Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jak nepoznají THC v krvi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
das si a nevis
Stálý Člen

Karma uživatele das si a nevis - 86% PěstitelskáKarma uživatele das si a nevis - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 33

nevim jestly sou spesl testy drahy kdyz sem bydlel z matkou tak matka se dohodla s doktorkou a podelaly me jako svin kdyz sem sel na kontrolu tak sem mel prinest moc a nevedel sem ze to poslou na testy no mama nic teda neplatila zacalovala to pojistovna a ja sem jenom cumel no jo no a stejnak ji byly hovno platny nic se mnou neudelala....

Proč pít a řídit ......Když můžem hulit a lítat....
---Rachy-HroTTeK--->
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41712&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 01-02-2009 v 19:22 PM
das si a nevis je offline   Profil uživatele das si a nevis   Find more posts by das si a nevis   Foto galerie člena das si a nevis   Click here to Send das si a nevis a Private Message   Add das si a nevis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOBBY
Stálý Člen

Karma uživatele HOBBY - 90% PěstitelskáKarma uživatele HOBBY - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 34

známej jezdí deně dodávkou balíky.....říkl že ho tam zná každej policajt a že hulí stále taky vědí.Řeší to následovně,maj test jen na sliny a tak sebou vozí citron(tu chemku žlutou v plastu)a jak je vidí tak si dá panáka,vypláchne si usta a polkne...Dali mu už 4x ten proužek do pusi a nic,je vpoho.Kecá nebo je to možné???..... :-)

hobbyho vnitrni

Mas problem? Si smutny? Chces pochovat?
Tak prijd k nam......."Pohrebni sluzba!"

Old Post 20-03-2009 v 19:18 PM
HOBBY je offline   Profil uživatele HOBBY   Find more posts by HOBBY   Foto galerie člena HOBBY   Click here to Send HOBBY a Private Message   Add HOBBY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 35

Taky sem tohle slyšel ... jestli je to možné zjistím, až me chytěj a daj mi papír

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 09-04-2009 v 18:23 PM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalapu
Stálý Člen

Karma uživatele Kalapu - 84% PěstitelskáKarma uživatele Kalapu - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 36

hmm, v tomhle by me teda spis zajimalo, jak to je s psychoaktivnima latkama a rychlosti jejich rozkladu v tele. jestli se nepletu, ty orientacni testy (slinici papirky a podobny hovadiny pro skolni fizly a jim podobny vymatly) nejsou na pritomnot psychoktivnich latek, ale spis zjistujou stopu, ketrou ty latky zanechaly v tele (tu zacnou nechavat okamzite, jak je telo zacne rozkladat, takze hned). Ale to by logicky znamenalo, ze muzes mit treba od policie pozitivni test na marihuanu, i kdyz uz nejsi pod vlivem psychoaktivnich latek, resp. je jejich mnozstvi stopovy.. Nevim jak to je, ale podle myho, kdyz mas tendle pozitvni nalez za volantem, tak stejne musis na krev, protoze ty papirky jsou jen orientacni test imho. Mno a z krve uz by se dalo zjistit, ze vlastne v dobe rizeni uz clove nebyl pod vlivem, akorat, ze si zahulil nekdy vcera... Ale to neni nijak postihnutelny, protoze uzivani u nas trestny neni, jestli se nepletu... Takze imho, i kdyby cloveka zastavili, muze nastat stuace, ze uz zhulenej neni, a normalne to po krevnim testu porste uhada, a zadny body ani ridicak mu nevezmou... Ale nevim, nejsem nijak estra kovanej ani v biologii, ani v pravu.. Esli tu nekdo takovej je, at mi tuhle domnenku vyvrati, protoze ja proste ziju porad v tomhle mym sebeklamu, ze bych to proste uhral..

Old Post 18-06-2009 v 16:48 PM
Kalapu je offline   Profil uživatele Kalapu   Find more posts by Kalapu   Foto galerie člena Kalapu   Click here to Send Kalapu a Private Message   Add Kalapu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné heja heja...... Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Kalapu
Ale nevim, nejsem nijak estra kovanej ani v biologii, ani v pravu.. Esli tu nekdo takovej je, at mi tuhle domnenku vyvrati, protoze ja proste ziju porad v tomhle mym sebeklamu, ze bych to proste uhral..

Zdravim preji prijemne cteni
-----------------------------------------------------------
Pokusim se zodpovedet jak to s timhle tematem je, predem upozornuju ze nikoho k nicemu nenavadim a nikomu nic nepodsouvam!Tyto vety by mohly pomoct kolegum tak se o ne rad podelim...

testy na drogy za volantem, se delaj treba ze slin...daj Ti testy na miste, normalne treba ocucas hlavne jazykem tycinku(spusobu je vice, to neni vubec dulezite) pilicista ji vlozi do testru, to cely sledujes, musis po cca 15-cti minutach stravenych s klukama v kombinezach se na dyspleji zobrazi hned nekolik (5 az7) latek, na ktere bys mohl byt aktivni, pozitivni, pocinaje thc, kokajnem, nejakejma amfetamina konce...no a stane se ze si aktivni napr. na THC jenze! jde o to nepriznat na miste, ze si ten den neco pozil - to je nesmirne dulezity, protoze v tvy nepritomnosti musi policajt do spravy napsat, jestli si se priznal nebo ne!!! no pak se to resi jako prestupek:§ jede se na moc ..nachcijes a jedes domu, ani papiry Ti na miste nesmi vzit, protoze sami nevi jestli si aktivni zrovna v hodinach pusobnosti dotycny latky, kterou mas byt ovlivnen a reknou Ti nashledanou....
Pak Ti pride normalne predvolani k tyhle veci tak za mesic od toho co se Ti to stane ...no a na dopravnim - porad se to resi jako prestupek, dokavad Ti to neprokazou , to je dulezity vedet ..no a tak teda na tom dopravnim prides pred toho chlapka co ma Tvuj pripad na starosti a tomu reknes nasledujici(on uz mezitim jestli bude v klidu Ti oznami ze v zapisu od policije stalo ze si uvedl ze si nepozil zadnou latku !!!
):"D"

Ty se musis vyjadrit :
cely den sem zadnou latku nepozil, a i kdyz se nalezlo v moci stopove mnozstvi one latky , neni zadna tabulka urcujici, ze latka je aktivni zrovna tu hodinu, a ze nebylo toto stopove mnozstvi nalezeno z minulych dnů dale uvedes, ze si se treba pred tydnem pohyboval v prostredi, kde se marihuana kourila treba konzert party ..ale ze si 100procent jistej ze si ten den nic nepozil) no a je to prestupek ...nic a zadna pokuta nic Ti nevemou ani tak .....jediny jak by Te hned zadelali by bylo kdybys to namiste priznal policajtum..ale to by udelal je blazen tak vesele rizeni doufam ze to ma trochu hlavu a patu

Old Post 18-06-2009 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

no já bych volil jinej postup-pokud jsi nehulil, ale ze slin nebo z moči najdou stopy thc, tak trvat na okamžitém odběru krve a testu z krve-i s tím, že si ho budeš muset zaplatit. Ale fakt hned, protože po delší době by mohl soud takový test považovat za neprůkazný-viz všichni ti opilci po nehodě, co náhodou v šoku utečou a objeví se za půl dne bez alkoholu v krvi Negativní krevní test je pro soud jednoznačný důkaz a jsi z toho venku. Jinak před těma policajtama žádný prohlášení, jen odpověď NE na otázku, jestli jsi pod vlivem návykové látky, nic neříkat, nevysvětlovat, nevymlouvat se, jen trvat na tom, aby tě odvezli na krev, pokud by nechtěli-je to od nich šméčko a zřejmě by tě chtěli psychicky dostat, abys jim dal ze strachu úplatek. No a jestli jsi hulil, tak dobře ti tak

Old Post 07-08-2009 v 12:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Horticulturista
Nový Člen

Karma uživatele Horticulturista - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 39

čégo přátelé, myslím, že hlavně záleží kde vás policie "chytne", jak to tak pročítám tak se mi zdá že jinej kraj, jinej mrav. Jelikož jsem si tuto nepříjemnou situaci už prožil, tak něco povykládám. Jedu si tak kárkou nezhulenej (před jízdou nehulím, možná tak na kole, ale v autě si to nedovolím a taky nechci), 2 dny před křížkem s policií jsem nehulil, myslel jsem že jsem čistej, ničeho jsem se nebál. Tak jim tak zastavím, no klasika, "pane řidiči, alkohol a takove pičoviny...... a travička byla?" na to já:"ne" a další věci popravdě. Tak strašně arogantní pán policajt mi dal test na pot, kterým se má třit o čelo, tak jsem učinil. A ejhle, po 10 minutách téměř neviditelný proužek indikuje stopu THC v potu. Takže jízdá policejní kárkou do nemocnice, nejprve na moč, kde tedy zjistili, že testík na pot nelže. Jenže já, "chytrá" hlava, předem načtený z groweru jsem se začal "odvolávat" na aktivní a neaktivní složky THC a že bych chtěl jíd na krev to poladit, že říkam pravdu. Mezi tím mi arogantní pan policajt začal vtloukat do hlavy "co vy mladí si myslíte! Na žádné aktiv. a neaktiv. složky my nehrajeme! Mámé posudky z lékařské fakulty....." a solil další pičoviny. No pak, na základu testu z moči mi odebral ŘP, pak jsem tedy šel na krev a teď už jen čekám kdy mi dojde domů dopisek.
Jsem zvědav co v tom jejich "správním řízením" poladili, každopadně do nich půjdu ještě nahustit..... toť můj příběh
To jen na to jak to doopravdy chodí

Zůstaň blízko stromu, aby ti ovoce padalo k nohám.
(staré holandské přísloví)

Old Post 07-08-2009 v 21:05 PM
Horticulturista je offline   Profil uživatele Horticulturista   Find more posts by Horticulturista   Foto galerie člena Horticulturista   Click here to Send Horticulturista a Private Message   Add Horticulturista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od 36 CHAMBERS

ale sem skalen:
aha...

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 08-08-2009 v 08:52 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Horticulturista
Nový Člen

Karma uživatele Horticulturista - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 41

jsem rád že sem tě takhle rozesmál, stalo se mi to trochu dřív než si popsal jak se proti tomu branit, věděl jsem jen o aktivních a neaktivních složkách, tak to sem se do něj snažil nahustit. nevim, nevyznám se v zákonech (neznalost zákona neomlouvá) jsem magor že jsem to tak nechal. Jinak ještě ten kousek příběhu jak jsme byli v nemocnici, nachcal jsem jim teda do toho kelímku, odnesl to sestřičce, počkal jsem tak 10 minut mezi tím jsem jim vypisoval různe informace, a pak teda přišel že "to tam je" tak jsem chtěl teda na krev, aby zjistili, že THC je již neaktivní, ale hned jak jsem to dořek tak mě sundal tím, že co si myslím...... a že "tráva je v tobě až týden" a že mají ty posudky z té fakulty nebo co. tak vzali mi krev a alou domů. ted čekám až si mě předvolaj nebo co....
Jinak celej příběh nebyl myšlen jako že lžeš že se tak bráníš, ale popsal jsem tedy mou blbost

Zůstaň blízko stromu, aby ti ovoce padalo k nohám.
(staré holandské přísloví)

Old Post 10-08-2009 v 08:32 AM
Horticulturista je offline   Profil uživatele Horticulturista   Find more posts by Horticulturista   Foto galerie člena Horticulturista   Click here to Send Horticulturista a Private Message   Add Horticulturista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

hehe jojo sory, sem byl skalenej jako motyka........
No tak to je divný že Ti vzali ty papíry namístě.....ale ještě čekáš na to předvolání, tam to tomu chlápkovy řekni jak sem popsal a třeba Ti je ještě vrátí pořád to je jako přestupek než Ti to dokáže, ale jako koukam no, tak dej pak vědět jak to dopadlo, ať máme víc případů z reality dík...

Old Post 10-08-2009 v 11:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 43

Tak jsem hledal hledal,ale tento thread je nejmladší z těch co se tímto tématem zaobírají.... Jdu za 20 dní cca na vstupní zdravotní prohlídku do Armády ČR .budou mi dělat vyšetření moči,ale nevím jestli i přímo na drogy,nebo jen na přitomnost bílkoviny kvuli zánětům atd... Kamarád studující medicínu mi tvrdí že se test na drogy nedělá,ale spousta jinejch je přesvědčená o opaku.Prosím ty,co maji konkrétní zkušenost s testy do ozbrojených složek ČR,nebo se pohybují ve zdravotnictví a mají k tomu co říct,ať mi poradí.

A ješt dotaz,když se proleju vodou a B-complexem tak asi nebuduvycházet v testech "zdraví" ... nebo? Díky všem

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 25-01-2012 v 10:31 AM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Dev1lagain
Tak jsem hledal hledal,ale tento thread je nejmladší z těch co se tímto tématem zaobírají.... Jdu za 20 dní cca na vstupní zdravotní prohlídku do Armády ČR .budou mi dělat vyšetření moči,ale nevím jestli i přímo na drogy,nebo jen na přitomnost bílkoviny kvuli zánětům atd... Kamarád studující medicínu mi tvrdí že se test na drogy nedělá,ale spousta jinejch je přesvědčená o opaku.Prosím ty,co maji konkrétní zkušenost s testy do ozbrojených složek ČR,nebo se pohybují ve zdravotnictví a mají k tomu co říct,ať mi poradí.

A ješt dotaz,když se proleju vodou a B-complexem tak asi nebuduvycházet v testech "zdraví" ... nebo? Díky všem


Jestli na to máš 20 dní, tak je to ažaž na to aby se ti vyplavily všechny problemový složky z moči. Pokud si chceš bejt 100pro jistej, tak se koukej pořádně potit a poctivě prolejvat pitim. Kámoš už má tohle za sebou a jako víkendovej kuřák vynechal dva víkendy aby měl jistotu a pohodajazz

Old Post 25-01-2012 v 16:09 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od clender
čau chci se zeptat když pudu k doktoroj na nakej odběr moč krev zjisti to nebo sou to jen spešl testy PS:měl sem uplne minimum jen sem zkousel
kolik ti je vole...12-13 čekátě prohlídka a dal sis práska?

Old Post 25-01-2012 v 19:45 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 46

20 dní nehulit??? .... uuf.... Proto právě zjištuju jestli to tam dělaj nebo ne ....

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 26-01-2012 v 08:58 AM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Dev1lagain
20 dní nehulit??? .... uuf.... Proto právě zjištuju jestli to tam dělaj nebo ne ....


... nechcu nic rikat, ale kamos, ktery sel delat na jednu vrtnou plosinu na otevrene more musel projit testem na drogy a kvuli toho nemohl 3 mesice hulit (thc se rado uklada v tukove tkani ...), takze jestli si myslis, ze 20 dnu je moc tak to good luck...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-01-2012 v 16:41 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Dev1lagain
Tak jsem hledal hledal,ale tento thread je nejmladší z těch co se tímto tématem zaobírají.... Jdu za 20 dní cca na vstupní zdravotní prohlídku do Armády ČR .budou mi dělat vyšetření moči,ale nevím jestli i přímo na drogy,nebo jen na přitomnost bílkoviny kvuli zánětům atd... Kamarád studující medicínu mi tvrdí že se test na drogy nedělá,ale spousta jinejch je přesvědčená o opaku.Prosím ty,co maji konkrétní zkušenost s testy do ozbrojených složek ČR,nebo se pohybují ve zdravotnictví a mají k tomu co říct,ať mi poradí.

A ješt dotaz,když se proleju vodou a B-complexem tak asi nebuduvycházet v testech "zdraví" ... nebo? Díky všem

Tě asi moc nepotěším, kámoš je u armády a přestal hulit úplně, protože jim začli dělat testy na drogy celkem pravidelně, ale viděl jsem ho naposled cca před rokem, takže jak to je teď nevím a asi taky záleží kam půjdeš druhej kámoš je taky u armády a ten zas pro změnu na testech nebyl vůbec.

Machete siempre tiene la razón

Old Post 26-01-2012 v 17:26 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8780600 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív