Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje první plantáž
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Madmaf
Stálý Člen

Karma uživatele Madmaf - 13% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 33

je to mazec.....těším se na to až budu mít svůj dům a vněm indoorek a na zahrádce outdoorek.Prozatim musim pěstovat mimo domov.K4you

Madmaf

Old Post 09-11-2002 v 12:15 PM
Madmaf je offline   Profil uživatele Madmaf   Find more posts by Madmaf   Foto galerie člena Madmaf   Click here to Send Madmaf a Private Message   Add Madmaf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Madmaf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Pohodička muj tip Příspěvek č. 34

tipuju 130g suchyho

roll,roll,roll a joint...

Old Post 09-11-2002 v 13:04 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hell
Stálý Člen

Karma uživatele hell - 77% PěstitelskáKarma uživatele hell - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 35

mas to moc pjekny a nerikej ze ne urcite jsi stastnej ze se ti povedlo tohle na poprve
jsem zvedavej jak to dopadne s tou gramáží
K+
hell

Old Post 10-11-2002 v 16:18 PM
hell je offline   Profil uživatele hell   Find more posts by hell   Foto galerie člena hell   Click here to Send hell a Private Message   Add hell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 36

moc pekny to co mas vyfoceny na te fotce je asi bluebbery jinak BB poznas podle toho ze ji zacne fialovet stonek a ma fialove az cervvene stonky od listu (myslim tu cast listu ktera jde ze stonku samotnehho) samozdrejme ze ve finale nafialovyv i palice ale zalezi na podminkach.

Z te BB si nedelj hlavu ona dozrava az k 65 dni (teda lespon mam takovou skusenost) male palice ti vyrovna jejich silena hustota(tvrdost) = sou fakt tezke a taky nezkrotna sila kterou si po 1. speku zamilujes (nedoporucuju kourit po ranu mohl bys prospat cely den)

Muj typ je neco oikolo 200 G.

LEGALIZE IT!!

Old Post 15-11-2002 v 19:45 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AMON
Nový Člen

Karma uživatele AMON - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 18 

Škůdci FINALY Příspěvek č. 37

Slintam uz pri pohlade ... K+
tip : 185g :-) |-]

Old Post 17-11-2002 v 21:21 PM
AMON je offline   Profil uživatele AMON   Find more posts by AMON   Foto galerie člena AMON   Click here to Send AMON a Private Message   Add AMON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Tak už jsem to pokosil Příspěvek č. 38


Takže , pokosil jsem to 56 den květu , chtěl jsem to ještě nechat , ale když jsem holky v pátek vyndal z growroomku tak jsem zjistil , že už jsou téměř všechny pestíky hnědý . Dokonce i BB začala trošku fialovět ) (K+ to Dlabi za správné určení modýlku , já jsem si nebyl jistý , ten masterkush má taky místy nafialovělý stonky u listů). Jinak s těma většíma nádobama na tom fakt něco bude , příště do toho 60cm truhlíku vrazím jen dvě kytí. Kořeny jsem měl těžce prorostlý až do spodní nádržky s vodou ( tak proto se tomu říká pasivní hydro ).

Výpěstek:
2 x Masterkush - mrzáčci
nějak se zasekly na jednom je jen jedna 6cm palda , ta druhá je trošku lepší tak 4-5 pěknejch palic
2 x Masterkush - sekvoje )
zabrali volné místo a rosly kam to šlo , několik krásných až 16cm salámků , mňam + hromada okolo
4x Blueberry - nejsou moc fialový ani moc velký palice, což mě zklamalo , ale snad tak kolem 15 G na kytí bude

Největší kytička měla 53 cm a nejmenší (mrzáček) asi 35

Těch 120 to asi fakt nebude ! - to víte first grow
No a teď budou následovat nějaký fotečky , omlouvám se za nic moc kvalitku.

Masterkush!!!

Old Post 18-11-2002 v 10:47 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 39


A už visej - 3x BB , ta úplně v pravo šla asi o 4 dny dřív - pokus o dřívější sklizeň ( uvidíme , jestli to bude jiný )

Old Post 18-11-2002 v 10:50 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Masterkush Příspěvek č. 40


Celkový pohled na jednu ze dvou krásek

Old Post 18-11-2002 v 10:53 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Skupinové foto Příspěvek č. 41


Tak tohle je ta kytí co byla na dřívějšich fotkách úpně vzádu , skoro co palda to salámek , mňam , až zmíněných 16cm délka a šířka odhadem až 7 cm.

Až to usuším , dám vědět výnos. Možná přiletí ještě nějaká fotečka.
Zatím čus

Old Post 18-11-2002 v 11:09 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gachna
Nový Člen

Karma uživatele Gachna - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 42

Nejsem žádnej profík, ale tohle se mi, líbí K+

Old Post 19-11-2002 v 19:49 PM
Gachna je offline   Profil uživatele Gachna   Find more posts by Gachna   Foto galerie člena Gachna   Click here to Send Gachna a Private Message   Add Gachna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 43

Kacko+

roll,roll,roll a joint...

Old Post 19-11-2002 v 20:08 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 44

to Gachna me se to taky libi!!!!(a myslim ze nejsem sam) (Májo) :-)

Old Post 21-11-2002 v 00:00 AM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Moc se to nevybarvilo , ale .... Příspěvek č. 45

... jedna BB nám trošičku začala fialovět.

Old Post 21-11-2002 v 15:59 PM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Sklizeno a usušeno Příspěvek č. 46

Tak , po delší odmlce sem napíšu onen slibovaný výnos , po sklizení jsem to nechal měsíc sušit ve tmě ,hlavou dolů při teplotě 9-15 C. Po zvážení to dělá nějakejch 246,5 G ( dohromady je toho 6 litrů ve sklenicích) . BB je naprosto výborná a MK se záhadně při sušení rozležel , takže mi chutná minimálně stejně dobře. No , při spotřebě 450W se mi urodilo 0,55 G/W , což myslím není na začátečníka až tak hrozné.

Jinak moji minisoutěž vyhrál se svým bezkonkurenčním tipem 248G TheKeptn .


[Edited by ventura on 06-01-2003 at 08:46 AM]

Old Post 03-01-2003 v 09:02 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 47

no mas to moc hezky chlape. navic jako prvni uroda to je exelentni

jinak bluebarry je ta kytka co na prvni strance je vyfocena zezhora a je to nazvany "hmmm zloutne" nebo tak nejak... tak to je myslim bb, protoze ta moje vypadala temer identicky

jete jednou moooc chvalim

Old Post 03-01-2003 v 09:10 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Dotaz Myslím že né Time Příspěvek č. 48

Uznání od growera stařešiny , potěší dvojnásobně , ale dovolím si ti odporovat , já si myslím že BB je např. na 3. stránce první fotka ( vypadaly všechny 4 stejně , všechny začaly odzhora fialovět) Zbylé 4 kytí , šly listy (to je ale lampou) do žluta a paldy do zeleno - hnědo - zlaté.
I podle vůně bych to tipoval.

Ještě někdo si myslí že Walhalla má pravdu ?

Old Post 03-01-2003 v 09:33 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-10-2016 - Moje první pěstírna - 2 odpovědí
06-12-2016 - Moje první kvítí 2016 - 20 odpovědí
16-01-2010 - Má první lampa - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1363190 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív