Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » hoven kus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Já je brzdil záštipama a croopingem,taky mam osramku plantastar,kerá má prej přidaný modrý spektrum,ale v % to myslim dělá hovno,hovno nic,tak spíš myslim,že sou hustější jen tim trápením,který sem jim dopřával..

Naposledy upravil 27-02-2010 v 13:12 PM

Old Post 27-02-2010 v 13:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Topíka sem četl,po zalomení se větev narovná za chvíli a kytky to moc nebrzdí,zkoušel sem to..třeba sem to zlomil málo,nevim,ale záštip je staví a zhušťuje spolehlivě..u pár kytek se mi to div nezvrtlo do bonsají,tak sem pak musel ubrat..

Naposledy upravil 27-02-2010 v 14:19 PM

Old Post 27-02-2010 v 14:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

zastipenim se nezhusti patra, jen zabrzdis rust vrcholku a spodni maji cas dorust. a neboj ja jsem je lamal hoodne 24 prispevek , posledni dve fota snad mluvi za vse, a budu se znova opakovat, pro priste zastipuju jednou a to v den prepnuti na kvet.....

Old Post 27-02-2010 v 14:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Musim oponovat..Záštip si načasuješ tak,že patro nestíhá ani dorůst a spodek bují a bují...a vůbec sem je neprotrhával,až podvou tejdnech květu,když se ukázalo,kde co čemu stíní..ale ten crooping,ten dělá hustý patra,jak to držíš dole,vlastně tu větev vodorovně,novej výhonek se pak snaží mastit hned nahoru,další zas vohneš dolu a párkrát dokola a udělá tak vlastně kraťounký patra..když pak sundáš kytce "mučidla",tak se celej keř začne narovnávat a máš hustý patra

Old Post 27-02-2010 v 14:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje
Záštip si načasuješ tak,že patro nestíhá ani dorůst a spodek bují a bují...
citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
zastipenim se nezhusti patra, jen zabrzdis rust vrcholku a spodni maji cas dorust.


nejaky rozdil?




citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje
.ale ten crooping,ten dělá hustý patra,jak to držíš dole,vlastně tu větev vodorovně,novej výhonek se pak snaží mastit hned nahoru,další zas vohneš dolu a párkrát dokola a udělá tak vlastně kraťounký patra..když pak sundáš kytce "mučidla",tak se celej keř začne narovnávat a máš hustý patra



18 prispevek, 2 fotka, asi 5x zlomeno, docilil jsem vlastne podobne veci, hlavni rostla rovno a jeji spodnejsi vyhonky jsou ve stejne urovni, jen jsem chtel mit vetsi hlavni palice tak sjem je nechal vyrust vice

26 prispevek,zase druha fotka, tady jde videt jak je i vetev pod zlomenim krasne v urovni s ostatnimi, ale nepovedlo se mi uvest vsech 20 do uplne stejne vysky, nektere jsou vetsi netkere mensi

jenze to stejne neresi muj problem ze mam kytky jak natahnute na skripci, jedine ze bych je zacal pri rustu tlacit do zeme minule jsem mel vybojku za vetsi peniz.chtel jsem vycistit tubu, otocim s vybojkou, pekne hnusny zvuk nasati a vybojka po jednom kole v pcii. tak jsem si rek ze koupim levnou, stejne ji hned vyhodim. no a tak to dopada



jo a k tomu ostrihani, schvalne jsem to spocital, dal jsem si tu praci. ostrihal jsem to po prepnuti za 21 dni.....

Naposledy upravil 27-02-2010 v 16:33 PM

Old Post 27-02-2010 v 15:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

..nechce se mně věřit,že plantastar má bůhví kolik modrýho spektra
V každým případě sem do budoucna zvědavej na tvý "senzační" a "nesenzační" kytky..muj obdiv k experimentování

Old Post 27-02-2010 v 15:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

hh taky jsem zvedav jak to bude! uz mam vybrane a jsou zalite jen 23ml bloom, 5ml enzymes, 5ml PK na 5l vody, ostatni maj jeste 10ml GS. fotky ve ctvrtek pac fotky z mobilu vypadaji na chuja, makra se delaji dobre ale celkove fota jsou slabsi

kura ani tak moc ne ze bych nejak sapal po experimetovani, mam doma GS, byl zrovna stret nazoru a nejak sjem se v rachote hecnul byla nuda rpace malo zauvazuju a jo chory napad

Naposledy upravil 27-02-2010 v 16:24 PM

Old Post 27-02-2010 v 16:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40






nejake fotky z mobilu, ty tkere nebyly rozmazle jak jsem zalival


<------ Kali, no nevim u me se ji asi nelibi, a me se taky moc nelibi










<------ taky kali









<------ SSH a ty ostatni si myslim taky



























mozna se budete smat ale na pude jsem dneska hadracky pri hledani noveho popelniku nasel starou Philipsku 70W a nejak jsem se rozhodnul ze ji budu zasouvat do nizsich mist asi to nebude mit ani moc vliv ale pro pocit

Naposledy upravil 27-02-2010 v 16:29 PM

Old Post 27-02-2010 v 16:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

chorý nápad..? nápad,co má smysl!!

..mnohem větší smysl,než najít po netu reklamy a kecy výrobců o stimulátorech(který už každej stokrát viděl a čet)a s velkou pompou pověsit na grower,jakože otevřít novej trýd,bez jediný uvedený prakt.zkušenosti s nima,to je vo hovně.. Zkušenosti z pěstů s těmahle koktejlama a bez nich,to je o něčem,myslim..pane Kus Hoven..

Naposledy upravil 01-03-2010 v 19:41 PM

Old Post 01-03-2010 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

jako mas pravdu co jsem tak procital simor se taky vlozil, tak se uvidi! koukam na ne nekolikrat za den.na pryskyrici to znat jde, vice jsou orosene nez bez. coz zatim aspon "kousek" pravdy

Old Post 03-03-2010 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Zdar.Až ten rozdíl bude k nafocení,tak poustni fotos..
Já zkusil kytkám "pomoct"kapkou Superthrive do zálivky,1ml na galon vody,dopor.dávkování..A co mysliš,jak zareagovaly..?Ani se mi nechce věřit..Přídu za dva dni zalejvat a koukám,kytky maj bílý lemování na okrajích listů.??!!Takovej jemnej povlak,jde to setřít,čuchnu k tomu a je to Superthrive..Voni to normálně vyloučily ze sebe ven..Předávkování bych vyloučil,páč sem dal podle návodu..No Tommy Poser..Asi jim to vůbec nechutná..

Old Post 03-03-2010 v 15:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44






hh tak to je besek
jinak ja jsem zjistil pekny ojeb, nechapu jak mohla letecka guma, jeste po DVOU, vyskouseny zatezove testy (neveril jsem spise tube je praskla). Prijdu domu a guma praskla na ejdne strane, z OBOU stran krasne jako kdyby strihle. No nic dve palicky jsou spalene a jedna.... masakr tocicim ventilatorem

Old Post 03-03-2010 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Asi ti to zpuchřelo..?

Old Post 03-03-2010 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

letecka guma po par mesicich? vuebc krasne pruzi.....vazne nevim asi to nebyl skvely napad davat leteckou gumu, ale enchtel jsem v pokoji zadne klepani a tak. tet bych radsi to klepani

Old Post 03-03-2010 v 15:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

guma a teplo je hotovo.
Jste si nevšimli nikdy gumiček v case kompa(svazaný dráty) jak po roce uplně ztvrdnou.
...škoda těch některých paliček

Old Post 03-03-2010 v 16:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

hej dve to vzalo, jinak tuba splnila ucel. teplo? pres tubu, rikam jak smiknute na obou stranach, kdo vi, tatik je potap.taky to je letecka guma schvalne sjem si obednaval nejhrubsi co meli, dobirka me stala vice nez guma Znate to ne? vydrzi hoodne, i s popraskanyma na praku sjem si uzil kopec srandy.

Old Post 03-03-2010 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5074050 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív