Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Důchodce a kytičky VI.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od odo
Tie tyčinky majú nejaký efekt?


ze začátku jsem tomu moc nevěřil (když se objevili škůdci tak jsem volil postřik, ale většinou se muselo opakovat 2x - 3x ) , ale pěstuji i bytové kytky (cca 300 květináčů) a už třetím rokem používám tyto tyčinky (na malý květináč 1 , na velký 2) a jsem spokojený ... občas něco objevím, ale to se mi dostane dovnitř přes okno, ale i tak to funguje, že se ty mrchy v substrátu neusadí a nemnoží se ... navíc se ta tyčinka rozpouští postupně, působí i jako hnojivo a vydrží cca 3 měsíce, takže než padne kosa je účinek 95% a poslední měsíc už v substrátu není po tyčince ani stopy a dojíždím květ i bez tekutého přihnojování - jsem spokojený ...

mimacka

Old Post 31-07-2019 v 15:10 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 34




... 1.8.2019 ... tak jsem dnes vzal na pomoc štafle, abych mohl udělat foto vršků z jiného úhlu pohledu, aby to nedělalo klamný odraz světla a nevypadalo to jako zaplísněné ... ze spodního pohledu je zbarvení opravdu světle zelené až šedivé, že to může na fotu dělat dojem začínající plísně ... byla by to teď škoda - kytky mají už výšku 160 cm ...

mimacka

Old Post 01-08-2019 v 21:43 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 35




... 1.8.2019 ...

mimacka

Old Post 01-08-2019 v 21:47 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 36



... 4.8.2019 ... zdravotní koutek obsadil sluneční kout ...

mimacka

Old Post 03-08-2019 v 23:58 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 37




... 7.8.2019 ... že by už ??? ...

mimacka

Old Post 07-08-2019 v 16:08 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 38


... 9.8.2019 ... na začátku ze zaštípnutých kytek jsem použil tyto řízky s myšlenkou chytnou se nebo ne a ony dnes mají na výšku 120 cm ... posadil jsem je na lepší světelnou pozici (ale i tak je musím občas otočit, aby se trochu srovnali od natáčení za světlem) a na maskování jsou na okně pověšené obyčejné kytky ...

mimacka

Old Post 09-08-2019 v 21:45 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 39

Zaujaly mě ty tycinky, tak jsem si je chtel koupit. Ale po precteni navodu jsem nakonec nekoupil. Jsou urcene, pouze pro okrasne rostliny, a ne pro ty co jsou urceny na konzumaci, protoze aktivní latku rostlina prijima a zustava v rostline. Nechci riskovat, ze se to dostane neco i do květů. Tohle hulit nechci.

Old Post 10-08-2019 v 04:52 AM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 40

Idodo79 - tak presne tohoto sa obávam aj ja

Old Post 10-08-2019 v 07:58 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od odo
Idodo79 - tak presne tohoto sa obávam aj ja


... From to odo , Idodo79 ... tyčinky jsem dával po zasazení začátkem dubna teď je začátek srpna , kytky teprv začnou nakvétat a do kosení to bude trvat ještě cca 6 týdnů ... ptal jsem se u kluků z chemickej a oni mi potvrdili, že ze začátku si kytka něco natáhne, ale jako u každé chemie (hnojení a postřiky není žádnou výjimkou), postupem se účinky a složky ztrácí ... proto funguje ta ochrana hlavně u rostoucí kytky a kořenů, navíc podle návodu se také uvádí ochrana na 10 týdnů až 3 měsíce, potom je tyčinka rozpuštěná, po 4 měsících se při posledním pěstu objevili svilušky, ale ty už na vrostlé kytce neudělali žádnou škodu a beru to jako důkaz, že se ta chemie z kytky postupem času vytratila ... navíc podle velikosti květináče se podle návodu doporučují vložit tyčinky 4, ale já jsem dával jenom po jedné, abych se zbavil počátečnímu výskytu svilušek a případné další havědi ...


mimacka

Naposledy upravil mimacka 11-08-2019 v 21:41 PM

Old Post 10-08-2019 v 22:31 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 42



... 13.8.2019 ... dnešní kontrola a skupinové foto ... dnešní výška zdravotního koutku 190 cm ...

mimacka

Old Post 13-08-2019 v 22:28 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 43

docela brutál beštie Ti tam vyrastajú človeče! Vyzerá to fakt dosť dobre!

Old Post 14-08-2019 v 06:22 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od odo
docela brutál beštie Ti tam vyrastajú človeče! Vyzerá to fakt dosť dobre!


dík, já sám jsem dost vyvalený jak to roste, v minulých pěstech (byli to ale jiné odrůdy) mi to vyrostlo na max 150 cm ... už začalo nakvétání, tak už se to zabrzdí, ale na druhou stranu bude větší zásoba ...

mimacka

Old Post 15-08-2019 v 08:16 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 45

Ahoj sp. Qeen jsem jel pár let z5 a v 15l květináči venku vyrostla 2m a pěkně to voní po citronech😋sklizel jsem ji 1tyden v září tak ať ti to valí cus

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 15-08-2019 v 09:30 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
Ahoj sp. Qeen jsem jel pár let z5 a v 15l květináči venku vyrostla 2m a pěkně to voní po citronech😋sklizel jsem ji 1tyden v září tak ať ti to valí cus


zdarec, dík za podporu ... než se naplno rozjede kvetení tak těch 10 cm to ještě dotáhne ... až padne kosa, bude spíš problém kam to pověsím dolu hlavou ... když oberu asi ten spodek, tak to potom zakrátím ...

mimacka

Old Post 15-08-2019 v 14:26 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 47

Jsem zvedav na výsledek dela pekny baculaty šišky v kvetu je nečim hnojiš?

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 15-08-2019 v 14:36 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
Jsem zvedav na výsledek dela pekny baculaty šišky v kvetu je nečim hnojiš?


hnojiva v příspěvku 22 ... teď za 14 dnů už budou bez hnojení jenom SuperVit ...

mimacka

Old Post 15-08-2019 v 15:10 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3083600 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív