Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Smíškovo poprvé - 125W Plug'n'Grow Růst i Květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
BaRl0Q
Stálý Člen

Karma uživatele BaRl0Q - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 33

jj vipada to tak ¨

Old Post 06-07-2010 v 16:42 PM
BaRl0Q je offline   Profil uživatele BaRl0Q   Find more posts by BaRl0Q   Foto galerie člena BaRl0Q   Click here to Send BaRl0Q a Private Message   Add BaRl0Q to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 34

A skoro to vypada jako kdyby ta kulicka byla uz otevrena... jestli to jen vidim spatne tak sorry ale pokud jo tak budes mit nejen hermousa ale na zbytku kytek seminka ktery jsou jeste k tomu k hovnu.

Old Post 06-07-2010 v 18:54 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 35

Bohužel vidíš správně, ta vlevo od stonku už byla otevřená

Myslel jsem že zevnitř vypadají trochu jinak, že v nich jsou nějaké květy nebo já nevím co, ale nic tam nebylo Co mě ale nejvíc zarazilo, že nebyl nikde žádný pyl, ani stopy po něm. Na cizích fotkách jsem viděl že je to normální nažloutlý pyl jako třeba z tulipánů, ale nikde jsem ho tam nenašel. Navíc mi před pár dny shořel ofuk, takže se pyl ani neměl jak rozfoukat a čekal bych že bude napadaný třeba na lístku pod tou koulí.
Vysvětlí mi to někdo, komu už se to opylilo, jak to teda je?

Old Post 06-07-2010 v 21:26 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

no ty si to představuješ, jak když ti někde napadá hromádka žlutého pylu,,

pokud se ti jen třeba jeden otevřel, tak věř, že v něm pyl určitě je, nebo spíš byl, a opravdu je možný, že ti už opylil ostatní samice, jde jen o to jak hodně... A že ti nefunguje ofuk, to je úplně jedno.

Rychle to vytrhni - opatrně -, pokud nechceš mít palice samý semeno a ještě z hermouše

Old Post 06-07-2010 v 21:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 37


Tak fakt tam předtím ten pyl ještě nebyl, ta koule na fotce se teprve rozpůlila, ale pyl ještě nepustila

Zbylé kulky jsem otrhal a další už se nevystrčily. ALE! Dneska jsem zjistil, že mi jedna unikla, schovaná pod paličkou a lístek pod ní byl posypaný pylem Opatrně jsem ji odstranil, ale nevím - může jedna koule (ještě celkem dole) opylit celou skříň?

Taky se u některých kytek začaly některé chlupy paliček zbarvovat do tmava. Je to něco čeho se mám bát anebo je to genetikou?

Old Post 11-07-2010 v 20:31 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 38

čau mám podezření, že ty zbarvený pestíky značí opylení...

Old Post 11-07-2010 v 21:19 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 39


Fakt to je opylení?


Přidávám nějaké nové foto - u špiček už se začínají objevovat malinké krystalky mízy

Foto v plné velikosti zde http://img249.imageshack.us/img249/6623/p1080238.jpg

Old Post 13-07-2010 v 13:32 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 40


A tady jedna kytička s tmavnoucíma chlupama. Opravdu se modlím ať to není známka opylení. Kalíšky zatím nepozoruju

Jinak jsem třetí týden v květu, hnojím jedou týdně Alga Bloomem a nejradši bych aby už to dozrálo, protože jsem na svůj první počin opravdu natěšený

Btw. kdy budu moct přidávat k postu víc než jednu fotku?

Old Post 13-07-2010 v 13:37 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Maš to moc pěkné ,ale důvodem hermoušků je i to že tam maš špatnou regulaci vzduchu je potřeba aby si měl tak 50-60% vlhkost na růst a do 30°C na květ je potřeba 30+% vlhkost na tmu by měly mít tak max 24°C když ti tohle vše bude kolisat tak se mužeš spolehnout že ty kytky budou stresovany a budeš mit velkou pravděpoobnost hermoušků jinak poučil sem se a už nikdy seminka noname a regular jedině femini a nebo řizečky jinak za odvahu K+ Sleduju tě

Old Post 13-07-2010 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 42

Díky, jsem rád že mě někdo hlídá
Do dalšího kola chystám změny ve skříni a chci vychytat právě airflow a pokud možno i nějak hlídat vlhkost. No a hlavně mám dost výčitky z pH, to jsem teď ani jednou nezměřil a je dost možné, že byl problém právě tam
Už teď se ale těším na druhé kolo, ať už tohle dopadne jakkoliv (ikdyž vypadá nadějně). Odhalil jsem hromadu chyb a chci to zkusit co nejdřív znovu, lépe a z řízků

Old Post 14-07-2010 v 21:15 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 43


Jak to tak vidím, vyzkouším si v prvním growu asi úplně všechno
Včerejší zálivkou se mi podařilo lehce přehnojit, je to vidět na koncích lístků. Naštěstí teda jen u jediné kytičky, ostatní to zvládly. Navíc se mi zdá, že krystalků přes noc dost přibylo...letí to rychle, to se mi líbí

Old Post 14-07-2010 v 21:22 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

chlape koukám že si odhodlanej stejně jako já vlhkost řeším zvlhčovačem daji se koupit už od 800,- jinak rozhodně na nic nečekej a PH test si kup stoji asi 25-50,- kdyby bylo málo tak citronku 5-6 kapek na 1l držim palce

Old Post 14-07-2010 v 22:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 45


Vzdát se ani náhodou nehodlám

Kytičky už se do výšky téměř netáhnou a jsem za to rád, nemám už skoro žádnou rezervu na zvedání lampy.


Tady je foto jedné paličky
Tuším správně, že ty pupeny jsou semínka? U jiných to nepozoruju a doufám že se oprcnula jen tahle jedna. Vlastně by to bylo dobře, aspoň nějaké semínka na out, který chci na rok zkusit

Old Post 18-07-2010 v 20:41 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 46

ty pupeny má každá samice, toho se neboj, rozdíl dělá jen to jestli jsou opylené nebo ne. Bohužel v tomhle stadiu, myslím že jsi +- ve 4. týdnu květu, se moc nedá zjistit jestli v nich semeno je nebo neni, budou asi ještě furt měkké. Zkus je zmačknout, buď jsou prázdný nebo možná ucítíš semínko.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 18-07-2010 v 21:27 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smíšek
Stálý Člen

Karma uživatele Smíšek - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 47

Ale to je jediná, na které jsem to objevil. U jiných nejsou ani náznaky takových pupenů.

A opravdu je to normální v takovém množství? Skoro mi to připomíná samčí koule (Je mi jasné, že koule to nejsou, ale mám na mysli tu koncentraci na jedné větvičce)

Old Post 18-07-2010 v 22:23 PM
Smíšek je offline   Profil uživatele Smíšek   Find more posts by Smíšek   Foto galerie člena Smíšek   Click here to Send Smíšek a Private Message   Add Smíšek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Ahoj ,řekl bych že to seminka budou ani na jedné kytce něco takového nemám

Old Post 19-07-2010 v 09:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9586060 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív