Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Od 1.1.2010 je legální svítit na 5 kytek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
1.1.2010 je legální svítit na 5 kytek?
ANO
NE
Může z toho být pokuta
Může z toho být soud
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

chlapci,vite co to vsechno znamena ? v nasich podminkach ?spousta otazek i odpovedi,ale jedno je jiste -mam dve 400w,vyselektim 3matky a dve holky do scrogu.otazky typu kolik zaplatis,zabaveni,verejno prospesne prace,na holkach pul kila jeste ne suchyho materialu potence 15%THC atd ,znamena ze v utajeni zustanu porad.a u outdoru to samy,corkari ,obsah % THC,a samozrejme mnozstvi.takze kdo si predstavoval ze si vysadi na zahradce 5 klonu a bezestrachu napodzim nafedruje pudu materialem pro 20 hulicu na rok ,tak asi ne ! vsem growerum co nelitaji s hlavou v oblacich a presto je potesila tato zprava preji neodhaleni pestu z jakehokoli hlediska.Karelsem

Old Post 07-12-2009 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 34

Chápu, že ste rádi za další krok k legalizaci či prosté toleranci, ale asi většinu z vás zajímá jen cannabis. a tady si povšimněte: tleskáte zákonům směřující k legalizaci, ale to se netýká jen cannabisu. S tim se na stejné lodi vezou jako krysy tvrdé drogy a ostatní chemická svinstva. A to my se podílíme na zlehčení zákonů okolu tvrdých drog, přestože s tím(asi bláhově doufám že všichni z nás) nesouhlasíme. Podporujem lidi co si píchaj, fetujou.... .....kdyby tak jen čadili :-d

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 07-12-2009 v 22:40 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 35

Ahojte lidičky..jsem tak rád, že jsem zase mezi svými... Zrovna jsem si asi hodinu pročítal názory lidí na tento krok a bylo mi z toho zle...v článku jen slova typu "feťák"...hlava mi šla z toho kolem...

Beru to rozhodně jako plus, ale částečně souhlasím i s KRASTem. Nicméně pro mne je to velmi pozitivní zpráva...prostě budu vše dělat jako dosud (nechlubit se, neukazovat mé hobby) a ktomu přizpůsobím počet rostlin...mno a saze se budu cítit o trochu bezpečněji... Tak to beru já...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 07-12-2009 v 23:20 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 36

Tak alespon nejaky pokrok 15000 tistic za tri kytky pokuta podle me nani tak zle. Stejne mam vetsi strach z corek.

jestedman- Máš pravdu stát je to plnej hovad a tupců , až budeš tvořit ten stát tak se přidám

Zahradka v koprivach 2009

Old Post 08-12-2009 v 05:26 AM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 37

krast, teaman: jste mimo mísu, přečtěte si pár jiných zdrojů, včera jednali pouze o přírodních drogách, o těch průmyslových, do kterých tedy počítají i vražednej hašiš se bude jednat příští tejden

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 08-12-2009 v 08:30 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od jestedman
krast, teaman: jste mimo mísu, přečtěte si pár jiných zdrojů, včera jednali pouze o přírodních drogách, o těch průmyslových, do kterých tedy počítají i vražednej hašiš se bude jednat příští tejden


Jednalo se o více drogách, jako např. heroin, kokain, lsd i hašiš.. pokud vláda přijme nynější návrh ministerstva beze změn projde v platnost.

Myslím, že žádná výhra to nebude pro nikoho. Stále se bude jednat o přestupek a když vás někdo s čímkoliv chytí, stejně budete pokárání, vše seberou a dají penežitý trest.

Je od nich hezké, že "dovolují" pěstovat 5 rostlin (zde se jedná taktéž o přestupek a vždy vám rostliny zabaví a bude zahájeno správní řízení, podle kterého můžete dostat až 100.000 pokutu), jenže co s nimi když "mohu" sklidit pouze 5 nebo dle dostupných informací až 15 gramů. Z jedné rostliny je možné ve venkovních podmínkách vypěstovat dle mých standardů i 35Og.

Jsou to jen mediální šplouchy a poslanci nevědí která bije. A nebo vědí velice dobře a tučný podíl od farmaceutických firem a mocnářů kteří hýbou páčkami je mnohem silnější. Škoda lidí, kteří díky těm kteří nás vedou, nechtějí abychom se mohli léčit touto bylinou známou jako lidstvo samo.

Old Post 08-12-2009 v 09:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Jediný co se mi na tom zdá pofi, je ta možnost mít 5 kytek a zároveň pro svou potřebu 15 g. Technicky je tato možnost neslučitelná a dle mého názoru to takhle mohl stanovit jen blbec. I přes tento nelogický fakt je to lepší než drátem do oka a prostě z toho vyplývá, že 15g je minimum. No a kytky budu sušit vzhůru nohama i s květináčema a až na to přijde "protidrogofka" tak řeknu, že pořád rostou a že to THC se musí taky dostat do kořenů jináč by to nebylo košéér

Old Post 08-12-2009 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 40

mops: nevim, já jsem se dočetl toto "Za dva týdny se vláda vrátí i k podobnému návrhu týkajícímu se uměle vyrobených drog. "

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 08-12-2009 v 10:25 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 41

Ono se v podstatě pro nás nic nemění jak řekl Frydrych včera v událostech a komentářích "Pěstování do 5 rostlin je přestupek, výroba je vždy trestná a následné držení pod 15g zase přestupek"
http://www.ct24.cz/vysilani/2009/12...osti-komentare/
čas 29:34

Old Post 08-12-2009 v 10:34 AM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od jestedman
mops: nevim, já jsem se dočetl toto "Za dva týdny se vláda vrátí i k podobnému návrhu týkajícímu se uměle vyrobených drog. "


Média mažou lidem kolem pusy med a dělají se atraktivní. Pročti všechny články a udělej závěr. Jen tak člověk něco pochytí.

http://grower.cz/forum/showthread.p...3088#post843088

Old Post 08-12-2009 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metuzalem
Stálý Člen

Karma uživatele Metuzalem - 10% PěstitelskáKarma uživatele Metuzalem - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od mopslik

zde se jedná taktéž o přestupek a vždy vám rostliny zabaví a bude zahájeno správní řízení, podle kterého můžete dostat až 100.000 pokutu


A na tech 100.000 si prisel jak?

Old Post 08-12-2009 v 11:29 AM
Metuzalem je offline   Profil uživatele Metuzalem   Find more posts by Metuzalem   Foto galerie člena Metuzalem   Click here to Send Metuzalem a Private Message   Add Metuzalem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Metuzalem


A na tech 100.000 si prisel jak?


Pokud se nejedná o schválený zákon berte vše s rezervou. Jak jsem psal výše, média jsou schopný napsat cokoliv.

Na 100.000 jsem přišel od jednoho zdroje z internetu.

Old Post 08-12-2009 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 45

Ad 5 rostlin
- myslim že v pohodě, dosud trestný čin ted už jenom přestupek, neřeší to vyšetřovatel, státní zástupce ani soudce ale v 1.řadě obyč fízl a v 2.řadě přestupková komise - tzn. pár roslin ve skleníku nezniří mladýmu člověku kariéru škralopem v rejstříku ale "pouze" 15 000kč

Ad 15g materiálu
- ano na první pohled blbost, ale má své opodstatnění a souhlasím s tím, pač nepřicházím s lepším řešením. Důvod proč tak málo vidím v dealerech, když by bylo 500g OK tak už nikdy policajti nezavřou jedinýho dealera ikdyby stál na hlaváku s nůší plnou trávy a to by podle mého bylo špatné.

já hodlam zasadit sklidit a minimálně dkud soudy nevydaji nějakej kloudnej rozsudek ohledně držení vypěstovaného materiálu tak holt bude na půdě 5 suchejch kytek a já budu jen "uždibovat" na brčko... obhajoba jasná "jen 5 kytek". no a až se vytvoří nějaká kloudná judikatura tak se zařídím podle toho...

Old Post 08-12-2009 v 13:38 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Rory
"já hodlam zasadit sklidit"


no právě to sklidit je zásadní slovo, když tě vychytaj při sušení je to vždy trestný čin nedovolená výroba omamných a psychotropních látek

Old Post 08-12-2009 v 13:47 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja-L
Stálý Člen

Karma uživatele Ganja-L - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od jestedman


nevim Tayeme, ja to vidim naopak.

Pokud bych býval byl chycen loni řekněme s 5 kytkama - tak mě ani neobviněj a pokud jo, vyváznu od soudu s podmínkou, pokud prokážu že nejsem dealer. Teď se se mnou nebudou srát a rovnou pošlou složenku na 15 litrů.

Další věc je zilegalizování hub, kaktusů atd. Kaktusáři se chytají za hlavu, budou muset zrušit sbírky svých 30letých kaktusů? Který z nich mají vybrat k odstranění? A pokud si jich přecejenom těch 5 ks. nechaj, tak jim budou chodit složenky pravidelně. DMNC

neskonale mně sere ten "voličský názor" v diskuzi na novinkách, to jsou všichni lidi takový idioti, že považují automaticky uživatele drog, který požívá něco jiného než kafe nebo cigára za feťáka šířícího HIV, žloutenku a primárně nebezpečného pro své okolí. Zabedněnost lidí je neskutečná. Jen trochu mě uklidňuje že se nejedná o seriozní a nestranný web.

Jen mně to utvrzuje v přesvědčení vysrat se na celej tenhle zkurv. stát, koupit 30 hektarů, oplotit ho 2000V, koupit kulovnici a nazdar bazar, stát ve státě může začít.


stat ve state, tve idey se mi velice libi :-D a s tou zabednenosti mas recht.. valna vetsina lidi co znam maji stejny nazor.. hold nejaky ten cas jeste potrva nez lidi zmoudreji a prozrou...

---:::Mír a THC v duši všech GROWERŮ a skuřenců CZ a SK:::---

Old Post 08-12-2009 v 14:05 PM
Ganja-L je offline   Profil uživatele Ganja-L   Find more posts by Ganja-L   Foto galerie člena Ganja-L   Click here to Send Ganja-L a Private Message   Add Ganja-L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metuzalem
Stálý Člen

Karma uživatele Metuzalem - 10% PěstitelskáKarma uživatele Metuzalem - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od mopslik


Pokud se nejedná o schválený zákon berte vše s rezervou. Jak jsem psal výše, média jsou schopný napsat cokoliv.

Na 100.000 jsem přišel od jednoho zdroje z internetu.


Ja bych tem internetum zas tolik neveril. Prestupkovej zakon mluvi naprosto jasne (§ 30 z. č. 200/1990 Sb.)
"Přestupku se dopustí ten, kdo...
j) neoprávněně přechovává v malém množství pro svoji potřebu omamnou nebo psychotropní látku,
k) neoprávněně pěstuje pro vlastní potřebu v malém množství rostlinu nebo houbu obsahující omamnou nebo psychotropní látku
...
Za přestupek podle odstavce 1 písm. j) a k) lze uložit pokutu do 15 000 Kč."

Old Post 08-12-2009 v 14:11 PM
Metuzalem je offline   Profil uživatele Metuzalem   Find more posts by Metuzalem   Foto galerie člena Metuzalem   Click here to Send Metuzalem a Private Message   Add Metuzalem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6829330 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív