Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Fellowship of Dutch Passion (SH,PA,DP,FD,SF)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 33


Jen takový malý up, všechno už začalo kvíst až na SF, tem se jeste moc nechce, ale uz se to taky zhustuje tak se to snad rozjede co nejdřív

přidávám foto shamana.

edit.: Uz jsem byl nucen zvednout celou konstrukci foliáku na dve cihly aby se to tam veslo.

Old Post 08-08-2012 v 21:21 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 34


Holky pěkně bobtnaj , a frisian je úplně k sežrání, jen durban venku a obě SF ještě nezačali no ale už se je na co dívat, takže přidávám foto frisiana

Old Post 12-08-2012 v 20:23 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 35






Novinky... všechno to kvete jak zběsilí až na SF, frisian už je skoro u konce
Passion zežloutnul, dal jsem mu mix grow/bloom tak se snad polepší.
Frisian uz dostal poslední dávku a bude jen o vodě a do zbytku to tlačim pod parou.

Ještě přidávám ukázku co udělá lep na mravence se stonkem, natíral sem to když už byl dřevnatej ale opravdu to není stejný jako kůra stromu.


Foto:

1. stonek od lepu

2. Shaman 2

3. Frisian

4. Frisian

5. celek

Old Post 24-08-2012 v 12:47 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 36





A ještě foliák:

1. Passion

2. Shaman 1

3. Shaman 1

4. Durban 2

Old Post 24-08-2012 v 12:52 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Tak to nějak zakonči ne.

Old Post 29-12-2012 v 13:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 38

no moh bych na tom zapracovat, nako sem na to tady zapomnel Možná večer s vapem to dotáhnu

Old Post 04-01-2013 v 14:21 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dellies
Stálý Člen

Karma uživatele Dellies - 85% PěstitelskáKarma uživatele Dellies - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 39

Zdarec, jak ti prosím dopadl ten Durban? Mám teď taky rozjeté semínka DP od Dutch Passion, chystám selekci na matku a chci je venku pořádně rozjet. Mohl bys prosím napsat jak to dopadlo, případně nahodit foto? Díky moc! Peace.

Old Post 01-03-2013 v 13:11 PM
Dellies je offline   Profil uživatele Dellies   Find more posts by Dellies   Foto galerie člena Dellies   Click here to Send Dellies a Private Message   Add Dellies to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 40

Cus, mno když už sem píšeš tak to uzavřu...K durbanům- byli skvělý, zůstali mi sice jen ty z toho foliáku ale ten venku měl tak 3,5 metru bohužel přišla čórka a tu nádheru mi zcizila i se sacra frascama,naštěstí už byl zbytek sklizenej !
Fota bohužel nemám. ptže už pak nebylo čim fotit a šišky už nejsou :-D Ale jinak durbany uplne bez problému, měl sem na nich neco přes 200 na kytce, ale to byli ty ve foliaku na tej venku mohlo bejt tak 500 spíš i víc,šišky nadupaný takže paráda, zbyli mi dvě semena na letos, ale bohužel sem to nák posral a potom co mi vyklíčili my nevylezli z hlíny :/ takže letos durban nebude

No a jinak k tomu zbytku...
Passion byl výbornej,šišky jak se patří,nasládlá citrusová chut a odpal spíš že člověk šel bourat zdi než že někam upad, takže parádní na akce!

Shaman to byl zas pravej opak měl sem takovy nafialovělý pheno a chutnalo to po zemině a houbách a byl z něho šílenej dope stav, a druhej šhaman byl zelenej a ten užneměl takový grády.

Frisian, toho sem si moc neužil,bylo ho asi 70g mocnejch granátů ale 65 semi válí pořád plesnivejch v šuplíku - to sem taky trochu posral no ale těch pár brček co sem měl tak to bylo hodně zábavný kouření, kouř tak hustej že by se dal i krájet, lahodná chuť a totál odpal...

frasci nevím, ukradli mi obě takže sem měl jen nákou nedozralou sisku co zustala vyset na provázku, spíš sem měl problémy s plísní na listech na kterou fakt trpěly a už bych je neobjednával znovu, ještě že to byl jen bonus

Takže taková rozporuplná sezona, zkurvený čorky ale mohlo bejt hůř kdyby vzali všechno, ačkoliv ten durban mě fakt nasral, ptže měl tejden do konce spíš už se dal kosit takže si namastil kapsu fajnovým kouřením který mi dalo tolik práce...Letos to může zkusit dostane plynovkou mezi voči!

Old Post 14-06-2013 v 09:59 AM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 41






Ještě sem vyhrabal náký fotky v mobilu
1)durban
2)shaman
3)shaman
4)passion - vypadá jak před smrtí
5)frisian

Old Post 14-06-2013 v 10:07 AM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3927730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív