Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Můj první pěst (spíše test) pod 150w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33


Třetí

Old Post 20-03-2012 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34


A poslední, doporučuji si obrázky zobrazit v plné velikosti. (Malý dotaz: proč můžu najednou připojit pouze jeden obrázek k souboru?)

Old Post 20-03-2012 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 35

tady to máš popsaný http://grower.cz/pestovani/navody/d...azky/16.html#93 jinak kytí hezká jen tak dále

Old Post 20-03-2012 v 09:42 AM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Jojo díky, sám se divím, na fotce ty palice vypadají hrozně velice a krásně a ve skutečnosti jsou jako nehet od palce, možná ani to ne.

Na FAQ jsem se už díval, taky jsem to podle toho zkoušel, ale jak se vybírá počet fotek které chci přiřadit, tak mi nic jiného než 1 nenabídne.

Old Post 20-03-2012 v 09:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Marek4455
Jojo díky, sám se divím, na fotce ty palice vypadají hrozně velice a krásně a ve skutečnosti jsou jako nehet od palce, možná ani to ne.

Na FAQ jsem se už díval, taky jsem to podle toho zkoušel, ale jak se vybírá počet fotek které chci přiřadit, tak mi nic jiného než 1 nenabídne.


Aby jsi mohl přidat až 5 fotek k příspěvku, musel bys mít téma umístěné Indoor galeri. Požádej některého z MODú ať Ti to přesune.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-03-2012 v 10:07 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38


Přináším nový update. Po 7 dnech jak se květinám daří. Zdají se mi že některé listy žloutnou nevím čím to může být. Ale zde jsou foto:

Old Post 27-03-2012 v 20:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39


Další

Old Post 27-03-2012 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40


Hlavní palice, listy se mi trošku spekly. Už jsem dal kytku níže

Old Post 27-03-2012 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41


Růst to roste ale palice se mi zdají poměrně malé, na kolikátý to tipujete týden? Nevím jak dloouho ještě hnojit, protože je to auto tak by se už pomalu mělo přestat aby se ty hnojiva z rostliny stihly ztratit.

Old Post 27-03-2012 v 20:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42


Palice

Old Post 27-03-2012 v 20:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43


Barva vody ph.

Old Post 27-03-2012 v 20:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

Měl bych ještě dotaz....

Jelikož je to auto a banka píše že rostlina se sklízí 70 dní od zasazení semena do země.
27.1 jsem naklíčená semínka zasadil do země, asi týden než vyrašily na povrch. Rostlinka mi začala nakvétat někdy kolem 1-3.3. Jak tak počítám měly by být tak 14-19.4 zralé. Jde mi o to jak mám dlouho ještě hnojit, nevím jak to říct prostě neauto kvete deset týdnů a auto by měl kvést asi 6. Tak mám už přestat hnojit tak 14 dní před sklizením? Na tabulce biobizzu píší 10 týdnů květu a 1 týden prolejvání, ale to moje bluberry už bude prdět do hlíny po 10ti týdnech květu Hnojím biobizzem. Nechtěl bych to pokazit tím že to bude chutnat jako kapalina do ostřikovačů.

Old Post 29-03-2012 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1160630 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív