Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » -:Grow of two dements:-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Obecné Upload Příspěvek č. 33






Zdravím všechny
Tak jak jsem sliboval,dnes jsem byl na místě,kouknout na kytky.Sic sem plánoval že půjdu později ale co užTak tady to je,vše no problem.Ať už to je doma a budu klidný.Stale není jistota do poslední minuty,že nesklidí nikdo jiný.Tak držte palce a mějte se.pic.bloud..všechny fotky jsou můj noname..dík za káčka
1Vršek
2více vršků
3kmínek po prolamu
4klasicky jak jinak než,,PET-ka,,
5makro

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 02-09-2009 v 22:03 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obada
Nový Člen

Karma uživatele Obada - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 34






Tak jsem tu po par dnech znova s fotkama, s kamaradem jsme se rozhodli ze na tento thread bude davat kazdy svoje kytky, ale ja to porusim prtze hodim do prispevku i foto jeho kytky prtze se mi zda dobre vyfocena...udelal jsme fota za pomoci baterky a vypadaji taky zajimave...tento thread nevypada moc rozsahle ale ono se to v listopadu este rozšíří o par kytek



1.-2.muj no name

3.kamaraduv no name
4.slimaky ozrany a pozde zasazeny skunk haze
5.jenom pro zajimavost ta fotka focena bez blesku a s baterkou

Naposledy upravil Obada 03-09-2009 v 14:31 PM

Old Post 03-09-2009 v 14:22 PM
Obada je offline   Profil uživatele Obada   Find more posts by Obada   Foto galerie člena Obada   Click here to Send Obada a Private Message   Add Obada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obada
Nový Člen

Karma uživatele Obada - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 35




a jeste dalsi fotky kamosova no namu


chci jeste dodat, ze se nam tu ze zecatku lidi smali ze mame nakvetle kytky uz ze zacatku, ale jak de videt kdo se smeje nakonec ten sem smeje nejlip protoze fotky v tomto prispevku je kytka ktera na zacatku kvetla, kytka se prepla zpatky na rust a jela jakoby od znova akorat bylo jasne pohlavi celou dobu

Naposledy upravil Obada 03-09-2009 v 16:50 PM

Old Post 03-09-2009 v 14:34 PM
Obada je offline   Profil uživatele Obada   Find more posts by Obada   Foto galerie člena Obada   Click here to Send Obada a Private Message   Add Obada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Pohodička plac č.1 Příspěvek č. 36






Tak zase něco..
Brej večer.Tak přináším fotky z místa č.1.2 nemilé zprávy.Můj noname má pár koulí,takže nakonec zhermatěl,ale už mu chybí fakt kousek,takže nechám dozrát a oběvila se na 2 místech plíseň.Budu tam muset brzy zajít a zjistit jestli se šíří či ne.Teď bylo dost vlhko a deštivo,takže se není čemu divir.Snad nám holka dozraje.Kámošovo kytka jede do palic,a to krásně.Je popryskiřičněná a voňavá jako lékořice.Snad se plíseň a pyl nepřenesou.Kytky jsou někde foceny i s bleskem přes to že byl den.Jde to lépe vidět.Posuďte sami.Tak pěstu zdar a držte palce...wel
1.Kámošovo noname
2.My bud
3-4.S bleskem moe
5.makro

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 06-09-2009 v 21:35 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 37

SKLIZENO!!!Plíseň nezmizela,ale oběvila se na dalších 4 místech.Předčasně skoseno.Řekl sem si,že radši něco než nic.Nechtěl sem už nic riskovat.Foto později
Peace

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 07-09-2009 v 19:05 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Obecné Finish Příspěvek č. 38






VíTáM VáS
Tak jsem zde s poslední várkou fotek letošního out nonamu.Díky plísni sklizeno.Nakonec při prostříháváni plesnivého pul gramu +-.Ještě že to vyšlo takto.Kosil jsem to večer a rozkouskoval už na mistě,kvuli bezpečnosti.Ten večer otrháno.Strávil sem nad tím skoro 5 hodin..malem se mě o tom i zdálo.Dnes jsem to požmoulal jakoby ty palice,kvůli následné tvrdosti a hořlavosti.Nebyly tak hustý,jak mohly ale to nevadí:-)jsem spokojen.
Při obírání nalezeny asi 3 koule celkem,takže pohodka a našel jsem tam 2 seminkazralá,což svědčí o tom že už to bylo hotový:-).Tento rok na znamem miste spokojenost.Ještě je ve hře chata.Dlouho sem tam nebyl a jsem mooc zvědav,jak na tom kytky jsou.Snad už zdárně kvetou.Tak se mějte a jako vždy smějte,v pohodě vše berte a života užívejte.Peace-WeL
1.Ten osudový večer
2.Ta je dlouhááá,jako rukaa
3.Improvizacestruna mezi nohama židle,petka+noha
4.Tak už vás mám doma:-)
5.Po pomačkání.Zde je vidět,jak palice budou vypadat suché.Odhadem kolem 40 G.

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 08-09-2009 v 22:17 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Palec nahoru Weight Příspěvek č. 39



A je zváženo.
Tak sem to povážil a je toho krásných 50 gramů.Ne zcela suché.Když to vemu i s tím co jsem už zhulil,atd.Prostě vychazí 50 G suchého,obraného paldoví.Tak teď foto
1.S mobilem
2.Chloupky a skuffík
Jinak účinek dobrey,dává to do tý hlavy jak má,neškrábe,..spokojenost..zatím pic...wel

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 09-09-2009 v 11:02 AM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThaRems
Stálý Člen

Karma uživatele ThaRems - 84% PěstitelskáKarma uživatele ThaRems - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 65  

Palec nahoru Příspěvek č. 40

ty voe no dobré jak chleba s máslem

out09

cfl125w1xWembley

Old Post 09-09-2009 v 20:46 PM
ThaRems je offline   Profil uživatele ThaRems   Find more posts by ThaRems   Foto galerie člena ThaRems   Click here to Send ThaRems a Private Message   Add ThaRems to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 41

Tak jsem zde.Jen tak aby to tu nezamrzlo.Nonamek se pokuřuje v plném proudu,a jak se zdá,okolí chutná:-).Jsem mile překvapen.Jedna aktualita,dnes jsem navštívil chatu..Super Skunk krásně kvete,voní a pryškyřicuje,další malá kytka v květináči taky,ale Durban ne a ne nakvést.Nestačil jsem to ani nafotit,takže zas někdy.Mějte se.Dik za káčka,..žijte v míru,.-Welbloudus

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 13-09-2009 v 00:24 AM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Palec nahoru Harvest Příspěvek č. 42



Zdravím komunitu.Po delší odmlce jsem zpět.Noname byl minulý týden úspěšně dokouřen:-)proběhlo i vaření mléka,o kterém se ani nezmiňuji.Mezitím se na chatě staly změny.Super skunk byl k datu 12.10 SKLIZEN a rozčtvrtěn.Slabší náznaky plísně.Bylo to opravdu včas,i zralostíNádherná,pronikavá vůně,lepkavost díky hojnému množství pryskyřice.To vše Super Skunk máMohu jen doporučit,jediná nevýhoda je snad náchylnost k plísni.Dalo to práce...toho obírání....to už mě tento rok nečeká....je to fuška,nezdá se to.Fotky z místa při sklízení a vcelku se jaksi zbrzdily,takže už jen foto po otrhání.Nebojte,fotky ještě přibydou,tak jen na ochutnávku.Mějte se a smějte se Wel
1.makro
2.skoro vše pohromadě

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 12-10-2009 v 22:47 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Obecné next,please... Příspěvek č. 43


Tak a tady slibovaná fotka kytky v celku,přímo po odseknutí..pomalu se to sbíhá ty fotky:-)palice se suší na sušáku na prádlo.Do 4-5 dnů to bude kouřitelné...jsem zvědav na účinek,podám smokereport..tak zatím growaz..peace

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 13-10-2009 v 20:55 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampick
Stálý Člen

Karma uživatele Lampick - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 84  

Re: next,please... Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od wel-bloud
Tak a tady slibovaná fotka kytky v celku,přímo po odseknutí..pomalu se to sbíhá ty fotky:-)palice se suší na sušáku na prádlo.Do 4-5 dnů to bude kouřitelné...jsem zvědav na účinek,podám smokereport..tak zatím growaz..peace


Zdarec, paldy vypadaj celkem pekne, jen me celkem zarazilo, ze paldy budou kouritelne behem 4-5 dnů...
Ano, budou,teda pokud myslis, ze pujdou nadrtit do papirku a vyhulit... Spis bych ale doporucil ulozit je aspon na par tydnu do sklinek,
at se rozvime trosku vune a chut...myslim,ze aspon 2-3tydny by mohly stacit...
samo to do tech sklenic necpat,jen tak lehce naskladat a pravidelne otvirat a kontrolovat(ze zacatku casteji), at ti to neplesnivi...
Pokud muj prispevek nejak vadi, staci PM a mazu...at se dari

Old Post 13-10-2009 v 22:09 PM
Lampick je offline   Profil uživatele Lampick   Find more posts by Lampick   Foto galerie člena Lampick   Click here to Send Lampick a Private Message   Add Lampick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 45

jasný berumyslel jsem kouřitelný na košt,ať vím co je to vůbec zač.Stejně už jsem podlehl:-)prostě sem nedočkavecjasně že něco dám do sklenice.Mám už připravenou jednu pěknou od kávyzačal jsem topit,takže to bude suché celkem rychle řekl bych.Zase nechci to uspíšit kvůli výsledné chuti...no nechme se překvapit sušinou...tak dotazy,ohlasy,kritika,vše vítánozatím peace
wel

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 14-10-2009 v 17:38 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Obecné Tak konec... Příspěvek č. 46



Hi all.Tak matroš je skoro usušen,ošmikal jsem to už a dal do misky,nakonec do dvou misekTeď už jen vážení,zrání a pokuřování..check it out..mějte se a smějte se..wel

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 16-10-2009 v 22:02 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 47

Tak pánové a dámy...je to zváženo,..je toho nějakejch 100 geček...když to vemu s tim co sem ostríhal omylem,co už sem zhulil a tak dále,..vychází to zhruba 120 g ČISTÉ sušiny.Smokereport:Jako první věc,která potěšila je,že neškrábe.Kope,tojo ale přirozeně,žádná chemka,hnusná chuť,prostě čistota.Chuťově takové fresh pálení.Stavy intenzivní,není třeba toho ani vykouřit moc.Dost silný,vhodný do klidnější společnosti,k televizi,na zewling.Výnos také dobrý,dokvetl v pohodě.Doporučil bych pro začátečníky i zkušeňejší.Dle mého odolný model vhodný do našich podmínek.Tak tedy,mějte se,užívejte úrody a buďte zdrávipic..wel

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 20-10-2009 v 14:42 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2820450 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív