Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Indoor pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5

Jakou odrůdu preferujete?
This poll is closed.
Jack Herer 20 45.45%
NLx 7 15.91%
White Widow 17 38.64%
Total: 44 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 33

Mám obyčejnou pro pokojové rostliny promíchanou s perlitem.. Ty největší listy jsem u všech rostlinek ustřihl.. Snad to bude lepší.. Zkusím přidat tu citronovou šťávu a hodím sem zase fotky jak dopadl PH test.. Všem moc děkuju za rady

Sandman

Old Post 14-01-2010 v 09:41 AM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Sandman
Mám obyčejnou pro pokojové rostliny promíchanou s perlitem.. Ty největší listy jsem u všech rostlinek ustřihl.. Snad to bude lepší.. Zkusím přidat tu citronovou šťávu a hodím sem zase fotky jak dopadl PH test.. Všem moc děkuju za rady


Tak to jsis musel všimnout, že tam je nestabilizované PH. Píšou tam na nich 7-8Ph. Určitě ho sníž a mohlo by to být ono! Chvíli bude trvat, než se ti ustálí. Já v každém případě jedu na připravené zemině s Greenu a při tvém množství by se ti to rozhodně vyplatilo. Je kompletně připravená na prvních šest týdnů, se stabilizovaným PH, přidává se jen kořenový stimulátor. Zpočítej si to, v tomhle množství jako máš ty se to rozhodně vyplatí, už jen pro to že se to téměř pakt nedá po...t. Tak před příštím Growem si na to vzpomeň. Zdar ať rostou!

Old Post 14-01-2010 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od kirsak


Tak to jsis musel všimnout, že tam je nestabilizované PH. Píšou tam na nich 7-8Ph. Určitě ho sníž a mohlo by to být ono! Chvíli bude trvat, než se ti ustálí. Já v každém případě jedu na připravené zemině s Greenu a při tvém množství by se ti to rozhodně vyplatilo. Je kompletně připravená na prvních šest týdnů, se stabilizovaným PH, přidává se jen kořenový stimulátor. Zpočítej si to, v tomhle množství jako máš ty se to rozhodně vyplatí, už jen pro to že se to téměř pakt nedá po...t. Tak před příštím Growem si na to vzpomeň. Zdar ať rostou!


Určitě to příští grow pojedu i s boxem, ventilací, zvlhčovačkou, PH metrem atd atd.. Nejsem si jistý ale tuším, že na obalu té hlíny bylo ph 6,5. Ale fakt si to nepamatuju.. Pamatuju si jenom jak si říkám, že to PH je v klidu.. Možná je to těch 7-8.. Pro jistotu začnu přidávat ten citron Snad to bude stačit.. Dík moc za pomoc.

P.S. Kdyb jste přišli někdo ještě na něco určitě napište..

Naposledy upravil Sandman 17-01-2010 v 16:53 PM

Old Post 14-01-2010 v 14:19 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 36

Tak jsem dal na rady kirsaka a hnojim ted s 3 ml citronu v zalivce.. PH zálivky vypadá tak na 5,5-5,8.. Jenom bych potřeboval poradit, jak dlouho hnojit s tím nižším PH? Květináče mám 5-6 litrů..

Sandman

Old Post 17-01-2010 v 16:53 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Sandman
Tak jsem dal na rady kirsaka a hnojim ted s 3 ml citronu v zalivce.. PH zálivky vypadá tak na 5,5-5,8.. Jenom bych potřeboval poradit, jak dlouho hnojit s tím nižším PH? Květináče mám 5-6 litrů..


Normálně si udržuj zálivku i s hnojkama na stejným PH už pořád! Jestli ti protíká zálivka i z květináčů dole, tak si ji změř taky, aby jsi věděl jak se to zlepšuje a podle toho si pak vychytáš i stabilní PH, já držím pořád 6,2. Tak ať to pomůže!

Old Post 17-01-2010 v 22:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 38

Tak alespoň týden budu zalívat s tím PH 5.8, pak to nechám na 6-6.5.. Doufám, že se to brzo srovná.. Do týdne dodám nové fotky a info

Naposledy upravil Sandman 26-01-2010 v 14:51 PM

Old Post 17-01-2010 v 23:35 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 39


Tak takhle vypadají kytky 41 den 12/12.. Teď hnojím se zálivkou 6,2 PH

1 fotka Skunk #1

Sandman

Old Post 26-01-2010 v 14:54 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 40


Taky Skunk.. A nevím, jestli jsou v pořádku ty žluté listy :/ Kdyžtak pište

Sandman

Naposledy upravil Sandman 27-01-2010 v 11:06 AM

Old Post 26-01-2010 v 14:58 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 41


Všechny

Sandman

Old Post 26-01-2010 v 15:01 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 42


A makro

Sandman

Old Post 26-01-2010 v 15:04 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 43


.

Sandman

Old Post 26-01-2010 v 15:05 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

co to tam mas po pravy strane za hnusny vytahliny?
mas ten prostor fakt divne zaplnenej...na 400W to nebude zadna slava si myslim

Old Post 26-01-2010 v 20:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 45

Vim ze to nebude zadna slava :/ Chtel jsem z toho mit alespon tak 200g ale to nevim jestli se mi povede..

To vytahle je no name.. A jde to poznat.. Ostatni jsou Skunk 1.. A jak jinak by jsi mi poradil zaplnit prostor? Snazim se je dat vsechny rovnomerne pod lampu..

Sandman

Naposledy upravil Sandman 26-01-2010 v 23:07 PM

Old Post 26-01-2010 v 20:33 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

čus zdravimmpříště rozhoidně víc zapln prostor koukni se třebas ke mě z 9 kytek sem zaplnil prostor o rozloze asi cca 120 cm na 120 cm d,š,ono ani nák nejde o to jeslti je dáš rovnoměrně, ale o to že každou kytku máš v jinym květníku ne? nebo se pletu?stim žloutnutim to příště nák vychytej určo bych přidal víc vzduchu,víc,pořešil bych odtah tim a ofuk na kytky,aby proudil i mezi nima to v tom hraje taky roli přece jen dusík pokud se nepletu,příště dej všechny kytky do stejnejch květníků,a různě i ohybej kdyby byl problém,a i bys mohl zastřihnout bud normal nebo technikou FIM, jinak pěkný šištičky k+ zatim a ještě za chyby se omlouvám :/

Old Post 27-01-2010 v 01:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

do dalšího kola se neboj zainvestovat, do ph metru,do folie,do hlíny z growshopu,a náký vzduchotechniky

Old Post 27-01-2010 v 01:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 48

Moc dik za K+ Ta potesi..

Pristi grow urcite budu porizovat box 1m x 1m x 1,6m ktery uz ma tu folii, PH metr, hlinu, asi ufo na odtah a nejake vetraky.. Ofuk uz mam, ted ale jede jenom pres sviceni kvuli teploty.. To rozlozeni pod lampou je snad ok.. Mel jsem totiz ze startu 11 kvitek s tim, ze bude pulka samcu (kvuli nedostatku zkusenosti a financi jsem jel ze seminek). Kvetniky taky bohuzel nejsou stejne, ale to vsechno bude v tom druhem kole. Tech 6 se snazim mit co nejvic pod lampou.
S tema 200g bych fakt byl spokojeny.. Tohle je spis takovy rozehrivaci grow.. Tak snad se to jeste nejak npokazi

Sandman

Naposledy upravil Sandman 27-01-2010 v 09:15 AM

Old Post 27-01-2010 v 09:06 AM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2019 - První indoor pěstování - 97 odpovědí
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4330560 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív