Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Asi s tim prestanu... :(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 33

Heh, to je dost těžký říct, kolik špeků z jedný kytí, páč je kytí a kytí a špek a špek, že... Kdybych to nějakým způsobem aproximoval (čistě dle mejch zkušeností), tak hodně...

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 13-06-2003 v 19:44 PM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 34

Moje rada zase zní nech tomu volnej průběh, když enbudeš mít chut nekuř, když trochu jo tak si dej, pozvolna se prohulíš do krásných stavů, které ti bude leckdo závidět...

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 14-06-2003 v 22:00 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

To Euro-tele: Dalajlama někde říká, že se setkal vícekrát s lidmama pod vlivem drog a že má pocit, že je drogy připravujou o určitej stupeň rozlišování .. a pak ještě, že Vnitřní duchovní růst se má uskutečňovat pomocí vnitřních a ne vnějších prostředků .. převedeno na fyziku .. zdánlivě běháme na 9 Voltů, protože furt něco řešíme, ospalost malátnost a tak .. dás si špeka a jedeš na 48 Voltů .. ovšem pouze nějakou dobu, pak si deš ubalit znova hihi .. a co s tím ?.. na dálným východě, středním východě, kmeny v africe i ndiáni v americe měli marihuanu a drogy vůbec vychytaný v tom, že je někdo zasvěcoval, pročišťovali se několikadenníma rituálama a využili všechno dostupný pro co nejlepší kvalitu stavu a pro Poznávání .. na západě jsme tak degenerovaný, že "šipku" jménem drogy zneužijeme pro ještě intenzivní požitek těla (zvýrazněnej sex, vyžraná lednice, nesmyslný neovládání se při záchvatech a výbuších všelijakých pubertálních emocí atak podobně .. jestliže se Vám to zdá příliš kritické a negativní tak jen a pouze konstatuji, že potenciál je v nás a že kytky vyvolávají naší Životní sílu proti gravitaci .. toť vše .. každej má co chce tak co stim .. hehe

Old Post 15-06-2003 v 16:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Euro-tele
Stálý Člen

Karma uživatele Euro-tele - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 36

ehm, nejak me to nesedi k tematu, ale diky za upozorneni

Old Post 15-06-2003 v 18:13 PM
Euro-tele je offline   Profil uživatele Euro-tele   Find more posts by Euro-tele   Foto galerie člena Euro-tele   Click here to Send Euro-tele a Private Message   Add Euro-tele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 37

Euro: ale jo, k tematu to sedi uplne...
Je to presne o tom proc a za jakym ucelem konopi uzivame a co si z nej a jeho sily bereme do bezneho zivota. Zda nas dokaze obohatit, ci nedokazeme rozpoznat jeho moc a pak hledame jen a jen ty pozitky tela, jak trefne zminil imyou.
Ale nic neni tak cernobile, jak tu popisuji.

P.S. ani ty pozitky telesne nejsou tak k zahozeni ale nemelo by to byt JENOM. Pripravis se potom o mnoho a mnoho pozitivniho, co konopi dokaze cloveku dat.

Old Post 16-06-2003 v 09:14 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 38

požitky těla?! já teda neznám nikoho kdo by si šel zahulit s tim, že se pak těší jak vyžere ledničku, to žraní je spíš vedlejší účinek dle mě

a jinak, myslim, že drtivou většinu huličů právě ty nekontrolovatelný záchvaty smíchu a ta sranda co u hulení ve více lidech je, na tom tak baví

jestli už se nedokážete smát, tak je mi vás docela líto

nektěří tady neustále mluví o nějaký svobodě mysli, či co, moc to teda nechápu, (myslim že určití lidi kolem toho dělaj zbytečný pozlátko. který neni na místě svobodnou mysl mám už hodně dlouho a nikdy sem na to nepotřeboval hulení, nejlíp si stejně popřemejšlim když nejsem zhulenej, vono takový to myšlení ve zhulenosti, je stejně celkem o ničem, protože jak je známo každej hulič dokáže ve zhulenosti přemejšlet na naprosto banálníma věcma a udělat z toho problém světa

hulení je pro mě spíš něco jako životní styl, názor, víra či cesta (no dost divný přirovnání) ale tak to vidim, baví mě ta pohoda, ta radost a to sblížení s přírodou, když dělám všechno pro svý kytky a když pak vychutnávám plody celoročního snažení

jen doufám, že mi ta sranda a ten smích vydrží stále (i když už to neni jako ze začátku po 9ti letech hulení se smělu stále a rád

pokuď někomu připadá, že když se lidi sejdou, zahulej, zasmějou se, pokecaj o věcech a hlavně maj dobrou náladu a jsou v pohodě, že je to plejtvání potenciálu hulení, tak mě to teda nepřijde, ba naopak

omluvám se, protože k tématu je to mimo mísu, ale nedalo mi to

Old Post 16-06-2003 v 09:25 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

hehe je TO fackt JEDNO .. já p?eju v?em ?t?stí ..

Old Post 16-06-2003 v 12:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astahoe
Stálý Člen

Karma uživatele Astahoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 40

Těžko říct jestli děláš dobře,ale je to tvoje právo.Ale já na tom byl ze začátku stejně.Tráva má totiž obrácenou odolnost to znamená že čím víc hulíš tím mín toho potřebuješ ,tvoji kámoši už asi maj něco za sebou.........

Kuřte cíga a mějte rakovinu,
Chlastejte a bějte pupek jak magor,
Hulte a mějte vypracovaný břiho vod smíchu

Old Post 18-06-2003 v 16:07 PM
Astahoe je offline   Profil uživatele Astahoe   Find more posts by Astahoe   Foto galerie člena Astahoe   Click here to Send Astahoe a Private Message   Add Astahoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
runner
Nový Člen

Karma uživatele runner - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 41

Podle me zkusenosti je nejdulezitejsi pri prvni hulbe nalada a okoli. Muj kamos me zhulil jako prase a trval na tom, aby jsme se sli projit do parku. Sli jsme pres cely mesto a ja mel pocit, ze se na mne kazdej diva a bylo mi to mirne receno neprijemny ( mel jsem napr. pocit, ze me kazdou chvili prejede auto atd.). Pak jsme asi tak dve hodiny sedeli v tom parku ... a ja si toho fakt moc neuzil. Domu jsem prisel totalne na sracky a probral jsem se z toho az pozde v noci...

... druy den u nas nikdo nebyl doma a ja jsem si rek, ze dohulim ten zbytek a necham toho ( prece to nevyhodim, ze? ). Zahulil jsem jedno sklo, sednul jsem ke komplu a prozil jsem ty nejlepsi chvile svyho zivota )

Pouceni z toho plyne, ze aby to pro tebe bylo vono, musis hulit v prijemnem prostredi a dobry nalade...

Old Post 18-06-2003 v 21:46 PM
runner je offline   Profil uživatele runner   Find more posts by runner   Foto galerie člena runner   Click here to Send runner a Private Message   Add runner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Euro-tele
Stálý Člen

Karma uživatele Euro-tele - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 42

Dnes jsem mel ve skole s kamosem cely sklo, ani to se mnou nehlo... Mozna ze od toho hodne ocekavam, ale ted jsem v jadru problemu, neda-li me to to co od toho ocekavam, je to pro me zbytecna vec, ktera me bude jeste k tomu kazit zdravi. Takze The End

Old Post 20-06-2003 v 19:01 PM
Euro-tele je offline   Profil uživatele Euro-tele   Find more posts by Euro-tele   Foto galerie člena Euro-tele   Click here to Send Euro-tele a Private Message   Add Euro-tele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 43

Chlape nevzdávej se tak lehce páč jinak příjdeš o opravdu krásné chvíle v životě
Sežen si poradny skank smotni si brčko a vyhul si jej, opakuj do té doby než se pořádně zhulíš, pokud to nepomůže sežen si ještě víc skanku a udělej z něj pořádný mlíko a pro jistotu jej vypij sám, jestli ani to nezabere tak seš asi nějakej robot nebo nevím

Ještě je tady další, poslední možnost a tou je hashish, ten stoprocentě musí zabrat!

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 21-06-2003 v 19:44 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 44

Másis si to poradne umet uzit nic vic a jestli to je ze zavcatku tak par speku vydrzis úpak to musi prijit me to nedelalo niic na poprvy a napodruhy pak uz jo a po 2mesic to uz byly brutality a kdyz t to nechutna tak to nehul nikdoo te nenuti

Old Post 22-06-2003 v 21:57 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nacochatu
Nový Člen

Karma uživatele nacochatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 45

2E-t: hele ono vážně záleží na tom prostředí. škola podle mě není to pravý. jestli letos pěstuješ, tak pokračuj a až si to na podzim zahulíš tak uvidíš jestli ti kytičky něco dají.
moje první zkušenost s jointem byla příjemná. bylo to v parku, pod stromem, svítilo sluníčko, přítelkyně to ubalila a společně jsme to vykouřili. pamatuju si jak jsem potom vstal a procházel se mezi nejnižšíma větvema stromů a zažíval velice příjemný opojný pocit. tenkrát to byla venkovka a nikdy na to nezapomenu.

osobně si myslím, že si k tomu co kytky dávaj musí každý najít svojí cestičku a tu mu nikdo nevyšlape.

ono to není jen o tom se vysmažit...

Old Post 23-06-2003 v 12:02 PM
nacochatu je offline   Profil uživatele nacochatu   Find more posts by nacochatu   Foto galerie člena nacochatu   Click here to Send nacochatu a Private Message   Add nacochatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6935730 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív