Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Barney's Farm...zkušenoti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

tak mě konečně po asi 30-40ti dnech zakořenil ten LSD řízek zajímalo by mě jak si vede lsd venku kdy zraje

citace:
Původní příspěvek od Pastor
Zdarec lidi, tak momentálně jedu L.S.D. dával jsem 4 semínka a vyrosly jen 3 ale jinak velice vitální a svěží kytky 32 den květu, tak uvidíme dám vědět.

Old Post 17-02-2011 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 34

Já zrovna selektím od barneys farm laughting budha regulár ,klíčivost super 9 z 10 .Růstový potenciál slabší ale v květu paráda.Možná jsem natrefil jen na dobrý pákl semen ,ale určitě něco na tom je že když 2 banky jsou pořád na prvních příčkách v CC tak je to minimálně podezřelé.Je to o penězích a reklamě a koupených lístcích ,ale to už se tu někde probíralo.

Old Post 17-02-2011 v 19:59 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 35

Myslím, že Barneys jsou skutečně pouze obchodníci. Příde mi, že v rámci jednoho balíčku nedostaneš stejnou genetiku. Rostliny se chovají různorodě a zcela jinak od popisu. Což napovídá tomu, že nahážou do těch ampulek cokoliv, jen aby byl výdělek. Nicméně nic jim to neubírá na kvalitě samotných rostlin. Kuřivo je z toho luxusní. I klíčivost je dobrá. Nedávno jsem sklízel tři modely od nich. Pěstování nebylo úplně bez problémů hlavně co se týče špatných informací o modelu, ale výsledek je dobrej. Ale co mě štvalo, že byla každá kytka v rámci jedné genetiky úplně jiná a žádná taková jak mají v popisu.
Někde jsem četl, že "převzali" část genetiky od Reefermana /snad to jméno píšu dobře/, a to by mohla a asi i je, záruka kvality.
Ty místa na CC bych neřešil, už se o tom vedlo hodně diskuzí, co naplat, peníze světu vládnou a ze seeds je byznys jako každej jinej, bohužel

rum rum nezavazne

Old Post 18-02-2011 v 08:05 AM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Zdravim Ka'n'ja, hele co se týče L.S.D. mam všecky 3 rostliny uplně stejný nehledě na ty vršky všecky ukazujou fuck off ne fakt, dam sem fotky zítra kosím tak to sem loupnu

Old Post 02-03-2011 v 10:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 37

Ty moje hodne vytahly bez ohledu na vzdalenost lampy, privazovani, nic nezabralo, jeli nahoru. Ale zhuluje to mimoradne dobre, takze doporucuju:p
Ale samozrejme sem mohl mit jen "stesti" na balicek. Stejne na tom byl i Vanilla Kush i Pineapple Chunk.

rum rum nezavazne

Old Post 02-03-2011 v 12:40 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Ka'n'ja okolik se ti vytáhnuli? mam je taky celkem vytáhnutý , ale to byla moje chyba přepínal jsem 30 den což už neudělám stejně se mi vytáhnuli ostatní odrudy pro příště přepínám 15-20 den růstu čekal jsem moc dlouho přidávám fotku 55 den květu

Old Post 02-03-2011 v 21:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39



Ka'n'ja okolik se ti vytáhnuli? mam je taky celkem vytáhnutý , ale to byla moje chyba přepínal jsem 30 den což už neudělám stejně se mi vytáhnuli ostatní odrudy pro příště přepínám 15-20 den růstu čekal jsem moc dlouho přidávám fotky 55 den květu. Zítra přidám až budou venku 63 den a poslední




Edit: přidávám slíbené foto L.S.D. 63 den květu kosa .)

Naposledy upravil 03-03-2011 v 20:51 PM

Old Post 02-03-2011 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 40

No me se vytahli tak 4x, meli 1,3m a prepinal jsem na 30cm, ale taky az tak 30den rustu, nj. moje nezkusenost s indoorem, byl prvni. Jinak skoda ze nemam foto, vypadali docela podobne jak ty tvoje, celkem aj vynosny model, on je to myslim Skunk1xMazar. A jak ti to funguje? Ja uz ted moc nehulim, ale kluci tvrdej ze je to hafo euforka a co sem mel ja tak taky byla).

rum rum nezavazne

Old Post 15-03-2011 v 20:19 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEGIZ
Nový Člen

Karma uživatele LEGIZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 1  

Nápad Barney seeds Příspěvek č. 41



Zdravím všechny co si koupili semínka od Barnyho jako já,na první indoor jsem vybral Vanilla kush a nebyl jsem moc spokojenej,vykličily 4z5 a udržely se jenom 3 a z toho ještě jedna byla degen...No dobrá místa pro víc jsem stejně neměl...Jel jsem pod 250w plantastar a po přepnutí na květ cca ve 30cm se holky vytáhly na děsivých 120cm!!!I tak z toho bylo příjemnejch 120g...dobrýho hulča...

Old Post 05-09-2011 v 21:32 PM
LEGIZ je offline   Profil uživatele LEGIZ   Find more posts by LEGIZ   Foto galerie člena LEGIZ     Add LEGIZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Pro Ka'n'ja cau prosimte a jak vypadal ten pineapple? kolik semen z kolika ti vyklicilo? a kolik g jsi mel v prumeru na kytce dik.... grouwu zdar a nemocem zmar

Old Post 23-10-2011 v 00:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 43

http://grower.cz/forum/showthread.p...9041#post999041
http://grower.cz/forum/showthread.p...9055#post999055

na out nicmoc

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 31-10-2011 v 13:13 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

Čuzz jsem LSD.Mé poznatky.Banka uvádí spíše indiku a velikost kolem 60cm.Přepínal jsem je ve 22dnu od vyklíčení a vyjeli mi na 1,3m.Roste nahoru spíš jako sativa a i listy tomu odpovídají.Dobu květu banka uvádí 65dní,já to měl o 10 ještě dýl a možná by ještě pár dní snesla.Hotový palice se podobají haze.Voní sladce pižmově.Jak bude makat ti můžu napsat až to uschne.Jinak záštip napověděl,že by měla být aktivní,veselá a dlouhotrvající stav,ale jak říkám byl to jen záštip :-)

Old Post 31-10-2011 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skocdopice
Nový Člen

Karma uživatele skocdopice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 8  

Re: Barneys Farm Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Ka'n'ja
Ahoj, tak sem se dal na indoor. Mám poměrně nízký (170cm) homebox, tak sem si říkal, že vyberu z genetiky nějakou indiku, ať se to moc netáhne do výšky. Chtěl sem semena a už delší dobu uvažoval o L.S.D. od Barneys Farm. Dokoupil jsem ještě Vanilla Kush a Pineapple chunk od stejné banky.Stejně jak L.S.D měly ty dvě být převážně indiky. Čekal jsem maximálně 60-70cm do výšky, z růstu na květ přepnul na cca 25cm po pěti týdnech. Mám 10 kytek - od každé 3 + bonus. Pod 4kilem sodík, plocha stanu je 0,9m2.
Jenže teď mají indiky metr a půl možná víc,a vypadaj jak 100% sativy, moc se nevětví do šířky. Nejhorší je, že prosrůstají až nadoraz k lampě a klidně i přes ní, ty co sou okolo, takže musím zvedat. Teď už to čtvrtým týdnem kvete, vzhledem k nečekané mohutnosti rostlin je paliček poměrně hodně, i když působí řídce. Taky přepnutí na květ nebylo úplně snadný, moc se jim nechtělo. To je taky spíš znak sativy.
Vyrostly tak všechny modely od Barneys, musím ještě přiznat poslední rostlinu, dal jsem tam semínko Ed Rosenthala od Sensi Seed, ten vypadá rozumě, je na něm vidět hybridní kombinace indica/sativa.
Barneys na svých strankách celkem jasně píše převážně indica u všech tří modelů, a vzrůst pod metr, ale už jsem se na groweru setkal s tímto problémem dříve a to u Pineapple chunk. Jinak Pineapple skutečně voní po ananasu a Vanilla voní sladce. Nakonec L.S.D. má takovou citronovou štiplavou vůni...Na výsledek se těším, akorát to chtělo aspoň dvoumetrovej stan, nebo dát tyhle modely ven, plíseň, svilušky, nic z toho mě nepotkalo, takže sou to asi dost odolný kytky. Je to první větší indoor, takže chyb sem udělal požehnaně. Kytky na to reagujou velice dobře, nějak neovadaj, dokonce ani po zásadnější chybě v zalévání. Tím chci tedy říct, že ona je to asi výborná genetika, ale chtělo to síť. Říkal jsem si, když je to první grow, že zkusím něco, co nebudu muset moc šlechtit nějakou technikou, protože nemám zkušenosti např. se SCROGEM
No, děkuju za příspěvky ohledně zkušeností s Barneys


cus, ja ted jedu zrovna ananasovyho chunka a jen ti davam za pravdu ze si dela co chce-roste hodne nevyrovnane a vypadaji dost rozdilne, jsou takovy neposlusny jen si prave nejsem jistej s vynosem, v bance psali velmi vysoky, ale me se zda ze uz jsem mel asi vetsi, i kdyz jeste nevim presne( jsou v 7 tydnu kvetu), tak se treba jeste nabali. JInak sit jsem taky nepouzil jen jsem je zastrihnul asi ve tretim tydny rustu. Jestli se muzu zeptat, jak to vyslo tobe? kolik si mel z tech tri p. chunku? teda jestli si vedes naky zaznamy. predem dik za odpoved a pestu zdar

Old Post 05-11-2011 v 19:36 PM
skocdopice je offline   Profil uživatele skocdopice   Find more posts by skocdopice   Foto galerie člena skocdopice     Add skocdopice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

mam tet taaky chunka ananasovyho z peti semen mi vyklicily 3 a vsechny vylezli ze zeme zda se my ze uz tet se nejak moc tahnou vic zatm nevim nemam ani druhy patro taky by me zajimal ten vynos? a fakt chutna po ananasu? jestli nikdo neodpovi tak to sem za nikolik mesicu doplnim ja kdyz to neposeru
EDIT: zapomel jsem dodat ze jedno seminko melo 2 klicky no a dneska koukam a oni tam misto jedny rostou 2 kytky z jednoho seminka dost divnyy ne?? a oba se zatim jevi celkem slabe mam skusit rozsadit? nebo tu slabsi vytrhnout?, nebo je mam nechat obe v jedne nadobe??
.

Naposledy upravil 19-11-2011 v 00:44 AM

Old Post 18-11-2011 v 03:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 47

Taky se přidám jelikož od Barneyho jsem jel svůj první indoor přesně model L.S.D a nemůžu si ho vynachválit.Pojedu ho i kolo druhé.Rostlina v závěru asi 90 cm 20 sekundárních větví obsypané od spoda až nahoru a hlavní "vršák" 17,5 G co víc si přát.Vytahl jsem z této kytiny kolem 90 G takže spokojenost a co se stability týče v růstu je to čistá indica a v květu se pomalu ale jistě blíží sativě ale to mě od ní stejně neodradilo.Vůně,výnos a hlavně chu't s výborným účinkem dělá této seedbance dle mě ohromnou čest. Respect Barneyové.

Old Post 21-11-2011 v 07:28 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 48


L.S.D v 70 dni květu.Výborný model.90 g výnos.

Old Post 21-11-2011 v 08:34 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1480790 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív