Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Najlepšia tráva je doma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Sniper18
Stálý Člen

Karma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 33

Cus borci, zaujimal by ma vas nazor na travu ktoru si pestujeme doma a jej porovnanie s tym co sa predava original v holansku...........vcera som sa asi hodinu hadal s kamosmi co coffee shopy navstivili a nedosli sme k nicomu rozumnemu

Old Post 17-04-2010 v 12:45 PM
Sniper18 je offline   Profil uživatele Sniper18   Find more posts by Sniper18   Foto galerie člena Sniper18   Click here to Send Sniper18 a Private Message   Add Sniper18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Sniper18
Cus borci, zaujimal by ma vas nazor na travu ktoru si pestujeme doma a jej porovnanie s tym co sa predava original v holansku...........vcera som sa asi hodinu hadal s kamosmi co coffee shopy navstivili a nedosli sme k nicomu rozumnemu

Pokud porovnáváš indoor trávu, co se dá sehnat v cofeeshopech s trávou člověka, který si to pěstuje doma v ČR pro svou potřebu, tak je ta česká stejná, možná i lepší. Pokud porovnáváš coffeshop a komerční chemickou trávu, na kterou běžně narazíš u dealera v ČR, tak je zase lepší ta z Holandska. Ale zase to není nic jednoznačnýho, záleží na co kde narazíš. Mě se kupříkladu stalo to, že jsem si v Amsterdamu ve spěchu před odjezdem koupil 3g WW a když jsem na to později mrknul, tak to byla nějaká šmelina posypaná jakýmsi práškem, takže hroznej poděl.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 17-04-2010 v 13:28 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sniper18
Stálý Člen

Karma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od crackonos

Pokud porovnáváš indoor trávu, co se dá sehnat v cofeeshopech s trávou člověka, který si to pěstuje doma v ČR pro svou potřebu, tak je ta česká stejná, možná i lepší. Pokud porovnáváš coffeshop a komerční chemickou trávu, na kterou běžně narazíš u dealera v ČR, tak je zase lepší ta z Holandska. Ale zase to není nic jednoznačnýho, záleží na co kde narazíš. Mě se kupříkladu stalo to, že jsem si v Amsterdamu ve spěchu před odjezdem koupil 3g WW a když jsem na to později mrknul, tak to byla nějaká šmelina posypaná jakýmsi práškem, takže hroznej poděl.


Presne to som sa im snazil natlacit do hlav, ale oni ze nie ze to proste musis zazit.
Presne sa s tvojim nazorom stotoznujem.

P.S. tu WW si kupoval v shope???

Old Post 17-04-2010 v 14:16 PM
Sniper18 je offline   Profil uživatele Sniper18   Find more posts by Sniper18   Foto galerie člena Sniper18   Click here to Send Sniper18 a Private Message   Add Sniper18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

v amstru jsem byl 4krat a paradni zazitek to byl vzdycky,ale hlavne kvuli pohodove atmosfere a lidem,s kteryma jsem tam byl.nikdy jsem v coffikach nesehnal nic svetobornyho.na ulici to bylo samo neco jinyho,ale s travou,kterou prichazim do styku v cechach to nema nic spolecnyho.treba jsem mel jen smulu,kdo vi:-) ale potvrzuje mi to vic lidi.

Old Post 17-04-2010 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

benji chaouat ... ano suhlasím a ehhe rešpekt
jaman

Old Post 17-04-2010 v 14:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Sniper18


Presne to som sa im snazil natlacit do hlav, ale oni ze nie ze to proste musis zazit.
Presne sa s tvojim nazorom stotoznujem.

P.S. tu WW si kupoval v shope???

Jojo, v cofeeshopu asi 50m od náměstí Dam. Jak říká Benji je to tam spíš o atmosféře, která má punc svobody nebo minimálně tolerance, ikdyž zase jak kdy a jak kde. Já jsem narazil na nejpoctivější marihuanu ne v Amsterdamu, ale v jednom menším městě, kde byl jedinej cofeeshop, ceny lidové a kvalita dobrá. Pokud se tam někdo chystá za nějakou ultramordou, udělá líp, když se poohlédne tady doma, je to o něčem jiným.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 17-04-2010 v 15:46 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

http://www.webehigh.com/city/detail.php?CITYID=Cancun

Old Post 18-04-2010 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

všade kam cestujme si pozriem cenu trávy ...

Old Post 18-04-2010 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiderPig
Stálý Člen

Karma uživatele SpiderPig - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 41

tak to ja sem jeste v cr nehulil nic tak dobryho jako v Rotterdamu
napr Ice nebo Super Power Haze
myslim ze v amsterdamu prodavaj turistum travu kterou by jinak holandan nekoupil

Old Post 20-04-2010 v 15:03 PM
SpiderPig je offline   Profil uživatele SpiderPig   Find more posts by SpiderPig   Foto galerie člena SpiderPig   Click here to Send SpiderPig a Private Message   Add SpiderPig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

SpiderPig: Myslím, že při tom množství lidí, co se v Amstru točí, nejsou schopni je dělit na turisty a domácí a podle toho jim prodávat příslušnou trávu .... Respektive nedokážu si to absolutně představit

Old Post 21-04-2010 v 04:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

naj potetnú som mal zas len doma v Cechach , nic sa nezmenilo ...viac krajín som videl a moj nazor sa nezmenil

Old Post 05-01-2012 v 22:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2013 - Najlepšie filtre - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9060940 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív