Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Grow,400 W,155x105x55,Nízké náklady,Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

19 - tý den 12/12 Příspěvek č. 33






zdravim Vás,
tak jsem se přehoupnul do třetího týne květu.kytí ještě stále rostou do vejšky, ale už moc ne.vypapají, že jim něco chybí, ale nijak to nehrotim.buď jsou nedohnojený (nemám zatím všechny tři složky od AH jen dvojku a ňáký domací hnojivo na pokojovky) nebo jim vysoký PH zabraňuje v přísunu živin N,P,zinek a magnesium (PH mám většinou kolem 6,5).Jinak pro příště bych chtěl určitě jet SoG nebo ScrOG, respektive jsem chtěl scrog už teď, ale chronic mi to nedovolil Větve odspodu:je jich tam strašná spousta.mám je jako naférofku ostříhat u stonku?jé to mi bude strašně líto a doufám, že to nepodělám.Vlhkost: nemám vlhkoměr, plísně se bojim.zatím svítim přes den, ve stejný místnosti i spim.mám přes noc zatim zaplej jen ofuk páč skřín je hrozně hlučná.časem jí přesunu a změnim periodu na svicení v noci a odtah nonstop=vlhkost minimální.podle odhadu je teď přes den sotva 40 a přes noc tak 70 - 80 procent.preventivně jsem je minulej tejden nastříkal BIOTOLem(postřik proti plísni a padlí) jo a svilušky vypadají že zdechly, zítra dostanou druhou davku OMITEm.Pacháč: chystám se během pár dnů do g-shopu pro trojku od AH a vemu tam kilo aktivního uklí a zkusim vyrobit homemade.Děkuju Vám oběma za reakce a VŠEM za kladnou karmu.mějte se KOLOSSATOR

Old Post 09-06-2010 v 00:33 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 34



Poškozené listy...

Old Post 09-06-2010 v 00:37 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

23 - tí den 12/12 Příspěvek č. 35

Hi all, tak jsem dnes udělal nějaké změny a sice, že svítim přes noc kvůli teplotám a odtah jsem zapnul nonstop kvůli vlhkosti a plísni.Kytky dostaly poslední dvě zálivky jenom vodu s upraveným PH a zítra jim to řádně osolim.Fotky budou bohužel až pozdějš,vybily se mi baterky ve foťáku. KOLOSS

Old Post 13-06-2010 v 00:17 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

25 - tý den 12/12 Příspěvek č. 36





Fotky jak jsem slíbil...

Old Post 15-06-2010 v 13:51 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 37

nakonec tam toho místa není co?jinak pěkný-snad se ti to nebude píct o lampu

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 15-06-2010 v 14:22 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 38

vyzerá to dobre držím palce a som zvedaví- chronic rodí pekné palice
piss

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 15-06-2010 v 14:44 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 39

děkuji, děkuji.místa moc není, ještě asi 10 - 15 cm (to prostě MUSÍ stačit) a zvědavej sem teda taky, abych řekl pravdu

Old Post 15-06-2010 v 14:58 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 40

No pane, mas to fakt moc GOOD! Chtel jsem se zeptat jak to u tebe vypada s vlhkosti a teplotata momentalne? Ja mam totiz obavy... Prez noc mam cca. 65-70% a to bych asi mel resit, nez se obevi prvni palicky...

Old Post 16-06-2010 v 07:32 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 41

čau D@D,
já jsem sice koupil vlhkoměr, ale spíš jsem vyhodil 150.-.Nejspíš to vůbec neměří.Já jsem vlhkost na květu začal řešit před 3ma dněma a to tak, že jedou všechny vnt. nonstop.To je asi vše co pro to stejně můžu udělat, protože na odvlčovačku fakt nemám.To znamená že vlhkost mi už starosti nedělá.Prostě to nějak vyroste a snad to nesplesniví Jinak co já vim, je normální vlhkost vzduchu venku ve dne mezi 40 až 60 procenty a v noci 60 až 90 procent.Svítim přes noc od 23 do 11.Teploty mi klesly o dobrý 3 stupně jsem teď na 27 za světla a za tmy 24 stupnu a ta vlhkost musela klesnout taky rapidně.Myslím, že tady nováčci moc psychujou (neříkám, že je to tvůj případ) a všechno moc řeší jinak opět děkuji...Koloss

Old Post 16-06-2010 v 14:17 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 42

Zdravim chlape!
No jasne, je treba to resit ze startu :-) Sam jsem zvedavy jak s tim dopadnu, ale dalsi kolo uz to musi byt 100% :-) Odvlhcovac je problem i pro me, ale jestli ho poridim se rozhodne po sklizni podle toho jak to bude vsechno na konci vypadat.
Jinak dobra haluz, svitim taky 23-11hod :-D S teplotama jsem na tom ted bidne kvuli pocasi - viz to moje tema :-( Jinak co se tyce vlhkomeru mas naprostou pravdu, mel jsem doma asi 6 kousku a kazdy ukazoval jinak! Nakonec jsem vybral dva drahe co ukazujou stejne... V boxu mam jeden termo-hydro co ovlada ventilaci a zvlhcovac a pak bezdratovou meteostanici, ktera mi hezky ukazuje udaje z boxu na 30m az sem k monitoru :-D Dobra to vec, nemusim nikam chodit... :-)

Old Post 21-06-2010 v 07:34 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 43


Jeden z hlídačů

Old Post 21-06-2010 v 23:01 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 44

Hustý had!

Old Post 22-06-2010 v 11:00 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

33 - tý den 12/12 Příspěvek č. 45


zdravim, všem se omlouvám, mám novou práci a děsnej nedostatek času.dnes jsem tam hodil B´cuzz tabletu místo PK.fotku nějakou přidám, ale ne z dneška, nemám na to čas sorry.Koloss

Old Post 24-06-2010 v 01:33 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

38 - mý den 12/12 Příspěvek č. 46






Zdravim,
chtěl bych Vám ukázat, jak to u mne pokračuje.Myslim, že se maj kytky dobře, akorát ty dvě zakrslý mne serou.zatim nevim co to je, včera jsem si toho všimnul a dnes to vyfotil (moc mi to nešlo).Vypadá to jako rez na komplet celý kytce, hlavně ale ve vrchní části.Listy jsou světle zelený a odprostřed jakoby reznou.Ze spodu jsou šedivý fleky.Doufám, že to neni plíseň ale spíš nějakej deficit ve výživě.Ty dvě kytky jsou vůbec takový jiný,světle zelenější a listy takový tlustější.možná jsou to dvě nebuly, ale zas by byla moc náhoda, kdybych je zasadil zrovna k sobě do jednoho květináče.No třeba mi někdo poradí, já se zkusim podívat, jak vypadaj plísně, ale nemám na to moc čas.Až bude, tak vám zase napíšu KOLOSS

Old Post 29-06-2010 v 22:04 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Mám problém a nikdo neporadí? Příspěvek č. 47






Zdravim,
asi jsem to napsal nějak nevýrazně, ale POTŘEBUJU OD VÁS POMOC.Potřeboval bych identifikovat co mi pomalu, ale jistě užírá ty dvě kytky.Už jsem to řešil s jedním členem, vypadá to prej na PH problém.Zalévám stejnou zálivkou všechny kytky a ostatní nic takového nemaj.Dnes večer to ale změřím co vytejká.Pak je tu samozřejmě možnost nějaké (lokální???) plísně.Já ji ale nepoznám a z fotek na netu taky nic moc.Můj názor je, že jsou těžce přehnojený z důvodu svojí velikosti (nejmenší zakrslice) k velikosti květináče kterej je největší a nestíhaj to zpracovávat.Je to možný?Na fotkách jsou vidět poškozený horní listy.Spodku se to netýká.Den ode dne je to horší a horší - pokud je to plíseň nerad bych přišel o všechno.Prosim Vás o co nejvíc názorů co by to mohlo být.Děkuju Koloss

Old Post 02-07-2010 v 13:26 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopi
Stálý Člen

Karma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 48

Zdarec, nepožírá to nic, spíš spaluje přehnojením. Pěstuju v kokosu a podobné, nýbrž mnohem menší hnědé fleky (cca. 3mm) které jsou ohraničeny žloutnoucím listem (taky ne moc) a to hnědé jak kdyby seschne a žluté opět zezelená. Je to v malém, takže to neřeším a vůbec neprolejvám velkým množstvím zálivky. Přidávám enzymy a bakterie s mikrobama. Skus asi prolít a změřit, jinak nevim. Držim palec.

Old Post 02-07-2010 v 16:26 PM
kopi je offline   Profil uživatele kopi   Find more posts by kopi   Foto galerie člena kopi   Click here to Send kopi a Private Message   Add kopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6176950 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív