Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestat hulit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 33

tak tedy dobroua peknyy sny

roll,roll,roll a joint...

Old Post 09-01-2003 v 19:39 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Tak sem se rozhodl, že si dám taky nějakej čas pauzu, stanovil sem si dva týdny. Tak su zvědavej jestli to dodržím. Už to držím myslím týden a zatím pohoda. Ve škole se dokonce můžu líp soustředit, což je dobrý....

Old Post 09-01-2003 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mišutka
Nový Člen

Karma uživatele Mišutka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 35

Já sem přestal hulit na zimní sllunovrata začnu na jarní rovnodennost mám na to připravenou pořádnoukupu Ganji a už se těšim ale teď k tomu proč sem přestal...a jak to vypadá po 18 dnech nepálení...
Nechci omývat statý známí následky po dlouhodobim ( u me par let ) hulení, všecny je mám, ale co mě sralo nejvíc byl stavy, kdy sem byl spalenej, ktery zacali bejt na hovno a psychozni po mesicich pokusu sem prestal palit. Vzdycky sem si myslel ze to co se kolem me deje a co delam je kvuli tomu ze sem zmastenej, ale jak ted nepalim tak zjistuju, ze je to normalni. Zacal jsem vic chapat vsechny lidi kolem sebe, uceni a zacal jsem byt mnohem vic komunikativni-proste si neco z toho svyho zivota pamatuju...mam sice trosku poroblemi s kourenim a alkacem, ale ta pauza mi fakt neco dala, tesim se co se mnou udela 1 špek po takovy dobe, ale planuju fakt nakej vodkros...

Old Post 12-01-2003 v 13:01 PM
Mišutka je offline   Profil uživatele Mišutka   Find more posts by Mišutka   Foto galerie člena Mišutka   Click here to Send Mišutka a Private Message   Add Mišutka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mišutka
Nový Člen

Karma uživatele Mišutka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 36

To OXOda: čet sem tvůj starší přízpěvek a chtěl si něco přečíst o tech klinickejch testech marinolu jak si psal...neviš kde bych se k tomu mohl dostat

Old Post 12-01-2003 v 13:04 PM
Mišutka je offline   Profil uživatele Mišutka   Find more posts by Mišutka   Foto galerie člena Mišutka   Click here to Send Mišutka a Private Message   Add Mišutka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Obecné Příspěvek č. 37



já osobně gdyž pak třeba nehulim 14 dní tak se takovej línej a tak.Tak člověk by to jeno mpřece jenom měl mít pod kontrolou co říkáte?

Old Post 16-01-2003 v 19:41 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Mišutka
To OXOda: čet sem tvůj starší přízpěvek a chtěl si něco přečíst o tech klinickejch testech marinolu jak si psal...neviš kde bych se k tomu mohl dostat


jestli vládneš English, tak zkus tůto

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 16-01-2003 v 19:44 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Nápad Tak Grower přestává hulit!? Příspěvek č. 39

jak tak pročítám tenhle thread, zdá se mi, že je to tu plný nějakejch divnejch příspěvků: zoufalství, znechucení, výčitky, strach... co ještě? ... hmm, jistě, najdou se výjimky. je to snad tak hrozný... nehulit?

já teď nehulim od silvestra a... je to fajn! když jsem dřív (v minulých letech) vysadil, tak to byla celkem nuda, ale to se dá jednoduše překonat. to jediný, co člověk potřebuje, je najít si něco, čím by zaplácal čas, kterej by strávil zkouřenej. pro mě se tím stala hlavně četba (dobrejch knížek je celá parta a třeba i v žánrech, kde byste to nečekali), občas něco zapařim na kompu (sérii Tom Clancy`s - Rouge Spear, Ghost Recon vřele doporučuju - jsou to docela náročný a realistický hry, nebo třeba nějaký RPGčko - to zas jen tak neomrzí) a taky nějaký to učení - mám před maturou, ale ještě jsem se nedokopal, abych začal dělat něco pořádnýho.

takže vám všem, kdo jako nehulíte, držim palce. ale na druhou stranu, jak již bylo řečeno, hulení bych se rozhodně nevzdával: chce to jenom míru a tu má každej svojí!

Peace

Old Post 16-01-2003 v 20:30 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 40

Hele Al-Bane a napiš jaký to bylo, když sis dal po té pauze. To by mě zajímalo. Podle mě se fakt pauza vyplatí.

nemo

Old Post 17-01-2003 v 19:54 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 41

No tak to víš, že to byl pořádnej hukot i po blbym jednom tejdnu . Pauzu rozhodně doporučuju, ale jinak každej co snese

Old Post 18-01-2003 v 13:42 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Earl Mrkef
Nový Člen

Karma uživatele Earl Mrkef - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 24 

Nápad ANO Příspěvek č. 42

Kolesi(koleso?:-), souhlasim s tebou....je treba si najit neco, cim se vyplni cas kdyz se nehuli

Old Post 19-01-2003 v 20:12 PM
Earl Mrkef je offline   Profil uživatele Earl Mrkef   Find more posts by Earl Mrkef   Foto galerie člena Earl Mrkef   Click here to Send Earl Mrkef a Private Message   Add Earl Mrkef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Turek
Nový Člen

Karma uživatele Turek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 43

To já jsem nehulil už 13dní a určitě si ještě tři dny nezahulim, protože mám zápal plic a nemůžu (teda neměl bych). Je to asi nejdýl za poslední rok spíš ještě víc. Jinak si pálim skoro donodenně a tak se už těšim až si konečně ublim brčko a to mě totálně roseká na sračky. Taky jsem stejně dlouhou dobu neměl cigárko, takže se pokusim znova nezačít, ale to už sem nepatří.

Old Post 19-01-2003 v 21:24 PM
Turek je offline   Profil uživatele Turek   Find more posts by Turek   Foto galerie člena Turek   Click here to Send Turek a Private Message   Add Turek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoltan
Nový Člen

Karma uživatele Zoltan - 0% PěstitelskáKarma uživatele Zoltan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 44

U me je to takle.
Ja si furt rykam(vecinou v nedeli) : Tak a tenhle tejden nebudu hulit a budu sportovat ucit se a tak... jenze pak to dopadne. hned v pondeli veskole pride kamarad a rika pod nabrko! No a jelikoz nikdy nedokazu rict NE! tak zas celej tejden hulim jak prase... :-)

Be growing... Be happy!!!

Old Post 19-01-2003 v 22:51 PM
Zoltan je offline   Profil uživatele Zoltan   Find more posts by Zoltan   Foto galerie člena Zoltan   Click here to Send Zoltan a Private Message   Add Zoltan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zoltan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

pauza Příspěvek č. 45

Taky jsem pro nejakou mensi pauzu, ale vsechno z mirou. Ja si davam pauzu tak po
6 mesicich huleni. Dam si tak tyden nekdy i vic pro zregenerovani mozku. Mne to staci.

vriter@cz

Old Post 21-01-2003 v 17:15 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 46

Dokopat se k pauze bylo tezkee a pernee - ale na zkousky ve skole to fukt dela dobre, nehlede na to, ze clovek ma hned vice energie, casu, nadseni ... a taky na druhou stranu uz zase trochu siilim z tyydle spolecnosti a mozek bez huleni jede proste moc rychle, ale stoji to zato, nehlede na to jakej to je wodpal dyz si davam brko jednou - dvakrat vecer za tejden ....!!!!!!!!!!!! zvlaadnu to i bez - a hodlaam omezit huleni jiz na vzdy !!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 21-01-2003 v 20:32 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

taky koncim Příspěvek č. 47

Nadobro sbohem kamaráde,už tě tak často neuvidím tak maximálně jednou v pátek,bylo mi s tebou pěkně ,ale to učení nějak dostává trhliny a to ještě neomluvim o osobním životě.Jo chorobný mozek,chorobný mozek,chorobný mozek ................

Old Post 22-01-2003 v 10:14 AM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mišutka
Nový Člen

Karma uživatele Mišutka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 48

Thanks to Dudo, anglicky sice moc nevalim, ale nak si to prelouskam, aspon se procvicim a otestuj novej slovnik, co jsem dostal k vanocum, moc dukuju za adresu.

Old Post 22-01-2003 v 17:49 PM
Mišutka je offline   Profil uživatele Mišutka   Find more posts by Mišutka   Foto galerie člena Mišutka   Click here to Send Mišutka a Private Message   Add Mišutka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3611920 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív