Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W 17xchronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33


citace:
Původní příspěvek od Hrozbert
ČAU včera jsem to dole rozjel ,ale ta teplota mě trápí při světle max19,3 v noci jsem ještě nekoukal . Teplomet běží každou hodinu 15min asi budu muset přidat,ale nechce se mi však víš ohledně KWh.Zbývá zateplit dveře a obalit polistyrén reflex.folií pak se to snad zlepší


Zdar chlape! Taky mám pořád ještě problémy s teplotou, ale kabel je snad už na cestě! klesne mi to v noci i s tím teplometem na 15stupňů! A to je zapnuty každých patnáct minut na patnáct min. Ale zatím jim to viditelně nevadí, přidám čerstvé foto. Svítíš asi teda jen jednou, viď? No tak hejbni sebou, jseš doma tak zatepluj!

Old Post 17-01-2010 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34


Rostou, ale spíš se pěkně zahušťujou, už neletí tolik do výšky, zatím, na prvňáčka docela dobrý, ne?

Old Post 17-01-2010 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Tak dneska jsem jim začal přisvicovat UWB 26w, jednou denně patnáct minut, ať jim chutná!

Old Post 20-01-2010 v 23:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36


Tak jsem zase něco nafotil tak to přidávám, jsem v 21dni květu, mě se to líbí, co vy na to?

Old Post 02-02-2010 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37






Ještě tyhle.

Old Post 02-02-2010 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38






Tak přikládám aktuální foto. 35den květu.

Old Post 19-02-2010 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Četl jsem spoustu rozdílných názorů, kdy přesně kosit chronica, je tam hodněkrát zmíněný 56den, ale pořádně tam nikdo nenapsal, proč právě tenhle den, ani nikde žádnej rozepsanej smokereport. Tak se podělte vy, co už to znáte! Díky!

Old Post 21-02-2010 v 08:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40





Nějaké makýrka ze včerejška.

Old Post 23-02-2010 v 17:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Tak koukám, že jste v šichni sdílní jako sviňa!

Old Post 25-02-2010 v 13:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42






Tak foto z 54 den květu(včera), ve středu naposled slunce, pak dva dny tma a v sobotu konečně kosa! Těším se,je to moje první sklizeň! Jsem zvědavý kolik toho pak bude suchého, ale kamarád mi říkal, že to bude dobrý! Jinak zhruba dva a půl týdne od konce proběhl záštipek a dobrá chuť i zhulilo nás to pěkně. V sobotu jsme to daly mokrý z Wapu a taky dobrý! Keep smoking!

Old Post 08-03-2010 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 43

Ahoj. Ak môžem vedieť, aký máš objem kvetináčov a ako vysoko od vrškov si udržoval výbojku?

Marihuana je dar.

Old Post 08-03-2010 v 21:38 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 44

Já bych ješte pár dní počkal zralý se mě to rozhodně nezdá.

Old Post 09-03-2010 v 02:02 AM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Takže všem díky moc za káčka, potěšily. Vysoký to je od 40cm do 50cm. Květináče mají objem 11l ale mám tam tak 8-9l. Přiští grow už to bude plný. Tak slunce měli tak zhruba 35cm nad sebou, teď ke konci 30cm. Mám tam ale ještě přidanou někde od začátku květu, žárovku Repti Glo 2 uvb 26w,(v posledním foto příspěvku tam je na první fotce vidět) a ta je tak dvacet cm nad něma a svítí stejně dlouhou dobu. Je to žárovka která má silný vliv na růst a květ rostlin. Uvbéčka tam jsou jen 2%. Takže frčím celou dobu. A já už dávám Ripen a pěkně dozrávají, takže v sobotu budou O.K.

Naposledy upravil 09-03-2010 v 22:12 PM

Old Post 09-03-2010 v 17:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46




Tak už to visí! Ve dvou jsme to stříhaly celé odpoledne! Tak přidávám nějaké fota, Mokré to váží v průměru na kytku 125g. Tak jsem zvědavý kolik bude sušiny. Tak dalšímu Growru všem zdar.

Old Post 15-03-2010 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Takze po delsi odmlce, bylo toho 333g, kouř silny a zhuleni vyloženě High!

Old Post 02-05-2010 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 48

Presne tolik jsem tipoval ... :-))

Old Post 02-05-2010 v 11:34 AM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-04-2018 - 11x chronic - 22 odpovědí
04-04-2016 - 2x600W 12x Chronik - 86 odpovědí
19-07-2013 - 400W ScrOG - 65 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4551900 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív