Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pestovani v nevetranem kumbalu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 33


Tak tady je mame 24.8. vyskladany na stolecku..
3. den rustu pod cfl

Naposledy upravil p3check 30-07-2012 v 14:35 PM

Old Post 09-09-2011 v 12:30 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 34

No po tydnu rustu se me nezdaly tecky na listech.. rikal jsem si ze jsem to pokropil parkrat za svetla a ze se tam vyaplily tecky.. ale pak koukam po foru a stejnej priznak jsem objevil u svilusek... kouknu na spod listu a pochodovali tam jak o zavod , zabehl jsem do gshopu , koupil postrik tusim od neudeorfu.. asi za 250kc.. posplichal jsem je radne ze spod listu a z vrchu a snad bude klid.. po tydnu tedy v utery tento tyden jsem postrik jeste zopakoval jak me bylo doporuceno.. ale zda se ze svilusky umreli..

Old Post 09-09-2011 v 12:39 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 35


Co se tyce hnojiva tak jsem zkousel pridavat mensi mnozstvi hnojek, s prvu ec 0.67 pak 0.8 nakonec 1.3.. bohuzel jsem teda hnojky zacinal davat kazdou zalivkou a kytky se me podarilo spalit No a nebo je moznost ze u posledni zalivky me nejak uteklo ph na hodnotu 5.4.
no tak jsem ve ctvrtek vybral 6 nejhezcich holek, a mel jsem 4 litry odstate vody, tak jsem upravil ph na 5.9 a 6 kvetinacu prolil tema 4l vody.. takze kazdej z litrovejch kvetniku sem nechal nekolikrat prokapat ve sprchaci.. pak jsem vzal 6.5 l kvetniky dal do nich biobizz all mix s ec 2.2 tusim a presadil je tam.. Dale jsem je nezalival.. aby to nebylo podmaceny a aby okolni hlina vysala prebytecnou vlhkost s prolivani.. to bylo 11. den pod cfl na rustu... No a tyden jsem ted zalival jen vodou s ph 5.9 + enzimy a root stimulator.. odstatou vodu mam nekde okolo ec 0.5.. Pridavam foto na ktere je videt jak byli listy spalene.. zacali me po krajich a na koncich zloutnout.. Foto je ze vcerejska .. takze tyden po presazeni do velkych kvetinacu..

Old Post 09-09-2011 v 13:23 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 36


No a tady foto 6. krasavic 17. den pod cfl.. respektive sem cfl montoval az pondeli odpoledne takze spise 16,5 den Pro srovnani velikosti jsem hodil pullitrovku od coly..

Old Post 09-09-2011 v 13:27 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 37


Tak a tady jeste z vetsiho uhlu.. Myslim si ze se to pekne rozvetvuje.. jiz jsem po druhe zastipl a asi uz zastipavat nebudu... Zda se me za je ten rust ale trochu zabrzdenej tema sviluskama a tim prehnojenim No kazdopadne vcera jsem si delal zalivku. a zkusil jsem tam dat polovicni davku hnojek s boostrem. ec odstate vody jak jsem rikal mam 0.5, a hnojkama to stouplo na 1.0 takze si myslim ze po tom tydnu zalevani cistou vodou s enzimy by to snad nemelo nic udelat.. Kazdopadne ted nevim jestli vubec ty hnojky pokouset.. ale zase si rikam kdyz mam koupenej ten booster na rust tak ze bych aspon ten mel davat, ale vubec nevim jestli kazdou zalivku nebo jen treba kazdou druho nebo treti? Stejne se tu moc odpovedi nedovim..

Old Post 09-09-2011 v 14:03 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 38


Jeste na porovnani , jsem to chtel vlozit driv ale nejak me vypadlo.. aspon budou fota pod sebou a bude videt rozdil .. tohle je focene 1.9.11 , takze to je ten 11. den jak to bylo presazeno do vetsich kvetinacu. A vyse je foto z 17. dne.. takze 6 denni narust. Poradi kytek je ale trochu jinaci. Obcas je trochu prohodim.. treba kytka na teto foto co je v levo blize u nas..(asi nejpovedenejsi holka) je na foto vyse v pravo vzadu.. Rikam si ze ty mensi vzrusty necham spis uprostred pod sluncem , snad trochu diky vice svetlu nazenou vysku?

Old Post 09-09-2011 v 14:12 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Kdy prepnout? Příspěvek č. 39

No ja jsem tak trochu spisovatel na nic.. pisu tady plno veci a dotazku na ktery me stejne asi nikdo neodpovi.. ale alespon nejake slovo do diskuze prosim.. U tech 200w clf.. pojedu i na kvet cfl 200w ale plug and grow misto elektrox.. kdy to mam prepnout, aby to bylo idealni? Rikal jsem si ze tak za 4 dny bych to dal na kvet? Ale neni to moc brzo jeste? Uvidime jak se vytahnout.. pak jsem dam kazdopadne treba v pondeli foto jak slapou..

Puvodne jsem chtel jet scrog, ale par lidi me od toho odradilo na prvni grow.. Tak jsem je jen parkrat zastipl a necham asi uz bez zatipovani at valijou... Jakmile se prepne tak uz by se nemelo zastipovat ze?

Old Post 09-09-2011 v 14:36 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 40

Asi bych je držel nižší, protože ty CFLka toho moc neprosvítí. Scrog neni v tomhle případě špatnej nápad - mělo by to výhodu v tom, že bys dostal všechny vrcholky plus mínus do jedný roviny (lampa by pak byla poměrně nízko a stejně daleko od porostu), kde by využívaly nejvyšší intenzitu světla. Zaštípnutý to už máš, což je obvykle předpoklad pro ten scrog.. Jo a po přepnutí se už většinou nezaštipuje. Co se týče výšky... no nechal bych je možná ještě popojét, aby se i ty nejnižší větve dostaly na úroveň ostatních vrcholků a kytky vyplnily celý pěstební prostor (pokud to genetika umožňuje)..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-09-2011 v 20:39 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 41


Tak po delsi odmlce opet doplnim nejake fotky
Jinak prepnul jsem v pondeli 19.9.11 po 4 tydnech rustu tusim pod CFL..

Foto co prikladam je z 22.9. takze 3 den po prepnuti.. tohle je jeden z nelepsich keriku.. Jelikoz jsem resil problem s tema listama.. v Gshopu to zkoumali borci pod mikroskopem, ale sami nevedeli.. radeji pro jistotu me doporucili kuprikol proti plisni... kdyby to nejaka byla a tak sou nektery listy jeste flekaty od toho postriku.. ale to uz je tak neceli dva tydny po postriku..

jeste jsem kupil rybi emulzi od plagronu kterou me v Gshopu doporucili.. abych to napral zivinama kdyby jich bylo malo.. a zda se me ze to po tom pomohlo a kytky zacali byt vitalnejsi..

Old Post 06-10-2011 v 14:47 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 42


Foto vsech krasotinek z 3 dne po prepnuti na kvet

Old Post 06-10-2011 v 14:50 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 43


Tak a prikladam fota foceny vcera. To je 16 .dni po prepnuti. Mam dojem ze se jedna o stejnou kyti jako obfoto vyse.. uz se zacinaj delat palicky

Old Post 06-10-2011 v 14:52 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 44


A zase vsech 6 po hromade.. ikdyz ta jedna holka je uplne mrzak o proti ostatnim.. je vzadu uprostred.. a je to mozna dobre .. protoze kdyby to byl taky ker tak je to moc zarostle a neprosvitilio by se to..

Old Post 06-10-2011 v 14:54 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 45


A tady prosim o radu.. zacinaji mi na nekterych kytkach zesvetlavat listy.. tady to jde videt.. posledni dve zalivky jsem jel s hnojkama na EC 1.7 .. vcera jsem koupil konecne i booster na kvet od atami.. a zkusil jsem zahnojit na ec 2.0 jestli se vzpomatuji nebo nee.. myslim si ze maj totiz neceho nedostatek.. jestli se s tim nekdo z vas setkal tak prosim napiste.. Diky

Old Post 06-10-2011 v 15:00 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 46

Zalivam tak 2x do tydna.. nez ty 6.5 litrovy kvetinace proschnou tak je to tak 3-4 dny..

Old Post 06-10-2011 v 15:04 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shyk
Nový Člen

Karma uživatele shyk - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 47

máš to dobře vykucené chce to další příspěvek budu dál sledovat

Old Post 31-10-2011 v 18:08 PM
shyk je offline   Profil uživatele shyk   Find more posts by shyk   Foto galerie člena shyk   Click here to Send shyk a Private Message   Add shyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrusak
Stálý Člen

Karma uživatele Syrusak - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 48

je to pekne pls ak smiem. Postaci ak dam do srine Led lampu co ma vstavane ventilatori? pise ze to cirkuluje vzduch a do skrine by som sprabil dieru utesnil trupku a namontoval pachovy filter. pomohla by aj vodna filtracia? to znamena ze do skrine sa bude nasavat vzduch ale zo skrine sa nebude odsavat bude unikat sam tlakom cez filter a vodu.

Prišiel som si pre rady.

Old Post 07-11-2011 v 20:12 PM
Syrusak je offline   Profil uživatele Syrusak   Find more posts by Syrusak   Foto galerie člena Syrusak   Click here to Send Syrusak a Private Message   Add Syrusak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3015740 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív