Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurturlite 220W RED Vertical poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33


a ten odrazoví alobal

Old Post 21-07-2009 v 18:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34






co se týče hnojení,tak jsem jen navýšil heavy bud na 5ml/l

nějaký fotky mé kompletní light pěstírničky

Old Post 21-07-2009 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Tak řízek sklátila nějaká plíseň už loni se mi to objevilo na jedné větvi u toho samého modelu,prostě začnou šednout a usychat listy a celá palice vypadá divně,tak napůl uschle,tak jsem ho vyhodil a doufám že se to neobjeví jinde.Zjistil jsem však,že 6 kytek,je na tenhle prostor moc,tak sem to drobek prostříhal a jedna pujde asi pryč.Mno chybami se člověk učí.

CCa příští týden dodám fotky

Druhé kolo chci jet normál sodík a aero,tak za případné nabídky věciček případně rad moc děkuji,klidně přes PM

Growu zdar

Old Post 30-07-2009 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36





Zdravim všechny,mam tu nové fotky z 48dne 12/12, palice začali díky heavy budu nádhěrně kynout a jsou tvrdé jak sviňa.Ještě týden na full hnojkách a přijde nařadu final,tak uvidíme jak to dotáhneme Jinak mi začali světlat po krajích listy,ale to bude asi normální?Případně prosim o radu. Pěstu zdar

Old Post 06-08-2009 v 11:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Malinké shrnutí:šlo mi oto vypěstovat si cca 50g za co nejnišší finance, s co nejlepší kvalitouTak uvidíme.

růst:14dní 18/6 :Hnojení každý druhý den 1-3ml/l A+B Voeding od Bcuzz+vita max+pythamin 2ml/l zálivky.

10den přidáno 0,1g/l blossom blaster (příprava na květ,přidal jsem ještě jednou po 14dnech dle návodu)

od 15dne hnojení dle návodu od GROTEK Six pack. (Hnojivo bloom stojí doslova za hovno,taky tak vypadá a smrdí,příště vyměním za plagron nebo nechám A+B celeou dobu růstu i květu.

Nejlepší efekt jsem spozoroval u heavy bud,je to výživa na zvýšení objemu a váhy-myslim si že je to mnohem lepší než předražený green sensation.

PH měřeno aqua roztokem pro rybyčky.Voda 7,5, snižována v době květu kyselinou citronovou(citronka) 1,5ml/l - ph výsledné 6,0. V době růstu a hnojení A+B PH 6,3 tudiš sem nesnižoval,proto nejspíš další kolo pojedu celej cyklus a pouze přidám PK 13-14.

Teplota převážně přes den 27-29 stupňů s vyjímkou pár dní veder kdy bylo 32

noc 25-27.

Vlhkost 18/6 cca 80% 12/12 60% nyní cca 20%


Osvětlení 220W RED Nurturlite , větrání 2X120mm pc , 65m3/h, ofuk 2X 12V PC.. Větrání na tak malej objem a použití úsporky doslova dostatečné,ale hodilo by se použít pacháč a silnější odtah,mno další kolo

Old Post 06-08-2009 v 11:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yeoman
Nový Člen

Karma uživatele Yeoman - 80% PěstitelskáKarma uživatele Yeoman - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 38

Kdy budes sklizet? zajimalo by me,jaka bude kvalita po tomdle zpusobu pestovani. Dej vedet, jinak K+..

Old Post 06-08-2009 v 23:36 PM
Yeoman je offline   Profil uživatele Yeoman   Find more posts by Yeoman   Foto galerie člena Yeoman   Click here to Send Yeoman a Private Message   Add Yeoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Johnny
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Johnny - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 39

čau prosim tě nevíš kolik má ta n-lite "zářivka" světelnej tok??

Old Post 07-08-2009 v 00:26 AM
Mr.Johnny je offline   Profil uživatele Mr.Johnny   Find more posts by Mr.Johnny   Foto galerie člena Mr.Johnny   Click here to Send Mr.Johnny a Private Message   Add Mr.Johnny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Yeoman: Sklízet budu cca za 14 dní, jedu poslední týden hnojek,od úterý začnu final a další uterý by měla přijít kosaSám sem zvědavej.

Mr.Johny: Ta Nlite má světelný tok 11 000 lumenů a chromatičnost 2700k.
Svítivost je menší než u sodíku,ale tolik pryskyřice,jsem pod sodíkem ještě neviděl.

Jinak díky za K+

Old Post 07-08-2009 v 08:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Ještě by mě zajímali ty listy.Jsou docela pokroucený a nevim zda je to PHčkem nebo tim že dozrávaj

Old Post 07-08-2009 v 08:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yeoman
Nový Člen

Karma uživatele Yeoman - 80% PěstitelskáKarma uživatele Yeoman - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 42

Nevim jestli to je to samy,ale pri outdooru mi zacli nakvetat asi tri rizky a delalo mi to samy,listky se podobne kroutili a nebo proste tvoje kytky se snazi natacet listy na svetlo,protoze na ne svitis horizontalne. Ph asi problem nebude,to by se projevilo na barve listu a na mrzackym rustu. Fandim a sleduju..

Old Post 07-08-2009 v 09:19 AM
Yeoman je offline   Profil uživatele Yeoman   Find more posts by Yeoman   Foto galerie člena Yeoman   Click here to Send Yeoman a Private Message   Add Yeoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43




Rust byl vcelku vpoho,jen mi přijde že tomu prostě něco chybí,no snad časem to vymakám zde je fotka těch listů,je to nejošklivější kytka,nechtěl jsem tahat na světlo ty hezčí

Old Post 07-08-2009 v 10:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yeoman
Nový Člen

Karma uživatele Yeoman - 80% PěstitelskáKarma uživatele Yeoman - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 44

Hod sem zase naky fotky,jak si kytky dari? Vyresil si problem s tema listama? Jaka je vyska rostlin a co jejich aroma bez pachace,da se to bez toho?

Old Post 10-08-2009 v 14:57 PM
Yeoman je offline   Profil uživatele Yeoman   Find more posts by Yeoman   Foto galerie člena Yeoman   Click here to Send Yeoman a Private Message   Add Yeoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Momentálně nemám foťák,bude koncem týdne.kytky jsou vcelku vpohode,ty listy jsou ale pořád stejný .Tak sem snížil trochu hnojky.Stejně od středy pojedu final a za týden přijde tma.Paličky jsou vcelku řidší,ale tvrdý jako bejk.Některý pupeny maj i 6-7mm Co se týče aroma,tak to se fakt nedá,je to cejtit až moc.Filtr musim druhý kolo pořídit 100%.

Old Post 10-08-2009 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

jinak zálivka je už denní 3decky na kus.CHlastaj jak sviňa

Old Post 10-08-2009 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Tak máme problém,dneska jsem koukal na kytky a listy začali zlobit.Začínaj žloutnout od krajů výplně a objevují se hnědé fleky,ale myslim si že to je jen blízko lampě.tak je dám kousek dál,ale moc neni kam a asi už rozmíchám final.je to dneska 53dní květu,ale paldy jsou ještě napůl oranžové chloupky a napůl světlé,tak final bude asi 10dní co myslíte?

Old Post 10-08-2009 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

zvláštní je že co jsem rozjel final začali kytky nějak růst do výšky,nevíte proč? jako by se začali jednotlivé paličky natahovat a řídnout

Old Post 13-08-2009 v 11:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6491710 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív