Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj První 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 33

jj sus to tak 2 tydny, aj vic ... me to uschlo moc rychle a uplne naprd, takze pozvolna

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 09-10-2010 v 00:39 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 34

cau, docela dobre prvni kolo a jeste ze semen. Odvahy mas na rozdavani :-) Jakej ze tam mas prostor ?

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 14-10-2010 v 12:21 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Čau,dík moc

prostor mám 110 x 90 x 190 dřevěná konstrukce stěny mám plné 8mm lamino

už se těším na druhé kolo,plánuju nějaké změny v boxu(potrubí,pacháč,folie...)

Old Post 14-10-2010 v 20:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36





a tady přidávám pár fotek s první slečnou,která už se houpe na šnůře

Old Post 14-10-2010 v 21:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37






Ahooj lidi tak jsem setnul druhou dámu Hash Plant
tady jsou fotečky

Old Post 17-10-2010 v 08:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38



Hash Plant

Old Post 17-10-2010 v 08:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39




Ahoj dlouho jsem tu nebyl,tak abych to napravil,přikládám ještě fotky jak to vše DOPADLO




Celkem toho bylo:4 Kiti =299G

Na to,že jsem to měl semínka co kámoš dal a řízky se řízků to nakonec dopadlo dobře

Už se nemůžu dočkat na druhé kolo jen musím počkat až se trošku oteplý ať nemusím přitápět.
Hlínu už mám od Plagronu GrowMix taky jsem přikoupil nějaký hnoje a taky pacháč jak jsem totiž zjistil bez toho to opravdu nejde
Jelikož mi došel soused řict:"zda mi to už dozrálo v tom sklepě",no jsem se málem propadl do země tak snad už bude klidek...
Jinak semínka jsem zkoušel je to asi týden koupit přes seedbay tak uvidíme zda něco doletí nebo ne.jinak jen co se dostanu do Brna tak asi koupím od Dutch Pasion Power plant nebo Orange Bud...Myslíte,že tobrá volba???

Tak uvidíme jak to pofičí,tak ať to roste přátelé!!!

Naposledy upravil 29-12-2010 v 11:59 AM

Old Post 29-12-2010 v 11:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 40

Jo, zadel nejaký smokereport z toho, nech viem, aká to bola mlsanica...

1.indoor 200usporka/400 sodík
2.in Different seedbank

Old Post 24-01-2011 v 09:24 AM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Smokereport

Bílá Wdowa

Wdowa byla luxusní takže už není ,hůlo bylo pečlivě propláchlé takže chuť jemná nasládlá,příjemná vůně dosladka ovocná. první nádech jako by si ani nic nešlukl,ale po malém podržení trochu kopala,no a tím to začalo stav najížděl pomalu člověk nepostál,nohy roztěkané,huba ukecaná no prostě nakopávačka a chlachot největší.Jak pomalu najížděl stav tak i pomalu ustával jelo to dlouho.


HashPlant

Nato že to byly semena už s druhé kytky od řízku a byly outdoor,tak to bylo slapší Hůlo,stav byl ukopávací no prostě kladiva, trumpety v hlavě,kouř nevoněl,dá se říct do že byl do ostra.Utlumovací hůlo,ale taky šlapalo dlouho...

Old Post 25-01-2011 v 09:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-12-2015 - Můj úplně první indoor 400W - 17 odpovědí
09-04-2016 - muj první indoor 200w CLF - 165 odpovědí
12-05-2014 - Můj první indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8273570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív