 PM
kebron je offline   Profil uživatele kebron   Find more posts by kebron   Foto galerie člena kebron   Click here to Send kebron a Private Message   Add kebron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-02-2020 - První pěst IN - 1 odpovědí
13-09-2016 - První pěst - 0 odpovědí
13-09-2016 - První pěst - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1284640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív