Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Jak to dělá Pan Pampalán, aneb 250W HPS.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 33








Zdravím včechny přátelé zeleného listu ,
měl jsem trochu nadupaný víkend a proto jsem se s novinkami ze skříně opozdil. A teď k věci...

Předpokládám že Dominy čeká tak maximálně 14dní života, a holky vypadají fakt šťavnatě . Co se týče růstového charakteru tak beze změny, tzn. Domina #1 jede pořád na hmotnost, a jsou na ní fakt ohromný šišky, Domina #2 se pořád obsypává. Trochu mě to mrzí, protože jestli Domina #2 bude tak kvalitní kouření, tak ho bude dost málo .


Co se týče vůně Domin...
Nikdy jsem necítil tak líbivou vůni , je slaďoučká , trochu ovocná, jako nějáký ovocný lízátko nebo něco takového. Ale hlavně hrozně návyková , včera tu byl kámoš a nemohl se odlepit od skříně . Hrozně moc doufám že bude taková slaďoučká i po sklizni, protože miluju ovocný pokouřeníčko .



Jack #1 pořád roste jako z vody.
Jak jsem si ze začátku myslel že jsem natrefil na špatkný semínka a ze všech Jacků bude shit, tak tenhle kluk mě přesvědčil o opaku. Ty dvě hlavní šišky v sobě mají veliký potenciál přerůst v něco podobného živému plotu . Doslova nabívají před očima. Ale jelikož se mi zdá oproti Dominám trochu pozadu, čekají ho tak ještě tři týdny ve skříňce.
To Jack #2 mi takovou radost nedělá, ale i tak není úplně špartný... Je sice fakt že na něm roste polovina materiálu ale oproti Jackovi #3 se stále jakžtakž drží .

Co se týče vůně Jacka...
No řekl bych že svůj voňavý potenciál ukázal zatím pouze Jack #1 , který voní trochu jako borovice, les, země. ( Omlouvám se za neurčitý popis pachů, ale popsat něco tak komplexního jako je vůně cannabis je nesmírně těžké . ) Jack #2 a #3 zatím moc nevoní takže na ně si budete muset počkat.

A na závěr bych se rád pochlubil že byla provedena první z mnoha rekonstrukcí, oprav, předělávek, udělátek a vychytávek které tuto skříň jěště čekají . Jedná se o nalepení diamantové folie z GS. Folii jsem nejprve naměřil rozstříhal a poté oboustrannou lepicí páskou přidělal na předem naměřené a nastříhané kartony z krabice od TV. Přečnívající části jsem přehnul a přilepil obyčejnou lepicí páskou z druhé strany. Takto polepené desky jsem již pouze vložil do skříně a v rozích slepil. Geniálně jednoduché řešení .
Ale chtěl bych se zeptat jak o svoji folii pečujete, jelikož vím že hlavním parametrem pro dokonalý odraz je její čistota, tak se ptám čím folii čistíte? A jak často?

Fotky:
Domina #1
Domina #1
Domina #2
Domina #2
Domina #2

A na závěr bych vám rád poděkoval za podporu, karmu, komentáře i za pouhý fakt že si najdete 5 minut volna abyste se podívali Jak to dělá Pan Pampalán.
Díky

To je vše, uvidíme se u příštího dílu.

Pěstu Zdar přeje Pan Pampalán.

Naposledy upravil PanPampalán 10-02-2013 v 11:41 AM

Old Post 10-02-2013 v 10:49 AM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 34

To mi neříkejte že z 200 lidí co si to přečetli, nikdo nečistí folii, že vy jste jen líní zanechat komentář

Old Post 11-02-2013 v 18:34 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od PanPampalán
To mi neříkejte že z 200 lidí co si to přečetli, nikdo nečistí folii, že vy jste jen líní zanechat komentář


leštidlo na folie z GS . . . . ?

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 11-02-2013 v 18:36 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 36

Něco.takovýho existuje jo . A není to jenom hezky zabalenej čistič na okna?

Old Post 12-02-2013 v 06:11 AM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 37

ne neexistuje to byl vtip . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 12-02-2013 v 09:52 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 38

Aha, takže jsem za vola . Ale nedivil bych se kdyby něco takovýho existovalo, GS furt vymysli jak z nás dostat nějakou tu korunu.

A teď zpět t věci. Co si myslíte že je na údržbu fólie nejlepší?

Naposledy upravil PanPampalán 12-02-2013 v 14:20 PM

Old Post 12-02-2013 v 13:25 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 39

Nebal bych se použit nějaky prostředek do koupelen na vodni kamen (nějaky cilit)

Old Post 13-02-2013 v 10:11 AM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 40







citace:
Původní příspěvek od mumuk
Nebal bych se použit nějaky prostředek do koupelen na vodni kamen (nějaky cilit)


Já docela jo, přeci jen vodní kámen je prevít, tak aby mi ten cilit nesežral folii i se skříní

A tady pár fotek který jsem minule zapoměl přidat. Tak přeju příjemný pokochání se. ( cca 38dní 12/12 )

3. Jack #1
4. Jack #1
5. Jack #2

Old Post 13-02-2013 v 18:22 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 41

Zdravíčko Pampaláne ...
Nějaký UP?
Kytky jedou super, takže jen tak pro doplňení (když se Ti bude chtít) jaké máš pH, teploty D/N, vlhkost a jaký máš substrát (asi jsem přehlédl).
Koukám na ty ohybačky-slušná práce!
Občas vtipné počtení.
Jsem zvědavý na final, takže budu sledovat (možná i něco napíšu ). Ká letíí..

Měj se E.

Old Post 22-09-2013 v 10:57 AM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7503230 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív