Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W MH/HPS soil AUTOPOT.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 33

Ano přemýšlel jsem nad tím. I mě napadlo prostě koupit topspin zavlahu a na autopot se vykašlat. No ten timer znám mám ho přidaný v setu topspinu ale nevím jak bych ho napojil na 6mm hadičky z nádrže autopotu, šlo by to ale fungovalo by to? Toť otázka

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 19-05-2019 v 18:23 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 34

Jo ty máš z nádrže takový malý hadičky?tak to pak jo... Já mám totiž pořádný hadice co by nefungovalo.... Nastavíš časovač a pokaždé ti to otevře ventil,natece voda a pak by se to zase na dva dny třeba zavřelo



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 19-05-2019 v 21:32 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 35




Ano až autopot o velikosti 12 potů má větší hadičky tuším.
24. Den problém s listy je stále. Poradí mi někdo? Listy zloutnou a některé se pak divně kroutí a jiné se zavírají od okrajů a směrem nahoru. Známý co to viděl tak říkal že prehnojeni ale v době kdy mi to řekl jsem byl s terra Bloom na 3ml místo doporučených max. 5ml tak se mi to nezdá. Nově jsem přidal od AN ancient earth (enzymy) 2ml snad to pomůže.
1. Foto moje hnojky na květ

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 20-05-2019 v 18:58 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 36

nejsem v tomhle dobrej ale muj tip je:
-krouceni:spatny ph-jak je na tom tvuj ph metr?
-tech par zlutejch listu na druhy fotce,na kytce vzadu,bych tipnul def.dusiku-kdy jsi prestal davat grow slozku?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 20-05-2019 v 20:06 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 37

PH 6.5, kalibrace pH metru každý týden. PH up ani Down už neleju, AN mi srovnává hladinu na 6.5 sám. Výtok dnes 6.5-6.6 pH
Bylo těch listů mnohem víc. Na té fotce co říkáš tak v levo. Sem spozoroval že listy zloutnou od středu kytky směrem ven. Listy jsem okamžitě ostříhal abych si nezadělal na plíseň. Grow složku jsem vysadil při přepnutí. Pak jsem četl že někteří lejou ještě pak grow ale plagron to tak v dávkovací tabulce nemá tak se držím tím schématem plagronu.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 20-05-2019 v 21:03 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 38

Já teda používám AN hnojiva, ale taky po přepnutí dávám hned květový hnojky a no problem, ty pilky mi připadají na světelný nebo tepelný šok... Jaké máš teploty a světlo jak vysoko? Ale nějak hrozný mi to nepřijde mmt ty automaty už by měli finišovat ne? Takže proplach? Příště dokup základ od AN ať to máš komplet 😉



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 20-05-2019 v 23:19 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 39

Světelný to není. To jsem kontroloval výšku a ani náznaky nejsou. Teplota den 25-29 °C noc 20-24 °C ta teplota mi dělá problém. Ale zase lepší mít trošku vyšší než mít 16 °C v boxu. Ještě když tam mám CO2 dispenser tak můžu víc. AF no vidím to tak na 2-3 týdny. Teď sem Zapoměl název ale víte o co jde. Jsou stále čirý, ani jeden náznak mléčné. Teď mají přibližně 4 týdny květu. Jojo dokoupim pak pojedu kokos s AN tak uvidím
Edit: jsou to blizny?

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Naposledy upravil Czechanonymous 21-05-2019 v 00:05 AM

Old Post 20-05-2019 v 23:44 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 40






28. Den květu
Po dvou dnech pryč jsem kouknul na stav. Každý strain vykazuje jiné problémy
1. Foto - snad nejhorší důsledky
purple russian auto(kalashnikov seeds)
2. Foto - druhý nejhorší kalashnikov Express
Hodně světlé listy a viz. Foto deformace plochy listů
3. Foto - Jack herer (GHS) také světlé listy od spoda zloutnou
4. Foto - aktuální stav boxu. Nejlépe se daří 1. Trojici euphoria (RQS) a 2x Red poison auto (sweet seeds) všechny mají listy tmavé a palice jedou také hezky 🙂
5. Foto - můj způsob pasivního pritahu jen topení 2000w(stačí mi poloviční výkon) 2m 250 průměr combiflex to je vše
Odtah Black Ops 160 960m3/h, PK CTRL 160 800m3, 10m 160 combiflex (po uvážení jsem ucvaknul rouru hned za boxem)

Nádrž autopotu mi začala vyvádět. PH musím každé 2 dny snižovat z 6.9 což předtím nebylo zítra půjde vypustit a bude nová zálivka.
Sem zvědavý jak zvládnu vyřešit rozdělení zálivky protože automaty půjdou za pár dní na 14 denní proplach vodou

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Naposledy upravil Czechanonymous 24-05-2019 v 17:33 PM

Old Post 24-05-2019 v 17:14 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 41



31. Den květu
PROBLÉM vyřešen! Hurá!
Včera jsem přefiltroval dešťovku. Zkusil jsem vyměnit za vodovodní. Nejspíš to bylo vysokým EC a množstvím hnojek.
Hnojky - terra Bloom 4.5ml, bud candy 2ml, ancient earth 2ml
4. Týden je za námi tak sem vyřadil big bud. Horní listy krásně zelenají. PH 6.3

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 26-05-2019 v 10:41 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 42





36. Den květu.
Automaty dnes naposledy hnojený pak flush.
No ostatní odrůdy mě překvapují, ty palice osypané bílou pryskyřicí jsou euphoria (RQS) (1.foto 1. Kytka) docela mě ta kytka překvapuje. Krásně už bobtnají i 2X kalashnikov Express (1.f. 2.-3. Řada) a Jack herer (2.f. Kytka v pravo) . Na herera jsem ech zvědavý jak dopadne a uprostřed moscow blueberry auto (2.f.) ta má tak extrémně tvrdý stonky že se mi ani nepodařil zlomit (jen zkouška stonek nechci zlomit). A nakonec 2x Red poison auto (3.f.) na pravo je nejsilnější AF, horní palice je ve velikosti 500ml plechovky
Hnojky jsou stále stejné.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Naposledy upravil Czechanonymous 31-05-2019 v 17:57 PM

Old Post 31-05-2019 v 17:40 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 43




Ahoj growers přidávám pár fotek z mikroskopu. Bohužel ta kvalita je špatná tak to akceptujte 🙂
Jinak se chci pochlubit klony z Jack Herera co aktuálně kvete indoor .
Klony jsou 4 a jedou outdoor .
DOTAZ: napadla mě myšlenka co když za měsíc určím nejlepšíklon a ten použiji jako matku ? Stím že za měsíc půjde zpět indoor a pod led světlem budu pěstit. Všechny klony jsem aktuálně zaštipnul. A je možné kytku s kořeny vyjmout z hlíny a dát do dwc bubbleru ? Díky pokud někdo poradí 🙂
Jinak druhámatka ze selekce 20 semen bude sugar Black Rose Fast version regular od delicious seeds tak se uvidí.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 02-06-2019 v 23:29 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 44

Čau, s tím presazovanim z hlíny do vody mám špatný zkušenosti. Opačně to problém není, kdežto takhle ty kořeny z hlíny aspoň mě a kámošovi v aeru i přes dukladnej oplach docela pochcipali a kytka se zberchala až s tvorbou nových.
Mimochodem ten barevnej bordel se nečte vůbec dobře aspoň mě teda.

Old Post 03-06-2019 v 09:20 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 45

Díky za radu. Radši nechám v hlíně.
Ano ani mě ne, zkusil jsem to. Bohužel mi už příspěvek upravit nejde.
Jinak poslední foto těch klonů mi nešlo přidat tak dodávám teď.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 03-06-2019 v 11:13 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 46

Díky nechám ho tedy radši v hlíně 🙂
Jojo. To se vyvedlo chtěl jsem to barevně zvýraznit a odlišit a nakonec to vypadá jako omalovánky.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 03-06-2019 v 12:39 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 47

40. Den květu
Velmi smutná zpráva... Včera jsem upravoval odtah a ráno když jsem přišel kouknout na box málem jsem chytl infarkt. Ventilátor spadl na stínidlo a to se otočilo na bok stanu. Těžkej pacháč spadl na 4 kytky a polamal co mohl. Větve co si myslím že by se chytly sem nadrátoval zpět ke stonkum ostatní s "brekem" odstranil. Vypadalo to strašně. A přišel jsem o dvě poloviny dvou kytek.
Foto není žádné nebyl čas fotit nastaly záchranné práce..

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Naposledy upravil Czechanonymous 04-06-2019 v 12:56 PM

Old Post 04-06-2019 v 12:10 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 48

42. Den květu.
Nějaké ty novinky. AF všechny a 2x Express už flush.
Jediný dopad je na jednom Expressu kde sem smiknul 2 větve aspoň byl test. A všechny nadratovane větve jedou dál jakoby nic 🙂
Teď přidám cca. 10 fotek s trošku vyšší kvalitou.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 07-06-2019 v 00:40 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-12-2019 - 2. Kolo 400/600w MH/HPS autopot - 96 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6693920 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív