Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st. grow, 200W CFL DarkRoom 60
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

....jo a urcite to zastrihni...

Old Post 29-04-2012 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od -Ra-
7,9 je dost,to asi jo,vzhledem k tomu,ze v hline kytce vyhovuje neutralni pH. ale ja mam pH vody z kohoutku kolem 7.Presnou hodnotu neznam,protoze nemam digitalni pH metr.
Rekl bych,ze nejaky stupinek nad sedm,podle pH akva testu a nikdy nebyl problem. Tak jestli se na me nekdo zlobi,ze spatne radim,tak se omlouvam.
Nicmene,co tady pise ted Seriou mi nedava jinou moznost,nez sve tvrzeni opakovat.
Mozna budu zase spatne radit,ale FIM je dle MEHO nazoru a zkusenosti pomerne zbytecna vec,jestlize ma doboru genetiku,co se sama vetvi,vystaci si s normalnim zastrizenim.
Nakonec jsou to jen me zkusenosti a z tech vim,ze vetsinou to jde mnohem snaz nez se zda....


Ahoj -Ra-,

myslím, že se na tebe nikdo nezlobí :-)
Co se týče ph, tak se řídím podle toho co je pro kytku nejvíce optimální tzn 5,8-6,8 (nebo teda všude se to píše) ...jasný možná to moc řeším ale nemyslím si, že by to bylo na škodu :-)

Ohledně FIM mám trošku podobný názor jako ty. Zdá se mi, že se kytky celkem hezky větví a nebude potřeba, tak udělám klasický zastřižení...možná na 2 kytkách zkusím FIM, abych mohl porovnat rozdíl.

Old Post 30-04-2012 v 07:55 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 35


Ahoj vsichni,

tak pokud se nepletu tak je to 10. den co u mě kytky začali růst.
Výška kytek je cca 20cm předchozí měření bylo nepřesný.

Teplota: 20-26°; vlhkost 60-80% - včerejší zálivka 2ml/1l biogrow + Supervit.

Začínám přemýšlet, že si přece jenom pořídím sodík na květ, myslíte že na ten prostor bude 150w stačit nebo už to chce 250w ? Zase mi moc nechce vymýšlet nějaký extra chlazení, už teď jsem do toho naházel asi tak 3x tolik než jsem původně plánoval :-D.

Old Post 30-04-2012 v 08:15 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 36

Tak jsem 6 kytek zaštípl a 3 jsem nechal ať vidím rozdíl. Zkusil jsem i FIM ale záležet jsem si teda moc nedal, tak se nechám překvapit. V pátek bych chtěl přepnout konečně na květ.

Dnes dostali taky 4ml/1l phytaminu.

Old Post 30-04-2012 v 12:42 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Cus,ja mel 250W na prostor 80x60xcca 170....mel jsem kytek 5 a v
h-scrogu,ale to uz je hooodne hoodne davno ;-) 4ruzne odrudy,tak proto ten scrog,abych to ukociroval.Bylo tam 180g.Povedeny grow.skoda jen,ze jsem to v zachvatu silenstvi z groweru smazl.Osobne jsem minimalista a svitim jak sporivka,takze kdyz sodik,tak ja bych supl 150W,uz jen kvuli chlazeni,vsechno bude snazsi.vynos bude mensi,ale podle myho dostacujici.ale to je otazka priorit.
Phytamin davas doufam formou postriku na list.Do hliny to neper.
enjoy...

Old Post 30-04-2012 v 20:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 38

to: -Ra- Jasně, phytamin jen jako postřik na listy :-)

Ahoj

Potom zaštípnutí ty vrcholky trochu zhnědly, ale to bude asi jen mízou co ?

No a pořád mám dilema--buď to dojedu s tou úsporkou, ale to budu muset dát minimálně 3 kytky pryč, protože už teď to začíná být slušná jungle a to CFL to prostě nemá šanci prosvítit. No a nebo druhá možnost, že teda koupím sodík 150W a nechám tam všechny kytky ale zase aby těch 150w nebylo málo na ten prostor :-(

A další věc, můžu kytky přepnout na květ už teď, když jsem kytky včera zastřihl, nebo mám počkat až se to znovu rozvětví ?

Díky za pomoc.
Seriou

Old Post 01-05-2012 v 11:11 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 39

přepnout můžeš už ted oni se ještě stihnou rozvětvit a s tím 150w sodíkem si myslím že nebude problém a prosvítit to zvládne

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 01-05-2012 v 11:23 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 40

Ahoj všichni,

tak jsem nakonec jsem se rozhodl, že v boxu nechám jen 6 kytek a dosvítím to tím CFL (sodík bude rozhodně další kolo). Jen netuším co udělám se zbylýma 3 kytkama :-( Okna a balkón mám na východ, takže to asi nebude mít smysl to tam dávat a už vidím, jak by to kočka během pár dnů sežrala :-D

Z toho plyne můj další dotaz: z drenážních děr vylézají kořínky, mám je přesadit do 6,7 květináčů, když se mi tam teď udělá prostor nebo je mám nechat v těch 3,5l a kořeny co se derou ven nemám řešit ?

PS: zítra dodám zase foto update.

Old Post 01-05-2012 v 22:28 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

zdarec,
kazdy presazeni je vice ci mene sok,takze rozhodnout se musis sam.
Pokud kyti zenes do vysky,tak jak je zenes,tak budou velky a to asi budou,tak je presad,udela jim to jen dobre,hlavne opatrne.nech hlinu trosku proschnout,ale ne tak,aby se drolila.kytka je nejcitlivejsi ke kazdymu zakroku,kdyz pije,tj.zastrihavani atp.Proste si s tim pohraj.
Jeste k te vode,pokud se ti chce pro vodu ke studance,popr.destovku.
V tom mel borec pravdu.Kazdopadne si zmer pH a kdyz budes mit i test na DKh,tj. na tvrdost vody a zjistis,ze ma voda 6,6-6,8 ph a je pomerne mekka tj.hodnota 4 a min,tak je vhodne ji pouzit.Presne takovy hodnoty ma voda u nas ve studance.Taky jsem ji pouzival,bylo to ok. Pokud se ti ale nechce,to co mas doma ti staci.U toho CFL je dobre se snazit kyti tolik netahnout do vysky a zastrihnout driv,abys udrzoval vhodnou a efektivni vzdalenost vrsku od usporky v jednom smeru,at uz horizontalnim nebo vertikalnim.Pokud budes mit 150W sodik nebo 200 CFL.,vzdy je lepsi zvolit h-scrog nebo v-scrog.U CFLka se nabizi vzhledem k jeho rozmerum v-scrog.Taky se spis klonim ke 150W.
Jinak kyti nech zatim bez zastrihavani listu,budou ted potrebovat ziviny na tvorbu palicek.Nech si to az po 1.mesici kvetu,az ti budou nakvitat,i tehdy zastrihuj jen cilene a ne bez uvazeni a hodne.

Old Post 02-05-2012 v 05:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The jackal
Stálý Člen

Karma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 42

Servus,

nechaj ich v tých kvetníkoch ako sú teraz, presadenie bude len stres ako píše -Ra-, navyše korene ktoré lezú cez drenážne diery, keď "narazia" na svetlo prestanú sa vyvíjať a ako keby odumrú. Tie 6,5 l kvetníky budú zbytočnosť.
Hoď sem prípadne foto ako to teraz vyzerá, ale ja myslím že by si to mal už prepnúť inak to bude zbytočne vysoké, prípadne zober drôt a pekne to vytvaruj, nech sú všetky vrcholce v jednej výške( hlavne keď to prepneš, prvé dva týždne to bude treba tvarovať, lebo to bude raketovo páliť do hora). Tá CLFka je super, len sa s tým treba pekne hrať, a hlavne to nenechať prerásť, tam sa efektivita výrazne stráca.
A tie 3 zvyšné kytky to je na tebe, môžeš ich skúsiť pichnúť niekam von ak máš možnosť ( neviem kde bývaš- mesto-vidiek....) alebo ich rozdaj alebo daj na bazár... proste tvoja vec.
maj sa.

Old Post 02-05-2012 v 17:49 PM
The jackal je offline   Profil uživatele The jackal   Find more posts by The jackal   Foto galerie člena The jackal   Click here to Send The jackal a Private Message   Add The jackal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 43


Ahoj,
díky za péči :-)

tak nakonec ty přebytečný kytky dám kámošovi na zahradu, tím je to vyřešený a v pátek to přepnu, nějak se nebojím, že by se to rozrostlo box mám vysoký 160cm a kytky mají teď i s květníky cca 40cm takže tam mám minimálně tak dalších 80cm místa do výšky a jsou to převážně indiky :-) Jinak jak jsem pár kytek zaštípl, tak ty vršky jsou hnědý a zatím z toho nic nezačalo růst ale tak jsou to teprve 2 dny počítám, že se to začne projevovat tak po 5-7 dnech.

V pátek až jich bude jen 6 tak to přepnu.

Přidávám fotku z dnešního rána, kytky ráno dostali opět 2ml/1l bio grow a supervit. Jinak teplota přes den okolo 27° a vlhkost 60-70%.

Old Post 02-05-2012 v 18:24 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 44


Fotka k porovnaní velikosti oproti 1l lahvi BioGrow

Old Post 02-05-2012 v 18:25 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 45


Trochu mimo ale i tohle je hezký, phalaenopsis mi začala znovu kvést :-)

Old Post 02-05-2012 v 18:35 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 46

Tak je to 14 dní co kytky rostou u mě. Dnes si kámoš přijede pro přebytečný 3 kytky, takže dnes přepínám na 12/12.

Ráno kytky dostali 1,5ml/biogrow a 1ml/l biobloom + supervit.

Naposledy upravil Seriou 04-05-2012 v 11:48 AM

Old Post 04-05-2012 v 10:02 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 47


Den 16.
__________

12/12 2. den
zalito 1ml biogrow, 1,5ml biobloom + supervit, postřik 4ml phytamin
teplota 27° ; vlhkost 60%

Old Post 06-05-2012 v 16:04 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

ok,pekne.V kvetu uz to ale moc neros,vlhkost zkus snizit ale 60procent neni zadna hruza.Jak se objevi palicky,tak postrik uplne vynech,hlavne ten phytamin uz pak nedavat.good luck...

Old Post 06-05-2012 v 16:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2013 - 1st *Grow* 250W DS60 - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5102190 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív