Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 8 a 1/2 Trueberry pod GROW-MAX 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

51 dní 12/12 Příspěvek č. 33






Zas**ný de**lní PADLÍ!!!!! Prostě nemůžu mít jediný kolo bez toho, aby se něco podělalo...






Vše TB 5

Old Post 20-04-2013 v 12:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od shefin
čest.tvl ja jsem měl box naprosto zamořený sviluškama a molicema a neřešil jsem to a dojelo to docela slušně.Neuploudoval bys jak to padlí vypadá?Asi jsem s tím ječště neměl tu čest


Zdravím, jo tak ony to nějak dojedou, ale chtěl jsem jim poskytnout co nejlepší péči a luxus a dojet je v co největším ideálu a tohle se ideálu neblíží ani omylem všechno, co bylo napadený jsem oškubal, tak když se to vrátí, tak ti to nafotím, ale upřímně řečeno doufám, že nebudu muset


citace:
Původní příspěvek od Chirurg
čau, já zastavil padlí i v 50. dnu květu, normál sem to nastříkal aj k palkám! Bioton je na to cajk a není to chemie! Jinač sem to i jednou podcenil, to bych už tedˇ raději kytky vyhazel než to dojížděl dokonce! (bylo to fakt dost) Skurvená nemoc atˇ se daří máš to ok!


Já už na to právě nic moc stříkat nechci, bojím se plísně, to víš, přeci jen už jsme někde v 55. dni květu. Jeden kolega mi doporučil peroxid, tak o tom ještě zauvažuju a uvidím, jak to bude vypadat, až přijedu domů a buď tím biotonem nebo peroxidem to šplíchnu, jinak kdyby to bylo dobrý, tak to asi nechám být a uvidím, co to udělá, snad to už těch 15 dní nějak doklepeme.


Jinak musel jsem snížit výkon GM zas na 150W, začínalo se to připejkat, ale o víkendu bych to chtěl nějak pořešit a zkusit to zas přepnout zpátky na 250W, tak uvidíme... Nechci to tam nechat pražit, když u toho nemůžu teď několik dní být a kontrolovat to.

Hnojil jsem teď v pátek 2 ml/l Enzymy, 4 ml/l bloom a 1 ml/l grow a bylo to asi i poslední hnojení vůbec a nechám to dojet už jen na enzymech a vodě nebo dám možná ještě jednou enzymy + 2ml/l bloom ale grow už ne. Uvidíme, o víkendu mrknu na barvu trichomů a rozhodne se.

Old Post 24-04-2013 v 00:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

56 dní 12/12 Příspěvek č. 35






enjoy...




TB 5












TB 5















TB 1
















TB 5












TB 1


.

Old Post 25-04-2013 v 21:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36


citace:
Původní příspěvek od shefin
čest.tvl ja jsem měl box naprosto zamořený sviluškama a molicema a neřešil jsem to a dojelo to docela slušně.Neuploudoval bys jak to padlí vypadá?Asi jsem s tím ječště neměl tu čest



Takhle...

Old Post 27-04-2013 v 23:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

58 dní 12/12 Příspěvek č. 37




Celek....
Kontroloval jsem trichomy a jsou ze 70-80% čirý.

Old Post 27-04-2013 v 23:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38


Zlepšovák proti plísni a vysokým teplotám
samozřejmě na tom je ještě neprůsvitná tkanina kvůli zachování periody

Takže od zítřka zas zkouším 250W.

Old Post 28-04-2013 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

62 dní 12/12 Příspěvek č. 39




Tak už se nám to docela blíží...
Plánovaná kosa bude mezi 10. a 12. květnem, to znamená po 71-73 dnech květu, uvidíme podle trichomů.

Přepnul jsem to zpátky na 150W, za prvé už palice nebobtnaj a za druhý s otevřenou skříní se prostě nedá spát, když je skříň zavřená, tak díky sonoflexu to TTčko není až tak slyšet, ale když se otevře, tak je to hrůza.


Jinak se mi ty mikrofony moc líběj. Je to parádní genetika, ale řekl bych trochu náročnější na pěstování a náchylnější na padlí. Ale to je způsobeno i mým nepříliš ideálním prostředím, každopádně takovýhle palice jsem pod 150W rozhodně ještě neměl a nejspíš ani pod 250W
A už mám připravený i nádherný řezy na příští kolo, thread vznikne co nevidět, máte se rozhodně na co těšit a hlavně teda já

pH zálivky - 6,5
pH výtoku - 6,0
(trochu ho zvednu, chtělo by to těch 6,3-6,5)

Holky jsou už 12 dní na čistý vodě, průplach rozhodně nechci podcenit! Bude to dobrota







Trueberry 1







.

Old Post 01-05-2013 v 22:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40




.




















Trueberry 5











.

Old Post 01-05-2013 v 22:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41




.




















Trueberry 10









.

Old Post 01-05-2013 v 22:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Čus!
Tak který pheno by stálo za to ponechat, já jsem teda stále a pořád pro tu pětku, jednička taky neni špatná a ta desítka bych řek že nic moc.
Kdyžtaxi to pak smaž, protože mi obyčejní smrtelníci svoje příspěvky z mě neznámýho důvodu mazat nemůžem.
A ať to tam zdárně doválčíš

Naposledy upravil 02-05-2013 v 06:38 AM

Old Post 01-05-2013 v 22:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Čus!
Tak který pheno by stálo za to ponechat, já jsem teda stále a pořád pro tu pětku, jednička taky neni špatná a ta desítka bych řek že nic moc.
Kdyžtaxi to pak smaž, protože mi obyčejní smrtelníci svoje příspěvky z mě neznámýho důvodu mazat nemůžem.
A ať to tam zdárně doválčíš


Já bych s konečným verdiktem radši ještě počkal na usušení, zvážení a ochutnání, ale z toho, co zatím vím, s tebou musím souhlasit. Pětka vypadá "nejnadupanějc" a rozhodně bude mít největší výnos, jednička je v těsném závěsu a po přepnutí se táhne možná o trošičku míň než pětka.
Desítka se táhne nejvíc a sama o sobě by nebyla vůbec špatná, ale když mám tu možnost pěstovat s ní zároveň jedničku a pětku, tak desítka prostě trošku zaostává

Old Post 02-05-2013 v 07:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od scorpicco


Já bych s konečným verdiktem radši ještě počkal na usušení, zvážení a ochutnání, ale z toho, co zatím vím, s tebou musím souhlasit. Pětka vypadá "nejnadupanějc" a rozhodně bude mít největší výnos, jednička je v těsném závěsu a po přepnutí se táhne možná o trošičku míň než pětka.
Desítka se táhne nejvíc a sama o sobě by nebyla vůbec špatná, ale když mám tu možnost pěstovat s ní zároveň jedničku a pětku, tak desítka prostě trošku zaostává

Tak to rozhodně, ale už jsme to přece jen párkrát kvetli a ta pětka vypadala vždycky nejlíp, dokonce i z pod toho CFL co si tady tak blbnu doma vypadala a i podle člověka co mi dal ty semena chutnala nejlíp, ale samozřejmě držím stále všechny tři phena, dvě už jsem zrušil, nějak ke konci, po nějaký tý tipovačce, sem flusnu nějaký fotky všech pěti phen z pod šestky, ať to tady můžem posrovnat

Naposledy upravil 02-05-2013 v 08:28 AM

Old Post 02-05-2013 v 08:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45


pokus o makro, bohužel při rozsvícené výbojce

Old Post 04-05-2013 v 06:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

66. den 12/12 Příspěvek č. 46






Dneska proběhl pořádný průplach ve vaně, bez hnojiv už jsou holky 16 dní.

Ale hlavním důvodem, proč sem ty fotky dávám, je to, že vám chci ukázat, že i když dost věcí pokazíte, i když nemají kytky rozvna ideální prostředí a to od pH, teploty po velikost prostoru, i když vás postihnou takové věci jako třásněnky a padlí... tak i přes to, když máte dobrou genetiku, tak můžete mít velmi pěknou úrodu


Foto: Trueberry 5

Old Post 05-05-2013 v 12:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

71 dní 12/12 Příspěvek č. 47




Opravdu už nevím, co k téhle genetice dodat. Snad jen že...




tohle je SPODNÍ palička TRUEBERRY...














a tohle jsou hlavní palice












oboje pheno 5






A TO VŠE POD 150W !!!
V neděli (73 dní 12/12) přijde kosa.



Nezbývá než smeknout před matkářem, který už se tu profláknul a poděkovat mu za to, že mi poskytl parádní řízky na toto kolo. Musím vyzdvihnout skvělou domluvu s ním a velikou ochotu. Už jsem tu pár lidí poznal a musím říct, že on je jeden z těch, se kterými budu velice rád nadále spolupracovat.

Old Post 10-05-2013 v 23:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

.

DNESKA PROBĚHLA SKLIZEŇ!!!



Pokud máte chuť, můžete si tipnout výslednou váhu všech 9 kytek, tzn. 3x TB1, 3x TB5 a 3x TB10. Zároveň můžete ke svýmu tipu napsat i to, jaký pheno se vám libilo nejvíc.

Díky za sledování

Old Post 12-05-2013 v 22:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4365000 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív