Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst QB LM301H 120w + Mars Hydro ts 600
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
bredh
Stálý Člen

Karma uživatele bredh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 33

To: Canaboy-tak to jsi neměl vysoké očekávání ale, v každém případě budeš asi vždy nadšen protože 200+ budeš mít zcela jistě pokaždé a časem mnohem více.

To: psyweed-hele to je dobrá technická takhel jsem to netušil že to je, akorád že na mém LED to neošetřím a je to spíše výjimka když to jde, ale i tak se to zdaleka netahá jako u HPS.
Tak se mějte se borci.

Old Post 24-09-2020 v 16:41 PM
bredh je offline   Profil uživatele bredh   Find more posts by bredh   Foto galerie člena bredh   Click here to Send bredh a Private Message   Add bredh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 34



Update 29.9

Ahoj všem
Čtrnáct dní 12/12 teplotu jsem snad už vychytal. Musel jsme hold začít dřív topit . Teď je teplota ideální: den 25C noc 20C
Zatím snad vše bez problémů. Hnojím 2ml/l alga bloom
Bohužel se mi rozhodil zálivkový režim a některé rostliny musím zalévat v jiné dny než ostatní což mě trochu štve . Zkusím to časem nějak sladit pokud to půjde. Jde hlavně o moji pohodlnost a abych nemusel do boxu každý den kvůli zálivce nějaké z kytek.
S tou zálivkou stejně pořád trochu bojuji. Někdy už nevím co ty kytky vlastně chtějí - jednou vody moc někdy zase málo...no prostě chybí ty zkušenosti. Předchozí kolo jsem to měl už vychytané s 11l květníky tady zase občas bojuji Tak uvidíme

Jinak k předchozí debatě: psyweed- díky za postřehy ke světlům. Určitě by se s tím dalo pracovat, ale já zůstanu u hobby pěstování tak už se mi nechce investovat do dalších ledek, které by byly primárně na růst. Hold to budou malý keříky
Zatím se mějte a pěstu zdar.

Teplota den 25C noc 20C
Vlhkost - lítá si jak chce 40-60
světlo 12/12 30cm
Hnojiva - poloviční dávky 2ml/L
Výška rostlin - cca 35cm

Naposledy upravil Canaboy 29-09-2020 v 14:55 PM

Old Post 29-09-2020 v 13:31 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 35

lej polovicu alebo tretinu co lejes normal a tak to zrovnas max za 2d a potom mozes liat rovnako, kazdy 3-4d

Old Post 29-09-2020 v 17:42 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 36




psyweed > Ahoj skoro jako by mě ty kytky slyšely. Dnes jsem hodil květináče na váhu a všechny skoro stejně vycucaný tak poprvé za dlouhou dobu dostaly zálivku všechny naráz. Tak hurá, teď když se něco nestane tak snad najedu na pravidelnou zálivku co 2-3 dny a dojedu to tak až do konce.

Jinak teď rostou snad nejrychleji. Každé ráno zvedám světla tak o 1-3 cm.
Také jsem čekal v minulém kole jestli se nedostaví nedostatek Cal-Mag. Používám vodu ze studny a když jsem jí rozprašoval na začátku pěstu uvnitř stanu tak nechala na stěnách stopy po minerálech. Je tedy dost tvrdá a zřejmě má tyhle prvky v sobě takže možné vysvětlení proč mě toto nepotkalo.
Přihodím fotky ze dneška ať je tu také nějaký obrázek.
Zatím ahoj

Old Post 01-10-2020 v 16:06 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 37






Update 23.10

Tak po delší době trochu info
Nastaly lehké změny v sestavě.
Měl jsem možnost vyměnit stan za 120x120 tak jsem neváhal. K tomu jsem sehnal silnější Mars TS 2000 takže celkový výkon teď 420w. Výsledek nebude moc relevantní jelikož se začínalo na 80x80 s 220w .

Prostor je teď nevyplněný což je jasné a zřejmě je teď i výkon větší než je potřeba.
Každopádně kytky chlastaj jako vzteklý a co dva dny každá vycucne litr vody s hnojkama a to tak že je hlína suchá skoro na prach. Podle banky za cca 14 dní hotovo.
Teplotu držím pohodově na 25 a vlhkost kolem 45.
Mohl jsem dát do boxu pořádný ventilátor u kterýho jsem snížil výkon a přesto tam rozhání vzduch lépe než ten malý ďábel co tam frčel do teď

Ještě malé zjištění. U mě je nejlepší PH vůbec neupravovat. Voda ze studny má PH tak vysoký že na to ani test nestačil a přesto když jsem se pokoušel PH snížit vždy kytky měli typické flíčky (PH šok) a to jsem upravoval přírodním PH- od biobizz . Nakonec už PH neupravuji vůbec během celého pěstu a kytky si chrochtají blahem. Pro mě celkem zajímavý zjištění (nelejt tam žádný kyseliny ani přírodní)
Zatím pěstu zdar

Teplota 25den 20noc
Vlhkost 40
světla 30cm 12/12
doba květu cca 37dní

Naposledy upravil Canaboy 23-10-2020 v 20:55 PM

Old Post 23-10-2020 v 16:15 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 38



foto

Old Post 23-10-2020 v 16:17 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 39


Jinak na další kolo chci zkusit něco, za co si asi místní groweři budou ťukat na čelo.
Pro mě je to celý pořád spíš zábava a učení se než nějaké závody za výnosy.
Již se klube 5 kousků (critical+) v 20 litrových květináčích
Je mi jasné že to nebude asi ideální indoor pěst dle místních poměrů, ale já jsem na to fakt zvědavej jak malej kluk co z toho vyroste za stromy
No uvidíme sranda musí být ....zatím se mějte

Naposledy upravil Canaboy 23-10-2020 v 18:45 PM

Old Post 23-10-2020 v 16:29 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 40

Ahoj, moc pěkně centrály používáš nějakou training metodu nebo jedeš bez zástřihu a bez zásahu do rostlin? Mám taky QB ale od led ideal astroideal 752čipů růst 12 čipů deep red tak sem zvědavý, co to dokáže časem chci zkusit ten QB od alucraftu ale mají teď všechno vyprodané :/ ať to roste

Old Post 23-10-2020 v 17:28 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 41

Easy Grow > Ahoj a díky.
Kdepak žádný tréning ani zásahy. Jedinej kdo se tu trénuje jsem já sám

Můžu za sebe jen říct ,že když se těm kytkám udělá ideální prostředí (teplota,zálivka,výměna vzduchu,vlhkost) tak 80 procent úspěchu je jistých (z mé malé zkušenosti)
Nikdy jsem nechtěl dělat z toho velkou vědu a mít doma chemickou laboratoř. Jsem rád že si vystačím s jedním hnojivem (alga bloom) a předhnojenou zeminou.

Ten astroideal jsem také chtěl, ale bylo potřeba vzít druhý zdroj pro red chipy a to už se mi nechtělo zase připlácet tak jsem tenkrát vzal právě z Alucraftu LM301H.

Tak držím palce a pěstu zdar

Naposledy upravil Canaboy 23-10-2020 v 19:11 PM

Old Post 23-10-2020 v 17:54 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 42





Tak ještě pár fotek po ranní návštěvě kadeřníka.

Old Post 24-10-2020 v 10:05 AM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bredh
Stálý Člen

Karma uživatele bredh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 43

A to máš v jakém dni květu? Vypadá to slušně macatě

Old Post 24-10-2020 v 14:59 PM
bredh je offline   Profil uživatele bredh   Find more posts by bredh   Foto galerie člena bredh   Click here to Send bredh a Private Message   Add bredh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 44

Dnes asi 38 den květu. Podle banky cca 14 dní až 3 týdny do konce. Seknu podle mikroskopu

Old Post 24-10-2020 v 16:26 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 45






update 1.11

Tak zřejmě poslední foto před kosou. Příští info bude zřejmě až po konci s finálním výsledkem.¨
Vše pokračuje bez komplikací. Vršky jsou podle mikroskopu už OK tak nechám dojet tento týden a půjdou pod kudlu.

Old Post 01-11-2020 v 11:17 AM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 46

daj nejaku mierku k tym rastlinam, aby bolo vidiet velkost ale pekne to mas

Old Post 02-11-2020 v 15:03 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Canaboy
Stálý Člen

Karma uživatele Canaboy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Canaboy - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 47






Ok pár fotek s krabičkou od sirek
Myslel jsem že kosa bude v pátek ale nakonec už ve středu.

Přihodím jednu fotku jak pokračuje můj pokus s 20l květináči (jestli budu reportovat tak už v jiném vlákně)

Old Post 02-11-2020 v 16:27 PM
Canaboy je offline   Profil uživatele Canaboy   Find more posts by Canaboy   Foto galerie člena Canaboy   Click here to Send Canaboy a Private Message   Add Canaboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 48

to su tie Critical+ stale? pekne sa to nafukuje...

20l su myslim o nieco lepsie ako tie 11l ale zalezi jaky prestor mas....lepsie nechat tyzden dlhsi rast, zakorenovac liat nech to cele prerastu.

Rastiliny budu mat viac priestoru a zivin takze to zvysi vynos.
Budes to mat v tom 120x120 boxe? ak ano tak aj 3-4tyzdne daj rast aby sa vytiahli. s jojom alebo dratami ich roztahaj do stran
Na ledkach sa potom len zakosatia/zhustnu listy...

Old Post 03-11-2020 v 13:12 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1156670 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív