Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zelené zákoutí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 33

Zdravim vsechny co sleduji . Potreboval bych radu co bych si mel poridit za hnojky, samozrejme obednavam PK to nikdy nezradi ale rad bych holkam daval nejaky coctail. dekuji za vsechny rady

Fuuu

Old Post 15-08-2012 v 08:31 AM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Planter
Ahoj roztahoval jsem vetve a nasledkem se to takhle rozstiplo dlouho jsem nebyl doma a tak jsem o tom nevedel kdyz jsem se vratil tak uz byla rana zahojena (zatahla)


Jo,jo, občas se stane. Přišel jsem na to, že nejlépe tomu jde zabránit, když ten stonek před tím roztahováním pevně stáhneš provazem - pak změní sklon jen větve a po pár dnech to už jde rozvázat - a stonek už nepraskne.

A hnojiva? Venku mě nikdy nezklamaly rozpuštěné slepičáky. Indoor hnojím Alga Bloom (Plagron), ale venku na velké kytky toho je potřeba hodně, tak používám slepičáky zadarmo. Občas k nim přidám i mlíko. Minulý týden jsem do kvasících slepičáků přidal i rozmixované žížaly - ale to se přítelkyně nesmí nikdy dozvědět, páč jsem je mixoval v kuchyňském mixéru.

Jo a tuhle jsem do zálivky přidal i trochu slepičí krve (řekl jsem si, že by tam mělo být železo a jiné prospěšné látky). Ale hlavě jsem to udělal proto, abych spoluhuličům mohl vykládat story o tom, jak ty kytky rostly z krve .

Old Post 15-08-2012 v 18:20 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 35

he diky za napady o takovejch hnojkach sem jeste neslysel a proto asi zustanu u PK a Bio bloomu . jinak dnes jsem u nejvetsi kytky provedl roztahnuti vetvy provazkama a je to nadherne prosvetleny fota hodim az dorazi clen rodiny ma fotak s sebou skousel jsem fotit telefonem ale to sou hrozne mizerny fota.

Fuuu

Old Post 15-08-2012 v 20:06 PM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

up Příspěvek č. 36






tak jsem vzal fotak abych se vam zase pochlubil.

Fuuu

Old Post 26-08-2012 v 14:56 PM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

up Příspěvek č. 37






a dalsi

Fuuu

Old Post 26-08-2012 v 15:00 PM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

30.8. Příspěvek č. 38






tak tu mame dalsi up na fotkach to neni moc videt ale uz sisticky docela i vonej pocitam letos s bohatou urodou jestli vidite nejake chyby tak budu rad za upozorneni a rady. Jinak skoro vubec nehnojim a i tak to kyne dobre.

Fuuu

Old Post 30-08-2012 v 09:45 AM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 39

Ahoj potreboval bych radu jestli mam ty micro palicky na spodu kytky otrhat aby slo vice energie do vrsku nebo je ponechat?? a co se zlutyma listama? tez otrhat nebo ponechat? dekuji za rady.

Fuuu

Old Post 03-09-2012 v 08:48 AM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 40

Čau,
žlutý listy tam můžeš nechat - pokud je nebudeš otrhávat tak sami odpadnou a shnijou. Můžou ale zapříčinit vzniku plísně.
Já je u sebe otrhávám a hned dávám sušit - později pujdou do mastičky/mlíka.
Co se týká těch mikropalic - já je u sebe nechávám a později pujdou do masti/mlíka. Ale hodně lidí je tu otrhává - no záleží co s tou úrodou budeš dělat
Takže je to jen a jen na tobě.
Já akorát uřezávám spodní 3 patra nad zeminou, tam většinou nic nevyroste a zbytečně vysiluje kytku.

Old Post 03-09-2012 v 09:30 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 41

dekuji za radu ale jak sis mohl na fotech simnou spodni 3 patra nemohu orezat mam to rozvazane a sou na nich na vrskach stejne velke sisky jako na vrchu jen blize stonku sou micro palicky cca pul centaku velke

Fuuu

Old Post 03-09-2012 v 09:42 AM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 42

Žlutý listy klidně otrhej, stejně by odpadaly jak píše týpek... Na nějaký odstraňování spodků bych se vyprdnul, u outdooru je to fuk...Když to tam necháš budeš mít před dozráním aspoň co koštovat .

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 04-09-2012 v 20:57 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 43

zatim nekostuju ale kdyby si to videl sou to palicky fakt pul centaku tak 4-7 blizen

Fuuu

Old Post 04-09-2012 v 21:01 PM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 44

To je hovád , počítá i blizny . Nějakej detajlek by se šiknul, tak něco pořeš ;-). Myslím že nejsem sám, kdo je zvědavej .

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 04-09-2012 v 21:07 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 45

no rad bych ale na tom mim fotaku to opravdu nejde hledal jsem macro rezim nebo jak se to pise ale nic nenalezeno

Fuuu

Old Post 04-09-2012 v 21:42 PM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 46

Tak stala se me hodne nemyla vec jednu kytku Passion me pokosily kroupy nedozralo to cele takze to hodim asi do masti a do jidla foto susiny hodim az to doschne RIP

Fuuu

Old Post 13-09-2012 v 10:30 AM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 47

zdravim behem dneska hodim foto susiny bohuzel to nemam jak zvazit tak se omlouvam, bohuzel budu muset seknout i big buda stejne jako minuli rok me ho napadaji plisne tak zatim

Fuuu

Old Post 21-09-2012 v 11:39 AM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-05-2006 - zelené holky - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0009230 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív