Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj 1.grow srovnání waterfarm a hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 33

18. den květu moc hezky to vypadá a začíná to i vonět
paličky se nalejvaj a chlupatěj některý chloupky Apolla 11 začínaj na okrajích pomalu do oranžovýho nádechu mno a ve waterfarm mi ph klesá což je údajně normální alespoň v gshopu poudáli a proto přidávám Ph + po kapkách abych se vešel mezi 5,8-6,2 páč jedině při těchhle hodnotách mi holky papaj ráno jsme jim naládoval Ec 2,3 a odpoledne měli 1,87 o vodě ani nemluvě tu musim přidávat teď už 2l denně a to jen do WF

ostatní květináče taktéž každej den zalejvám páč 2 dny a listy jsou dolů teda u těch truhlíků kde mám femky ty se vytáhli nejvíc mno a spodní listy zežloutli takŽe jsem jim přidal ještě poloviční dávku růstového plagronu spolu s alga bloomem dle předpisu výrobce a jestli nezezelenaj tak to pořádně propláchnu vodou

Naposledy upravil TomasD 07-02-2011 v 18:17 PM

Old Post 07-02-2011 v 17:08 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 34






19. den květu nedalo mi to a zblejsknul jsem si je

Old Post 08-02-2011 v 09:39 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 35






ještě

Old Post 08-02-2011 v 09:41 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od TomasD
19. den květu nedalo mi to a zblejsknul jsem si je


kladu si však jednu otázku neměl bych to trochu prostříhat ? poraďte vidim to na kytkách Že na ty co jde světla víc maj větší palice jenomže i víc prostoru kolem sebe , už jsem některý velký listy odstřihnul ale nejni to málo ?

Old Post 08-02-2011 v 09:44 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 37




další

Old Post 08-02-2011 v 09:46 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 38

cau dost tomu pomůze ,když ostrihas u vsech vrchnich listů půlku, ja to udelal tedka, a bylo to hodne poznat. Ale celý listy bych rozhodně nestříhal. já osobně dicky jen zkoušim vzít list lehce proti směru nez roste, a když jde sám a lehce, tak ho rostlina nepotřebuje... ale tohle jde jen u tech starších listů , novy listy rostliny takhle nepouští.A spodky bych vystřihal uplně klidně at neberou ziviny, ja ostrihal uz , když sem přepinal.A s kolínkama si muzes taky pěkne pohrát aby se dostalo světlo i ke spodkům.
Jinak ti to kvete krásně.

Old Post 08-02-2011 v 20:35 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 39






24.den kwětu jsem z toho hotovej jak je to hezký ještě nikdy jsem v realu takovýhle kytky neviděl o to víc mně těší že jsou moje

Old Post 13-02-2011 v 10:57 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 40






ještě pár holek a nakonec celek včera jsem jim dával krmení plagron algabloom a půlku dávky grow kvůli některejm spodním listům žloutnou a taky preventivně hlídám ph před zalitím

Old Post 13-02-2011 v 11:02 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 41

čau, hle jak na to taky koukám, budeš mít lampu hrozně vysoko nad rostlinama ne?Nebo to máš kůli focení?Protože ty nejvyšší jsou hrozně vytáhly.Nejlepší by bylo zlomit je a srovnat na stejnou vejšku, nebo ohnout nějak ke straně a pohrat si s rozmištěním rostlin, jestli to jde. Já bych dal lampu co nejníž
Už se ti to paličatí hezky :-)

Old Post 13-02-2011 v 11:45 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 42

Mno lampu mám od těch nejvyších cca 5cm teda když nefotim, holky nevykazujou známky popálení za což vděčim 50CM ofukem kterej teď jede na rychlost 3 takŽe se holky a vzduch hejbou dělá to skoro až průvan lámat už je nebudu páč se zdá Že to nejni potřeba jelikož ty nižší tvoŘej moc pěkný palice a ty vyšši už taky pro příště vim že síťka na SCROG a stejná genetika jinudy cesta nevede

Old Post 15-02-2011 v 15:09 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 43

zdar, No nejak sa to tu zaseklo. uz by si mal byt niekde na konci, aspon niektore modely, tak napis nieco a hod foto. dik

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 08-03-2011 v 15:19 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 44

vytahni to prosim ven a porovnej hlinu vs farm nak pekne at jde videt rozdil thx ;]
& photodokumentuj to pochopitelne

Old Post 08-03-2011 v 17:14 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 45

Předem se omlouvám za nedokonČení threadu, málo času ,kosa byla zklamání na gramy ale velký úspěch na efekt a chuť celkem 310G ,nejlepší a nejvíc g měla shining silver haze 2 femky daly 60g zastřižené fimem, WF ačkoli se nezdála a tvořila více malých palic než salámy dalo to celkem 110g, apollo 13 moc voňavej matroš, teď mám postavenej hydro systémek kterej příští týden rozjedu ,doufám že se vyhnu potížím s PH tim že zásobník má 90litrů

Old Post 04-05-2011 v 18:40 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 46

a proto to nechám dýl růst a dám tam míň kytek třeba 20 a už jen do hydra s AHčkama to zkusim ještě jednou a pak mi asi dojdou což bude třeba důvod koupit jiný hnojiva

Old Post 04-05-2011 v 18:42 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5004340 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív