Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nějaké keříky - 1. indoorek 2010, 2x 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje


No myslim,že ty nechápeš mě..jde mi o intenzitu světla..nejde jen o přítomnost světla..rychlost zrání je odvislá taky od intenzity..velmi odvislá..


Jakože pod 250w kvete třeba 70 dní, pod 400w 60 dní, pod 1000w už jen 50 a když mám 5 000w sklízím po 30ti dnech? To snad ne..

Old Post 28-03-2010 v 22:19 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

K-2 v přípravce.. Příspěvek č. 34





A tady K-2, připravené na muj druhej indoor, pod 125W blue úsporkou..Už se těší pod sodík mají teď kolem dvaceti cm. Moc se mi zatim líbí

Naposledy upravil 28-03-2010 v 22:58 PM

Old Post 28-03-2010 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od hej-rup


Jakože pod 250w kvete třeba 70 dní, pod 400w 60 dní, pod 1000w už jen 50 a když mám 5 000w sklízím po 30ti dnech? To snad ne..


Je to marný,je to marný,je to marný..což..?
Tak zkus popřemejšlet,proč sou u kytek vrchní paldy zralý a spodní ještě ne,proč spoustu lidí vršky odstraní a spodky pak na světle ještě nechává zhnědnout=dozrát,proč pod úsporkama trvá růst i kvetení dýl..Světlo přece mají,ty spodky i ty kytky pod úsporkou..Podle tebe by měly bejt ale zralý za stejnou dobu..To ale nejsou,s tim nehneš..

Dám ti úplně primitivní, jednoduchej příklad,na kterým i malý dítě pochopí,význam sluníčka pro rychlost zrání rostlin..Tak si vem keřík jahody,nebo jakejkoli ovocnej strom,atd,atd..ty plody na sluníčku jsou o dost dřív velký i červený,zralý,než ty,který se krčí někde pod listem ve stínu..Proč asi??Vždyť denní světlo mají i ty pod listem stejnou dobu,jako ty plody na slunci..Ale jeho intenzita ,která stimuluje proces zrání,ta je úplně někde jinde,než ve stínu..Tohle chápe i nemluvně,to fakt sorry..

Naposledy upravil 28-03-2010 v 22:55 PM

Old Post 28-03-2010 v 22:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Re: K-2 v přípravce.. Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje
A tady K-2, připravené na muj druhej indoor, pod 125W blue úsporkou..Už se těší pod sodík mají teď kolem dvaceti cm. Moc se mi zatim líbí

mel bych dostat K2 od kamose do par dnu...tak uvidime o kolik se to bude lisit...
jinak moc pekne...a na jakou plochu svitis 8k? myslim v m2...jako zda 1.5m2 ci 1.63m2

Old Post 28-03-2010 v 23:23 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: K-2 v přípravce.. Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od hlavolampolska

mel bych dostat K2 od kamose do par dnu...tak uvidime o kolik se to bude lisit...
jinak moc pekne...a na jakou plochu svitis 8k? myslim v m2...jako zda 1.5m2 ci 1.63m2


Čau..Pod jednim čtyřkilem budu mít teď 20x 6l květníků o hraně 20cm,tedy 100 x 80 cm = O.8m2..Takže 1,6m2 budu osvicovat dvěma 400..Očekávám při tomhle počtu rostlin na metr "menší" džungli , tak mám na květ v záloze ještě třetí čtyřkouli a v květu bych je rozhodil asi pod tři světla..Obecně si myslím,že je lepší mít kytky pod dvěma sousedníma čtyřkilama,který si světlo vlastně mezi sebou "podávaji",než kdyby to bylo pod jednim osmikilem..Prostě vícebodový osvětlení je osvětlení z víc stran,úhlů a lepší prosvit..
K2 mám třetí týden pod 125 W blue,6100K,s tím,že první týden se zberchávaly z dlouhýho transportu a z přesazení.Během dalších dvou tejdnů dostaly masáž dvěma záštipama a nic víc je mučit nebudu..Oproti těmhle keříkům v prvním growu,kdy mám pod světlem 9 kytek a prostor sem vyplňoval roztahováním do šířky,ohýbáním..Zatím se mi tyhle K2 jeví jako supr genetika,uvidíme co předvedou..

Naposledy upravil 29-03-2010 v 11:38 AM

Old Post 29-03-2010 v 07:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 38

Obrázek jsem smazal, nepochopil jsi, nevadí. Odmítám se dál zapojovat do debaty když ani nečteš co jsem psal. Netvrdím že se dá za oknem vypěstovat totéž co pod lampou a nechápu proč ses na to tak upnul. Naše debata přece začala na tom, jestli se má na kocni květu kytce zkracovat nebo prodlužovat den. Fotoperiodismus a intenzita fotosintetizovatelného světla jsou dvě rozdílné veličiny.
Rostlina má buď den a nebo noc, přestav si to jako fázi ZAPNUTÍ a fázi VYPNUTÍ. Žádná mezifáze není. Pokud na ní pražíš 600w nebo 12w úsporkou, pořád je rostlina zaplá. Pokud zhasneš vypne.
Aby rostlina kvetla musí být "zaplá " 12h a vyplá 12h. Otázkou je jeli produktivní nechat rostlinu takto celou dobu, nebo jí nakonci světlo ubrat či přidat..
Chápeš už aspon trochu?

Old Post 31-03-2010 v 15:17 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od hej-rup
Obrázek jsem smazal, nepochopil jsi, nevadí. Odmítám se dál zapojovat do debaty když ani nečteš co jsem psal. Netvrdím že se dá za oknem vypěstovat totéž co pod lampou a nechápu proč ses na to tak upnul. Naše debata přece začala na tom, jestli se má na kocni květu kytce zkracovat nebo prodlužovat den. Fotoperiodismus a intenzita fotosintetizovatelného světla jsou dvě rozdílné veličiny.
Rostlina má buď den a nebo noc, přestav si to jako fázi ZAPNUTÍ a fázi VYPNUTÍ. Žádná mezifáze není. Pokud na ní pražíš 600w nebo 12w úsporkou, pořád je rostlina zaplá. Pokud zhasneš vypne.
Aby rostlina kvetla musí být "zaplá " 12h a vyplá 12h. Otázkou je jeli produktivní nechat rostlinu takto celou dobu, nebo jí nakonci světlo ubrat či přidat..
Chápeš už aspon trochu?


Význam fotoperiody dne a noci pro růst či fázi kvetení rostlin je jasnej ,ničim ho nezpochybňuju a to není mísa o kterou mi jde..Říkám tu celou dobu jen to,že kytky a rostliny obecně pod intenzivním světlem dozrávají rychleji,než za oknem nebo pod 18 W úsporkou..Tvuj názor je snad zřetelně vyjádřenej výše,totiž že na tom nezáleží,že stačí,že rostlina má den,prostě nějaké světlo a jestli svítíš 100W nebo 1000W,tedy v přírodě přirovnám k plodům či květům na slunci a ve stínu, že nemá vliv na rychlost dozrávání,což je blbost a s čimž nesouhlasim..Psal sem výše,že sem v 50ym dni květu a že budu kosit někde mezi 55-60 dnem,na což tys mi napsal nech kytky určitě dýl,já je mám 62 a nechám je 70..Což je hrozný hovno,vůbec ses nezmínil jaký máš kytky,moje kytky nevidíš,jestli jsou nebo nejsou ready na cut,jen tak plácneš nech je dýl,a já se ti tu marně snažim už 50 příspěvků vysvětlit,že sou pod mejma 400W zralý už teď a ty začneš,že to je blbost,že na intenzitě světla nezáleží,že dobu kzrání to neovlivní..Jestli tvý kytky zralý nejsou,no tak nejsou,250 má horší prosvit a míň lumenů a taky vůbec nevi,jestli máš nějakou stejnou genetiku jak já,nebo něco dýl kvetoucího..? Toť vše a už mě nebaví omílat to furt dokola.. Nazdar

Naposledy upravil 31-03-2010 v 19:17 PM

Old Post 31-03-2010 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 40

no nektery phenotyp muze rychleji vykvest jiny pozdeji .... hodne zalezi na okolnostech.

Kazdopadne datum na obalu je pouze orientacni :-D


PS: uz bych ho kaslal ..... at na to prijde sam :-P

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 31-03-2010 v 21:20 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
no nektery phenotyp muze rychleji vykvest jiny pozdeji .... hodne zalezi na okolnostech.

Kazdopadne datum na obalu je pouze orientacni :-D


PS: uz bych ho kaslal ..... at na to prijde sam :-P


Dyť on ani nenapsal co má za odrůdy a chce něco porovnávat... ? Že 55 je málo a 70 bude akorát..o ničem..
A doba světla a tmy a intenzita světla,dyk to sou jabka a hrušky..Nestačí jen světlo,záleží přece taky jaká je porce kytkama vstřebatelnýho spektra a na lumenech..Na množství čerstvýho vzduchu(Co2),na tom strašně záleží,špatná ventilace = opožděný,menší kytky,květy..dál na hnojení,atd,atd,atd..Jak píšeš,záleží na spoustě věcí..Jdu se aspoň trochu vyspat na kosu..

Naposledy upravil 01-04-2010 v 01:02 AM

Old Post 01-04-2010 v 00:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Tak padla kosa.. Příspěvek č. 42

Tak to kosim,sem asi v půlce,zalepenej až za ušima,do toho ještě přesazuju Kdvojky do 6l květináčů,šichta jak cip.. Po 55 dnech,dost brzo,ale ať sem je prohlížel jak chtěl(krejčovská lupa),tak sem neshledal důvod je ještě nechat stát..Pryskyřice se začla lehce zakalovat a nechci z toho mít moc velkej stoned..On beztak bude,hlavně SSH,ten má paličky úplně prosáklý tim skvělým lepidlem
Jestli budu schopnej,tak sem večer prdnu nějaký fotos a report,ale nevim,spíš až zejtra..Zatím přeju všem dobrej pěst..pa,pa, V.

Naposledy upravil 01-04-2010 v 10:36 AM

Old Post 01-04-2010 v 10:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

První dojmy ze sklizně.. Příspěvek č. 43

Díky všem kdož sledovali,za názory,kritiku i chválu a K+.
Kytičky sou pěkný,ale především na pohled..
Jsou hodně řídký paldy a budou lehounký..Takže výnos bude bída,odhaduju kolem 0,5 g na wat..
Pokusim se analizovat příčiny..
Prostor byl vyplněnej myslim dobře,na fotkách je vidět,že paliček bylo hodně,kyti sem zaštipoval a ohýbal..
Ve svým prvním indooru sem se myslim vyvaroval nějakejch velkejch kopanců,který by snížily nějak významně množství úrody,krom pár dní problémů s vysokým Ph na začátku šlo vše celkem dobře.
Dostatek čerstvýho vzduchu měly pořád,přítah jsem měl i v mrazech z venku,vzduch sem rozmíchával ještě před kytkama..Teploty ve dne byly 25-28,v noci od 16 do 19 st. Nejlépe z výnosem,hustotou palic , dopadl SSH,který i přes to, že je to drobnější keřík než ostatní,Chronik a MJ,gramů na něm bude nejvíc..Nejmenší hustotu a váhu paliček má MJ,G13 je hutný,ale velký výnos od G13 myslim nikdo nečeká..Chronik je šedý průměr,spíš lehce podprůměr..
Kouř : Podle záštipků,vůně a chuti hodnotím kouř jako vcelku slušnej,uvolňující,energický účinky,akorát SSH když zhulim víc,tak jdu "do gauče ",tedy stoned a poněkud mimozní stav..
Ještě zpátky k výnosu,nabízí se samozřejmě otázka genetiky,protože SSH slušně zabodoval,pěkný masitý a tvrdý květy,ostatní však dost bída..Ale nechci na nikoho nic házet ani nic v tomhle ohledu řešit,přece jen první pěst je první pěst a moc sem zvědavej teď na K2,kdy řízky mám od matkaře z Holandska,se kterým má známej dlouholetý dobrý zkušenosti ohledně jeho genetik..
Taky přemýšlím o trénování kytek a o vlivu na úrodu,mám pocit,že ať už kytku nechám volně vykvést bez ovlivňování záštipy a hlavně roztahováním do stran,nebo ji trénuju,tak kytka prostě má nějakej potenciál,kterej z ní můžeme dostat.
Ať už v podobě centrální palice a pár bočních,nebo při trénování většího množství paliček,ale podstatně menších..
U K2 jsem teď zvolil jakýsi kompromis,dal jsem jim dva záštipy a zbytek nechám na nich..
Tak uvidíme..Ještě se musim dokopat,dát sem fotky..Přes víkend,v týdnu nebyl čas..Zatím, V.

Old Post 03-04-2010 v 15:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

nějaké keříky - sklizeň mého prvního pokusu Příspěvek č. 44





Tak konečně dávám fota,kytičky těsně před kosou

Chronic
Mountain Jam
Super Silver Haze
G13 x S




Naposledy upravil 04-04-2010 v 20:20 PM

Old Post 04-04-2010 v 20:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

bližší pohled Příspěvek č. 45






Chronic
Chronic
MJ
SSH
SSH

Naposledy upravil 04-04-2010 v 20:50 PM

Old Post 04-04-2010 v 20:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

a už se houpou.. :) Příspěvek č. 46




ještě zblízka G13
a nějací oběšenci - část sklizně

Váhu sušiny dodám později,pokud někdo má nějaké ohlasy,postřehy,připomínky..,sem s nimi
Děkuji Groweru.cz a všem jeho členům,kterých příspěvky,zkušenosti,knowhow bylo mým jediným vodítkem,pomocníkem při mém prvním in pěstu,díky čemuž jsem to snad úplně neposral,získal nějaký obrázek o indoor pěstování a první zkušenosti.DĚKUJI !
Dál bych vás chtěl pozvat k nakouknutí do mého druhého indoorpokusu,který už jede,viz příspěvek níže..

Naposledy upravil 04-04-2010 v 21:56 PM

Old Post 04-04-2010 v 20:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

K2 - druhý indoor pod 2x 400W,test Superthrive Příspěvek č. 47

Zdravím všechny v druhém kole..
Setup stejný
Genetika - K2 od známého,řezy dovezeny z Holandska
Změny :
Více rostlin pod jedním sluncem,méně trénování rostlin,jen dva záštipy na růstu
Prostřihávání stínících listů kvůli prosvitu spodních pater..Tak tady hodně přemejšlim,jak na to,v prvnim growu jsem prostříhal dvakrát během kvetení vrchy a středy,kvůli světlu pro spodky..Ale ty spodky to jednoznačně nevrátily,stejně byly dost chabý..a vrchy nic moc výnos..
Tak si myslim,že obírat listy z vrchů kuli spodkům je pitomost,spodky vám to nevrátí a vrchy oslabíte,páč jim berete výživárnu velkých listů..
Tak že u K2 mám v plánu nechat vše jen na rostlinách až do preflowers..Potom bych kytky zčeknul,postraní větve, co se dotáhnou dostatečně nahoru ke světlu, nechal dál bez zásahu a neperspektivní spodky ve stínu bych oholil.Od toho si slibuju neoslabení,spíše posílení vrchních palic a na spodky prdět..Co si o tom myslíte..?


Hnojky : Tentokrát B,cuzz - Terra Leaves - růst
- Terra Max - květ
- PK 13/14
- Atazyme - enzymy
Pokus :
Vliv či nevliv stimulátoru Superthrive na kvalitu a množství sklizně

Kytí jsem měl v přípravce pod úsporkou 125W blue,6400K,v malých sadbovacích kelímcích 20 dní,teď už jsou pod sodíkem,v 6,5 l květináčích,po čtyřech dnech aklimatizace přepnuto na 12/12..
Velikost kytí při přepnutí 25-30 cm..Dnes tedy druhý den 12/12

Naposledy upravil 05-04-2010 v 09:50 AM

Old Post 04-04-2010 v 21:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

K2 - druhý pokus,test Superthrive Příspěvek č. 48






Takhle vypadají holky dnes,20 ks pod 400W,2dny na 12/12




Většina kytí má po dvou záštipech 4 vrcholy plus boky,u některých vyjely po prvním zaštípnutí tři hl.větve..Větví se to myslím zatím dobře..posuďte sami

Za každou připomínku,radu,dotaz,kritiku k věci budu vděčný s vědomím,že si tu nepíšu jen sám pro sebe,


Snažil jsem se vybrat dvě , pokud možno stejné rostliny pro test..
Jedna pojede základní hnojky,druhá bude jednou týdně od nasazení preflowers až do flushingu dostávat + stimulátor Superthrive,americký prý to zázrak...zatím se mějte, V.

Holkám při přesazení z malých květináčků do 6,5 l už bylo hodně těsno,kořeny zdravé..



Celé K2 téma přesunuji sem http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=49326
a srdečně zvu na návštěvu..

Naposledy upravil 05-04-2010 v 09:56 AM

Old Post 04-04-2010 v 21:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6587010 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív