Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plíseň v půdě...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 33

Alebo ich proste vytop Dole zapchaj dierky a nebudú sa mať kam schovať Koreňom by takéto chvílkové vytopenie nemalo nič spraviť...

Old Post 08-05-2013 v 14:58 PM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noex
Stálý Člen

Karma uživatele noex - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od SOMBruno
Alebo ich proste vytop Dole zapchaj dierky a nebudú sa mať kam schovať Koreňom by takéto chvílkové vytopenie nemalo nič spraviť...


tak tomu vravím nápad kus to dalo zabrať, ale myslím / dúfam , že už je to definitívne...
teraz už len počkám kým vyschne půda a zistím ako vytápanie zniesli rastlinky

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=67789

Old Post 08-05-2013 v 18:18 PM
noex je offline   Profil uživatele noex   Find more posts by noex   Foto galerie člena noex   Click here to Send noex a Private Message   Add noex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 35

Heh len im daj ! Držím palce

Old Post 08-05-2013 v 20:35 PM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od noex


veď ja som sa niekde dočítal a myslím si , že to tí škodcovia asi prenášajú tú pleseň a preto sa snažím drtiť ich.
a ono to aj tak vyzerá , že tam kde nájdem zvieratká tam je aj pleseň, ale už to je v pohode.
kúpil som bacco tabák, celý som ho dal vylúhovať a som to prelial, no oni sviňe keď to ucítia rýchlo vylezú ven a keď to už odtečie tak zalezú nazad a tak furt nejaké percento prežije. ono keď vylezú tak ja ich rýchlo ešte striekam peroxidom vodíka ale oni zalezú nazad no proste peklo


ty "zviratka" jsou chvostoskoci a dari se jim tam, kde je vlhko - tzn. urcite kytky prelivas

jinak jestli se jich chces zbavit, tak si kup mospilan stoji par kacek (ecek)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 09-05-2013 v 01:16 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raziel
Nový Člen

Karma uživatele Raziel - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 37

Zdar,mam tiez problem s plesnou.. zrejme som moc polieval rastlinky a mal som ich zakryte... su este malinke,sotva tyzden su v zemi... a objavila sa mi na niektorych plesen.. konkretne na tych co mam asi 1-2cm nad zemou.viditelnu som dal prec,odkryl som kvetinac a nepolievam momentalne.mam ich na parapetnej doske pri okne kde mam otvorene okno aby prudil vzduch. plusdakde som cital ze proti plesni pomaha zastrcit sirky hlavickou dolu tak to som dal a vraj je dobre postrikat to aspirinem rozpustenym vo vode...daju sa mi este nejak zachranit? poradte daco..dakujem...

Marijuana is not the answer. Marijuana is the question. "Yes" is the answer.

Naposledy upravil Raziel 09-05-2013 v 06:19 AM

Old Post 09-05-2013 v 05:16 AM
Raziel je offline   Profil uživatele Raziel   Find more posts by Raziel   Foto galerie člena Raziel   Click here to Send Raziel a Private Message   Add Raziel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noex
Stálý Člen

Karma uživatele noex - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


ty "zviratka" jsou chvostoskoci a dari se jim tam, kde je vlhko - tzn. urcite kytky prelivas

jinak jestli se jich chces zbavit, tak si kup mospilan stoji par kacek (ecek)


akurát som šiel napísať , že ani utopenie nepomohlo a chcel som sa spýtať na niečo také, takže dík .) ale čeknem to až o tri dni lebo som teraz som mimo

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=67789

Naposledy upravil noex 11-05-2013 v 13:52 PM

Old Post 10-05-2013 v 05:52 AM
noex je offline   Profil uživatele noex   Find more posts by noex   Foto galerie člena noex   Click here to Send noex a Private Message   Add noex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaplatil
Nový Člen

Karma uživatele zaplatil - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 39

S plesnou na zemine som mal tiez problem, tak som sa dal na drahu pokusov.
Plesen na pode mi vznikla behom dvoch dni, ked som polial ako odporucaju navody "zaliat tak, pokym nepretecie voda do misky". Tuto metodu pouzit iba vtedy, ked uz koren zabera minimalne polovicu kvetinaca, a stihne tu vodu do 2 dni vypit. Takze s tym zalievanim opatrne zo zaciatku.
Ako pokusnu rastlinu som pouzil zamioculcas, ktora nema rada vela vody. Zalial som a bum, za dva dni sa zacala tvorit plesen. Podu som rozhrabal aj s tou plesnou, nevyberal som ju a polovicu kvetinaca som vysipal keramzitom a zase prilial vodu aby to co najrychlejsie plesnivelo. Aj sa tak stalo, ale iba na tej strane kde keramzit nebol. Odhrnul som keramzit a zistil, ze plesen sa nachadza iba na miestach kam preniklo svetlo. Takze odporucam nasypat aj 2cm teho svinstva.
Pestu zdar

Old Post 21-10-2013 v 17:09 PM
zaplatil je offline   Profil uživatele zaplatil   Find more posts by zaplatil   Foto galerie člena zaplatil   Click here to Send zaplatil a Private Message   Add zaplatil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 40

Stalo se mi to samé při postřiku BiOOLem a nasledným prostřikem pudy, trhal jsem si hlavu..
Nakonec jsem plísen seškrábl na čistou pudu, kvetníky promačkal a vařečkou propíchal odtokové kanalky a od ty doby se nic neobevilo.

Old Post 27-10-2013 v 10:30 AM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Guano shit Příspěvek č. 41

Nazdárek, Groweři a Groweřice !!! ( :-D )

mám problém... pod úsporkou, na růstu... zhruba týden z5 jsem dosypával květináče hlínou (cca centimetr a půl). Do hlíny kterou jsem dosypával jsem přimíchal pár kuliček: Hoštické hnojivo Guáno z trusu mořských ptáků.... Jenže ty kuličky toho granulovaného guána jako by zplesnivěli v té půdě, a vytvořili mi takový, bych řekl pavučinový plísňový povrch květináče... Je to normální při "rozkladu" granulí, nebo mám vrchní dosypanou vrstvu odebrat a dosypanou vrstvu. Předem dík za odpověď.

Naposledy upravil Tellur 20-05-2014 v 15:42 PM

Old Post 20-05-2014 v 15:24 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 42

čau, mě se ta samá plísen dělá taky, akorát z granulovanýho slepičince, já to dycky jen rozhrnu tu vrchni vrstvu promíchám a plísen pak zmizí jak se rozložej granule a kytkam se daří, takže myslim že není špatná, pač mě se udělá pokaždý co tam dám čerstvy granle, a za dva tejdny je pryč ta plísen..

Old Post 20-05-2014 v 21:59 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elAndres
Nový Člen

Karma uživatele elAndres - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 43

Já když hnojím granulema Muškaty (Holky bych tím nekrmil) na okně tak je vždycky nechám ve vodě rozpustit a pak tím zalívám. Rozpouštím menší koncentrace a ve více zálivkách. Rozhodně lepší řešení než to dávat do hlíny.

Old Post 21-07-2014 v 09:41 AM
elAndres je offline   Profil uživatele elAndres   Find more posts by elAndres   Foto galerie člena elAndres   Click here to Send elAndres a Private Message   Add elAndres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipisekw
Nový Člen

Karma uživatele cipisekw - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 44

Cau,lidi. Doufam ze mi tu nekdo poradi s mim problemem. Potre ovsl bucj zjistit proc se mi dela na pude v kvetinacich zeleny povlak a nemuzu se ho nijak zbavit :-( prosim o radu kdo by vedel co to je a jak se toho zbavit?

Old Post 28-07-2014 v 19:09 PM
cipisekw je offline   Profil uživatele cipisekw   Find more posts by cipisekw   Foto galerie člena cipisekw   Click here to Send cipisekw a Private Message   Add cipisekw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipisekw
Nový Člen

Karma uživatele cipisekw - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Dotaz zelena mi puda v kvetinaci,pomoc,co stim? Příspěvek č. 45

Cau,lidi. Doufam ze mi tu nekdo poradi s mim problemem. Potre ovsl bucj zjistit proc se mi dela na pude v kvetinacich zeleny povlak a nemuzu se ho nijak zbavit :-( prosim o radu kdo by vedel co to je a jak se toho zbavit?

Old Post 28-07-2014 v 19:17 PM
cipisekw je offline   Profil uživatele cipisekw   Find more posts by cipisekw   Foto galerie člena cipisekw   Click here to Send cipisekw a Private Message   Add cipisekw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 46

moc to zalejváš, hlínu musíš nechat občas vyschnout

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 28-07-2014 v 20:51 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-09-2017 - plíseň - 6 odpovědí
16-08-2017 - Plíseň ? - 12 odpovědí
15-08-2017 - Plíseň - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2051310 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív