Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vaporizéry 2019 - Který vybrat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od GrowPlace


Pokud jde o sluchátka Koss, tak pokud zaplatíš těch 50, - tak ti je vymění jen jednou, kdykoliv. Pak musíš znovu zaplatit.
Pokud Teda přijdou ty nové s kódem, pokud ne, tak už je nevyreklamujes na výměnu.


Ano musíš vždy znovu zaplatit ten poplatek. Kod neni na sluchátkách ale na krabici -nikdy jsem je neposílal v té origo krabici.
Mám jedný již zhruba 8 let, které reklamuji zhruba co 2 roky, hlavně kvůli přerušenemu kabelu.
Jako není to zadarmo- celá reklamace vyjde asi na 300,- včetně pošty tam a zpět, ale lepší než kupovat co 2 roky nové sluchátka za x tisíc.
Poslední reklamace trvala i s doručením necelé 4 dny.

BTW, sorry admíni a moderátoři, že tady řešíme sluchátka

Naposledy upravil Šmoulí Prd 08-03-2019 v 15:32 PM

Old Post 08-03-2019 v 15:22 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milouch08
Stálý Člen

Karma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Milouch08 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 34

Zdravim přemýšlim o koupi vapolizeru kapesniho idealně max do 2000 pro začatek si myslim ze stači už sem jich tu par videl ale nevyznam se tak bych uvital rady díky

Old Post 25-08-2019 v 08:19 AM
Milouch08 je offline   Profil uživatele Milouch08   Find more posts by Milouch08   Foto galerie člena Milouch08   Click here to Send Milouch08 a Private Message   Add Milouch08 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilzzz
Nový Člen

Karma uživatele kilzzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 35

Ahoj, já jsi koupil vaporizér BIG HERO na DAB , nejlepší volba vaporizéru na cestování,nikdo netuší že vaporizuješ a ten účinek po dabu se nedá porovnat s vaporizací sušiny, zato děkuju club420

Old Post 31-10-2019 v 18:58 PM
kilzzz je offline   Profil uživatele kilzzz   Find more posts by kilzzz   Foto galerie člena kilzzz   Click here to Send kilzzz a Private Message   Add kilzzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 36

Já bych doporučil. Dá Vinci, jejich první model jsem pořídil před pěti lety a funguje do dnes. ☮️

Konopí, to já rád..

Old Post 13-12-2019 v 23:50 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 37

DaVinci je super, ja som sa ale nakoniec rozhodol kúpiť PAX3 a môžem len odporučiť.

Doma mám Volcano digital od nemeckého výrobcu Storz&Bickel ale popravde používam ho len zriedka, väčšinou keď som po chorobe a mám zvýšenú citlivosť na horiacu sušinu.

Výhodou vyporizácie je, že človek môže zvaporizovaný materiál použiť znova. Zvyknem z toho robiť maslo. (Googlite AVB - already vaporized bud)

Old Post 14-12-2019 v 21:03 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 38

znova? ako este tam nieco aktivne ostava ci ?

Old Post 15-12-2019 v 14:52 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chicolo
Stálý Člen

Karma uživatele chicolo - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od kilzzz
Ahoj, já jsi koupil vaporizér BIG HERO na DAB , nejlepší volba vaporizéru na cestování,nikdo netuší že vaporizuješ a ten účinek po dabu se nedá porovnat s vaporizací sušiny, zato děkuju club420



taky o nem uvazuju, jak realne vydrzi baterka? 🤔

Old Post 13-01-2020 v 13:46 PM
chicolo je offline   Profil uživatele chicolo   Find more posts by chicolo   Foto galerie člena chicolo   Click here to Send chicolo a Private Message   Add chicolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 40

zdarec, po těch letech bongovani sem uz letos začal pociťovat,ze se mi špatně dýchá, překonal jsem se a sekl i s cigarama.... a prikoupil sem si Volcano Hybrid, stojí sice palbu ale supr, velice spokojen... většinou sem po víkendu byl rád ze se nadechnu a po tom vapu parada ... mam i malé přenosné vapo "Focus Vape" s vodnim filtrem, ale nějak extra me to neuchvatilo, za to ten volcano je super

Old Post 30-01-2020 v 14:26 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 41

Gratulujem k Volcanu. Som nefajčiar a v tejto súvislosti ma zaujímajú tvoje skúsenosti ako huliča s vapíkom. Je vaping iný? Je chuť vapíka výraznejšia - účinok slabší -silnejší. Skrátka ma zaujímajú tvoje dojmy. Diky!

Old Post 31-01-2020 v 08:42 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seam
Nový Člen

Karma uživatele seam - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 2  

Vapo Příspěvek č. 42

Já mám Pax3 komplet balení a naprostá spokojenost,mám ho cca 2 roky a krome toho plíšku který se musí za nějaký čas používání vyměnit je vaporizer v top stavu ,spolu s mobilní aplikací na ovládání je pecka .doporučuju čistit aby měl lepší tah.

Old Post 10-02-2020 v 13:18 PM
seam je offline   Profil uživatele seam   Find more posts by seam   Foto galerie člena seam   Click here to Send seam a Private Message   Add seam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 43

Já jsem si minulý rok pořídil kapesní vapík Boundless CF, vapík jako takovej je fakt dobrej, ale nějak jsem tomu úplně nepřišel na chuť za mě stále brčko kdyby měl někdo zájem tak vapo klidně prodám, mockrát jsem ho nevyuzil takže je prakticky jak novej.

Old Post 20-05-2020 v 14:25 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 44

No tak já jsem jako čtvrtý v řadě pořídil PAX 3.
Jelikož jsem od přírody hračička, od začátku co začali vyrábět PAX jsem se těšil na ovládání aplikací v telefonu.
Teď jsem si konečně PAX 3 pořídil. A najednou jsem zjistil, že Apple stáhnul z AppStore aplikaci pro PAX! Takže mírné zklamání.
Nicméně mi připadá, že jsem do teď něvěděl jak příjemně dokáže chutnat mohutný a bohatý výpar!
Osobně mohu jen doporučit!

Ať se daří!

Old Post 24-05-2020 v 15:14 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5398310 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív