Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » už to vedi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Ludanek
Nový Člen

Karma uživatele Ludanek - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 33

moji mame sem to musel rict, protoze sem si chtel doma udelat pestirnu. nejdriv rikala jako, ze sem se asi zblaznil, ale tak asi po ctvrthodinovy diskuze z ni vypadlo, ze kdyby to bylo na ni tak by legalizovala a uznala, ze kdyz mi to nedovoli domu, tak si to stejne sezenu jinak. stejne to nechapu. kolikrat se mi uz doma valely papirky,mel sem na posteli taky pohozeny plakaty na lonsky demo na plani a stejne z toho byla prekvapena. myslim, ze to stejne jen hrala, protoze uz by to davno musela poznat. nevim kdo normalni nezhulenej pride domu o pulnoci a zacne do sebe ladovat vsechno co najde v lednici...

Old Post 19-03-2003 v 16:47 PM
Ludanek je offline   Profil uživatele Ludanek   Find more posts by Ludanek   Foto galerie člena Ludanek   Click here to Send Ludanek a Private Message   Add Ludanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 34

Moje mamca nejdrive delala sceny, jako ze mi kyticky vyhodi, ze jednou prijdu a jiz tam nebudou, ovsem po case z cista-jasna prisla, ze chce sve poradne kytky a ze je bude sem tam ujidat, ze veri tomu, ze bude zdrava a navic to na ni nebude mit zadne ucinky. Ted sem tam prijdu domu a s mamcou jen tak posedim a ona se stale smeje a smeje...... A tata, to je proste muj skvelej tata....

Old Post 19-03-2003 v 20:55 PM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 35

Yomash(r) : Nenudte?.............Nikoho rozhodne nudit nechceme!!

Old Post 19-03-2003 v 20:59 PM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

no nevim jak ty ale ja se nenudím a nikoho teda nudit nebudu ani nechci, ale nekdo treba rad nekoho nudí. s nucením je to horší. není dobré nekoho nutit.

Old Post 22-03-2003 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carwin
Stálý Člen

Karma uživatele carwin - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 37

custelidi,vsichni tady pisete(skoro vsichni) jaka to byla pohodicka kdyz ste to doma oznamili.u me to je horsi ja nic oznamovat nemusel,uz parkrat mi tata ze vzteku kvuli picovinam nadaval ze hulim ale ja ze neeeee!ses zblaznil???!!a dneska prijedu z chaty po sazeni outdooru a vlezu do pokoje a tam moje otevrena skrin,tak trochu se mi rozbusilo srce a rikam si:no v klidu,uz jsem doma 5 minut a nic se nedeje,jenomze pak to zaclo,ty si chces doma pestovat travu,hajzle?atd.Je to skoda protoze muj tata neni stara skola,dela v hospe kde casto chodi vykurenci a tak trochu se v tom vyzna,jenze on ty lidi vidi vzdycky kdyz jsou nejvic na kasi,ale to jak se citi a co se jim prave honi hlavou,o tom uz nic nevi.Jednou sice hulil ale pred tim si troche vypil a asi to byl nejaky skunk a totalka se z toho zgrcal,takze asi taky proto to odsuzuje.

Old Post 19-04-2003 v 21:17 PM
carwin je offline   Profil uživatele carwin   Find more posts by carwin   Foto galerie člena carwin   Click here to Send carwin a Private Message   Add carwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dobra Haluz Příspěvek č. 38

HAluz!!

Old Post 19-04-2003 v 22:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 39

JA uz hulim strasne dlouha a matka jeste zatim nic nevim. Davam si pozor jak svine. Opatrnosti nikdy nezbyva.

vriter@cz

Old Post 24-04-2003 v 11:11 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od gunman
Hicks



tak mu to povedz presne takto. Inak skončíš ako ja, fotrík tu už nie je a nikdy sme sa spolu nevypálili. Párkrát sme si posedeli pri slivovici (vzor 58 ), keď bola mama v nemocnici a získali sme k sebe oveľa kamarátskejší vzťah. Bol to zlatý človek...

hergot, nejak som namäkko...


něco na tom je... ale radči počkám, až budu za pár měsíců bydlet sám.... taky by mě mrzelo, kdybych to už "nestihl" aspoň si o tom pokecat....

Old Post 24-04-2003 v 11:26 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Yomash(r)
Zdravim,

nejvetsi problem vestiny z vas je, ze si myslite, ze marihuana neni vubec nebezpecna...
ale pravda je presne opacna...
marihuana je jedna z nejnebezpecnejsich drog...
- thc neni rozpusne ve vode, pouze v tucich...to znamena, ze se uklada do tuku a hlavne do varlat a vajecniku odkud se dostava velmi tezko...
- zpusobuje destrukci dna, ktera je dedicna
- neexistuje snad zadny organ v lidskem tele, ktery by nebyl poskozovan uzivanim thc
tech veci je spousta...a zaver vsech tech vedcu, kteri tohle zkoumali spoustu let je, ze je marihuana nejagresivnejsi a nejnebezpecnejsi dostupna droga...




Taky bych moc rád viděl nějaký odkaz, důkaz.
A do varlat??? Vaječníků??? Destrukce DNA???
Proč je Indie tedy 2 nejlidnaťejší země a žádné "destrukce DNA" tam nejsou pozorovány??
Mimochodem moje varlata fungují perfektně a budou fungovat ještě mooooooc dlouho

Old Post 24-04-2003 v 11:44 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ichtyl6
Stálý Člen

Karma uživatele ichtyl6 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 42

to Hicks: Skvela argumentace.Ta destrukce DNA se mi zda jako velka picovina.Mozna se thc uklada v koulich,ale destrukce dna???Vzdyt lide uz huli snad od dob Adama a Evy a zatim sem nspozoroval,ze by sme my lide byli nejak dementni,alespon ne vsichni.Kdyz uz ale huli tehotna zenska,to je neco jineho!!!

Old Post 24-04-2003 v 18:29 PM
ichtyl6 je offline   Profil uživatele ichtyl6   Find more posts by ichtyl6   Foto galerie člena ichtyl6   Click here to Send ichtyl6 a Private Message   Add ichtyl6 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ichtyl6! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los_Meskalinos
Stálý Člen

Karma uživatele Los_Meskalinos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 43

to ja si pamatuju jak asi před 2 léty našla mýmu kamošovi matka huleni a šlukovku a jak prišel domu tak prý byla úplně mimo sedla si k němu a povidá ,, Lukáši proboha ty kouřiš tu mahibubánu a von se začal smát a matka z toho byla úplně na větvi, a nadruhý den vodpoledne ji našel u komplu jak si čte informace vo léčebnách, bála se na něho promluvit 2dny,, pak už se uklidnila a docela to vzala. ale jak nám to říkal když jsme byli totálně high tak jsem to málem neustál. dodneška když se za ním stavím tak na něj vybalím jestli nejde zahulit nějakou tu mahibubánu :-))

Absolutní svoboda je daleká budoucnost, k níž jsme všichni na cestě, jejíž obraz nikdo nezná, jejíž zákony nejsou nikde napsány.

Old Post 24-04-2003 v 21:08 PM
Los_Meskalinos je offline   Profil uživatele Los_Meskalinos   Find more posts by Los_Meskalinos   Foto galerie člena Los_Meskalinos   Click here to Send Los_Meskalinos a Private Message   Add Los_Meskalinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannaSmoke
Stálý Člen

Karma uživatele CannaSmoke - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 44

Já to mám trochu horší, rád bych to rodičům řekl, ale matka je tak trochu světice, nekouří, pije jenom trochu a drogy bere jako největší sračku co může být. Tata je docela v pohodě, dal jsem mu přečíst knížku Spiknutí proti konopí od Herera a on si to vzal a byl tím úplně nadšený. Teď jsem nasadil na zahradě a otec se mě ptá:"To je marjánka??" a já "Ne tato, není" a tata "Ne není, je to konopí, že??" A sranda. Horší je, že sestřenka hulila a chytla nějakou schýzu a byla asi půl roku na psychině, nevím jestli z hulení ale ofic. verze byla že z ganje. Tata o tom asi ví svoje, ale jak mám říct o svojem hulení máti???

Jinak někteří máte dost dopohody rodiče, musí to být radost

Zahulíme uvidíme

Old Post 24-04-2003 v 23:12 PM
CannaSmoke je offline   Profil uživatele CannaSmoke   Find more posts by CannaSmoke   Foto galerie člena CannaSmoke   Click here to Send CannaSmoke a Private Message   Add CannaSmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalapu
Stálý Člen

Karma uživatele Kalapu - 84% PěstitelskáKarma uživatele Kalapu - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 45

No u me je to v poho...
mam tolerantni rodinu...Sice se o tom proste nemluvi, ale je mi jasny, ze sme s bratrancem straslive provareny, jeho mati nam vytrhala kytky, a ja si neustale pestuju za oknem nejakou tu protest-kytku,, takze by museli bejt blbi nebo slepi aby o tom nevedeli...Taky sem nasel fotku mamy a strejdy zamlada pred asi 15 hustejma kytkama, docela sem se pobavil...

Old Post 27-04-2003 v 18:00 PM
Kalapu je offline   Profil uživatele Kalapu   Find more posts by Kalapu   Foto galerie člena Kalapu   Click here to Send Kalapu a Private Message   Add Kalapu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoM
Nový Člen

Karma uživatele NoM - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 46

Hulim od pravku stredni skoly, tj. cca 6let, a zatim o tom nikdo z rodicu nevi (- kdyby vedeli, patrne by bez premysleni nade mnou zlomili hul a buh vi, jaky by z toho vyvodili nasledky...). Navic nejsem ani kurak cigaret, takze se sam leckdy divim tomu, ze cela vec zatim nevysla najevo... Jelikoz pomalu ale jiste v soucasny dobe s hulenim koncim, tak doufam, to uz na povrch ani nevypluje...

Old Post 27-04-2003 v 20:02 PM
NoM je offline   Profil uživatele NoM   Find more posts by NoM   Foto galerie člena NoM   Click here to Send NoM a Private Message   Add NoM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 47

Tak ja sem si to dnes s mamkou konecne vyrikal. A reknu vam, ze je to obrovska uleva. Proste sme si rekli pro a proti a hotovo. A taky rikala, ze bych to nemel moc prehanet takze vpoho. A navic mam povolen sklenik, takze si i neco vypestim.

Old Post 28-04-2003 v 20:07 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 48

no tak ja sem zacal pestovat na balkone a mama na me prej co to mam rikam ji to je ibišek-) no a vona ze prej je to urcite marihuana chvili nadavala a ja ji rikam at tak nerve ze to nemusi sliset celej barak ze je to zakazany no a vcera po 14 dnech uz sem ji navrhnul at veme jednu kyti a zasadi ji na zahradce no a to me dostalo vona totiz rekla ze klidne ze sousedka ji tam mela minulej rok taky takze pohodicka ne preju vam aby ste meli vsichni tak schovivavi rodice

Old Post 30-04-2003 v 14:22 PM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0805720 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív