Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Wiena clones
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

12. den 12/12 Příspěvek č. 33



..

Old Post 03-02-2012 v 21:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 34

Ahoj Gerlo. Nenechávať substrát vyschnúť až príliš? Ako si mi nesedia tie vstupné a výstupné hodnoty. Aj preto pH ani EC nemeriam, len by ma to zblbo. Viem, som možno pre to trulo, ale v hline to nie je nevyhnutné.

Inak podľa fotiek vyzerajú 100 % zdravo, aj keď skús spraviť svetlejšie fotky.

Ak sa dá, skús v noci držať tepolotu vyššie (ideál 20 °C), rastlinky a hlavne šišky budú kompaktnejšie.

Marihuana je dar.

Old Post 04-02-2012 v 10:46 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 35

A jestli můžu doporučit, vyšší dej ke stranám a menší doprostřed. Vypadá to totiž, že nebudou mít tendenci se táhnout za světlem a zbytečně ještě více zakrní - za předpokladu že vyšší ještě vyjedou a začnou stínit.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 06-02-2012 v 14:00 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

17. den 12/12 Příspěvek č. 36






1. Top 44

2. Top 44 detail

3. Opium

4. Opium detail

5. zleva: Orange Bud, Top 44, Querkle, Opium



Kytky měří od 35-45cm.. asi jsem to celkem brzo přepnul, nemyslíte?

Naposledy upravil 10-02-2012 v 13:04 PM

Old Post 09-02-2012 v 17:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Ono
Ahoj Gerlo. Nenechávať substrát vyschnúť až príliš? Ako si mi nesedia tie vstupné a výstupné hodnoty. Aj preto pH ani EC nemeriam, len by ma to zblbo. Viem, som možno pre to trulo, ale v hline to nie je nevyhnutné.

Inak podľa fotiek vyzerajú 100 % zdravo, aj keď skús spraviť svetlejšie fotky.

Ak sa dá, skús v noci držať tepolotu vyššie (ideál 20 °C), rastlinky a hlavne šišky budú kompaktnejšie.


Substrát jsem nechával celkem dost vyschnout, teď už zalévám častěji a hodnoty se zlepšily..
Teplotu už nijak nezvýším :-(

Old Post 10-02-2012 v 12:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

mám stejnou výšku boxu a kytky z řízku jsem přepínal 30-38cm.. nechávám je pojet na 100-110 řešení kolínkama a pohoda...

Old Post 13-02-2012 v 18:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od noha
mám stejnou výšku boxu a kytky z řízku jsem přepínal 30-38cm.. nechávám je pojet na 100-110 řešení kolínkama a pohoda...


Já je přepnul když měly 30cm a teď - v 20. dnu květu mají pouze 45cm, ale to budě zřejmě tím, že se jedná o indiky, nebo se pletu a něco jsem zanedbal?

Old Post 13-02-2012 v 21:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

15cm by se ještě vytýáhnout moohly.) možnáý i víc, záleží to vždy na genetice..

Old Post 14-02-2012 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

24. den 12/12 Příspěvek č. 41






Zdravím všecky, kteří sledujou ;)
Mi osobně to přijde, že jsou nějaké zasekané, kromě Top44, ten jede normálně..
EC 0.8 - podotýkám, že dávám o 1/5 vyšší dávku než uvádí výrobce..
pH 6.2
Teploty 17 - 28°C
Vlhkost 25 - 35 %

Top44 jde za 3 týdny pod nůž a zatím se mi to vůbec nezdá :(

1. foto - celek
2., 3. foto - Top44
4., 5. foto - Orange Bud

Old Post 16-02-2012 v 16:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 42

menší kytičky mají něco do sebe... máš všechny paldy prosvícené a nebudeš tam mít žádný shit paldy.. na výnosu to neni skoro žádny rozdíl kdybys měl ty kytky 100cm... měl bys s tím jenom víc práce to mi věř
takhle nemušíš nic odřezávat.. zakoupené řizky v flowery fields ? taky se tam někdy chystám na výlet :P

v 30.dnu květu by Ec mělo byt okolo 1,40 lépe porostou a pak snižovat.. zalezí jak který model určitě ale máš to hezké

Old Post 28-02-2012 v 11:50 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Top44 má tak 3 týdny do kosy, proto bych se vás chtěl zeptat, jestli je lepší dát final solution a pak proplachovat čistou vodou anebo dát final až po proplachu??

V gs mi říkali, že přidáním finalu dáme impuls rostlině, že má týden do kosy.. Proto bych je potom nerad trápil 2 týdny na čisté vodě..


Za každou radu budu vděčný ;-)

Old Post 02-03-2012 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 44

dej final cca 8 dni a pak 6dni vodu

Old Post 02-03-2012 v 14:19 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

35. den 12/12 (30. den květu) Příspěvek č. 45



TX se nám blíží do finále..

Old Post 03-03-2012 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmamon
Stálý Člen

Karma uživatele mmamon - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 46

)

Naposledy upravil mmamon 21-06-2013 v 01:13 AM

Old Post 03-03-2012 v 13:41 PM
mmamon je offline   Profil uživatele mmamon   Find more posts by mmamon   Foto galerie člena mmamon   Click here to Send mmamon a Private Message   Add mmamon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antihero
Nový Člen

Karma uživatele Antihero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 47

Zdravim, chtel bych se zeptat v kterym grow shopu jsi ve vidni byl?? Jinak pekna prace,at se dari!!!

Old Post 03-03-2012 v 17:39 PM
Antihero je offline   Profil uživatele Antihero   Find more posts by Antihero   Foto galerie člena Antihero   Click here to Send Antihero a Private Message   Add Antihero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 48

hele chlape, koukam ti na ten tvuj grow a mas to celkem pekne

s tim prepnutim to bylo OK, ale pripadaji mi nejake sekle, kdyby jsi vyfotil detail par stonku a "poskozenejch" listu, mozna bychom prisli nato proc (priste si je nech narust, pokud nezjistis duvod)

ale dle meho nazoru ti v noci padaj moc nizko teploty, nemelo by ti to jit pod 19C idealne tech 20-21 a pres den do 27C max 28C

k tomu top44, ze se to tak jmenuje, neznamena ze to opravdu kvete 44 dni a pokud to opravdu chces sklizet za 44dni, tak 44 dni kvetu, tzn. ze po prepnuti kytce trva cca 7-10 dni nez je opravdu v kvetu (stejne tak prvni dni rustu = koreneneni), takze si to nezapomen pricist

osobne ti radim, sklizej podle tveho pocitu, az se ti to bude libit, ne proto, ze to ma psane kvet za xx dni

ani f0t0n nazmar

Old Post 07-03-2012 v 07:58 AM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2019 - 600w 16ks clone mix - 12 odpovědí
14-07-2009 - 400w mix clony - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0531040 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív